• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Arama sonuçlarınız

1. ILBAY3

[ CHUNJO ] vs [Shinso & Jinno]

ILBAY'dan tüm sarı bayrağın eline sağlık tüm serverin karşısında tek durmak her yiğidin harcı değildir.:)
  2. ILBAY3

CigerciBED0 10 --- 9 CanseveN

2 tarafı da tebrik ederim.Çekişmeli güzel bi vs olmuş.
  3. ILBAY3

CanseveN [10] vs [7] Laistre PART 2

Sadece kısa ve öz yazıyorum akşama cift pet 1000tsine hazırlan.
  4. ILBAY3

Belli ki loncana verdiğimiz acılar unutulmamış SAHMAT vs VEFALITURK unuttuğunuzu da sanmıyorum bütün kadronuzu yıktığımız savaştı:D he bide canım ben toprak değilim.Beni lonca savaşları için emre yardıma gel emre yardıma gel diyen bir loncadaki üyesin boş yapma eğer önceki wslerimde metenin...
  5. ILBAY3

yav canım bi boş yapma be çara gireceğim zaman reset atmasını bizde biliyoruz aynı senin loncandaki adamları sırayla gönderip carlarına girip kesildigin gibi :) ne dersen de umrumda değilsin:D bence fazla da kendini kaptırma.
  6. ILBAY3

Laistre 10 - 9 HerstelleR

ReDBLaDeS burda da ILBAY attı weseyi desene :D ne boş adamsın. Tebrikler kardeşim.:)
  7. ILBAY3

Canım öncelikle ben çara girip ws atsam sizin gibi öncelikle modelimi restlerdim.Saklayacağım hiç bir şey yok.Ws atan arkadaşlar da biliyor.Bence boş prim kasma üstümden şimdi uza He canım bide ws başlamadan önce de baksaydın siteye o zaman da beni görürdüm hadi kendine çok çok iyi bak ;)
  8. ILBAY3

Evolucia [ 10 ] VS [ 9 ] Evondres - 1300 T SİNE

Tebrikler kardeşim bileğinin hakkıyla kazanmışsın buradan da Evolucia Online! Olsun :)
  9. ILBAY3

IRONY [10] vs [5] RAKI (Dans Ederek 1 Skor Avans)

Uyusunda büyüsün küçük RAKI tıpış tıpış yürüsün küçük RAKI :D E kanka bi viskiciydik hani .)
  10. ILBAY3

RAKI ( 10 ) - - - ( 4 ) Renly ( Toprak ) Part 2

Öncelikle serdarcım bi yazmayı öğren.Size turnuvalardaki tokatı hatırlatmama gerek yok acısı halen vardır:)
  11. ILBAY3

E sinancim sen yokkende varkende sana ne abi çektim ne bisi bu 1 bekle 2. şu sen bu oyunda yokken benim 3 4 setim vardı halen de var beni az çok tanıyan var kendi imkânlarımla ws atarim kimseye muhtaç kalmadan ve bu söylediklerim seni ağlata ağlata kestigim gerçeğini degismicek ILBAY 'dan...
  12. ILBAY3

https://forum.elym2.com/konu/31060-ilbay-10-4-raki-1-el-avans/page-2#post-174948 Sence RAKI ws atmasını mı biliyor.Üste konu linkini attım.RAKI geliyorsa sonuç hüsran tüm servere ezilen biridir RAKI abileri olmayınca kuş gibidir.:D yani demem o ki kanka boşuna laf anlatma oyun bu kendi...
  13. ILBAY3

Alweyse Vs ReDBLaDeS

Tebrik ederim.Bazen kesildiğinde susman gerekir ama onlarda bu haysiyet yok gibi.:)
  14. ILBAY3

Renly 10 - 2 Evondres

Tebrikler kanka :D
  15. ILBAY3

Renly 10 - 8 HerstelleR

;)Tebrik ederim kardeşim.:)
  16. ILBAY3

Jaxcalio [ 10 ] VS [ 0 ] CanseveN

Jaxcalio ONLİNE! MAZI GG :D
  17. ILBAY3

Taktik Maktik Yok BAM BAM (Chunjo ws Jinno)

Tebrikler. Orda olamamak üzücü neyse biraz rekabetli geçsin:D Sequare kanka coşturuyon yine:D
  18. ILBAY3

Jaxcalio [ 10 ] VS [ 9 ] YoksuLKraL ( PART 3 )

Kral《10》《9》MENFAATÇILER Şimdi Osman geliyor yoksulkralice :D Hadi lan gelinde savunun kendinizi biraz :D hep yaptığınız şey ya bak satıcı artık sana pot satmıyor gördün mü bir dahakine abilerine pm at bana pot alın diye olmadı ben sana gelip veririm:) Tebrikler Ogiiiiiiii:D
  19. ILBAY3

Zauchy [ 5 ] VS [ 1 ] HerstelleR ( Tıssssssssss )

Tebrikler Emir :D hani adamlıktan bahsediyorlarya petsiz diyip pet açmakta ne bilim adam olunmuyor öyle söyliyim:D
  20. ILBAY3

Elym2 PisMoruk Meftah !!!

General olçak abisi 😅