Arama sonuçlarınız

1. Quattro

Alıyorum 26-27-28 ZEKA BEC SAĞLAM SURA EL

Oyun içi t ile alınacaktır pm:Exerative
  2. Quattro

Alıyorum 25 EMİŞ KUŞAK

Boş veya dolu farketmez oyun içi t ile alınır pm:Exerative
  3. Quattro

Öneri Soru bölümü

Öneri,hata,şikayet bölümü gibi Soru-cevap bölümü oluştursanız forum kullanıcıları bu sorulara cevap verebilse iyi olur diye düşünüyorum. Oyun hakkında sorusu olan herkes burda konu açıyor.Ve soru sormak için öneri,şikayet,hata bölümüne açıyor veya duvara yazıyor.Soru kategorisi olsa konu...
  4. Quattro

Çözümlendi İtem isimleri Keith

Merhaba Oyunda son bakımlardan sonra itemlerin isminde kayma ve yanlışlar meydana gelmiş. Ticaret camında ararken sorun yaşıyorum. Herkes bulduğu gördüğü hatayı konu altına yazarsa toplu halde bildirebiliriz.Benim bulduklarım; köstümü dönüştür(kostümü dönüştür) coşku ayyakabısı(coşku ayakkabısı)
  5. Quattro

Çözümlendi K edvanterindeki taş ile cevher basmak

Cevher işlerken yaşam taşı +1 den 14 adet vardı seçtiğimde 1 adet cevher işlemek için 14 taşı birden kullandı. Tek tek ayırdığımda sorun yaşamadım ama toplu taşları tek seferde kullanıyor.
  6. Quattro

Öneri Saç Stilleri Yansıtma

Merhaba Tengu,Ayyıldız vb maskelere oyunun kendi saç stillerini(Aleniaa'da satılan) yansıtsak güzel olabilir.Oyunda göz zevki olarak çeşitlilik çoğalabilir.
  7. Quattro

Çözümlendi r10 hp

Merhaba Keith'de statüsünü ve karakterini hiç değiştirmediğim çarımı r10 yaptım.(r1 iken 14 değil 11 statü kalandan) r10 olup hp sini verdiğimde statü basmış çarlardan bile daha az olduğunu gördüm.(18183 genel olarak herkesin benim 17260) statü sıfırlamaya başvurdum yaklaşık 300 kez yine de...
  8. Quattro

Çözümlendi 6. Skilde Canavar Efsunu

Yeni güncellemelerle alakası yok,ninja boss set kullanmaktayım.Canavarlara karşı güçlü efsunu 6. skile(sinsi) etki etmemekte.
  9. Quattro

Çözümlendi K envanteri hatası

K envanterine 200 lü yükseltme malzemesi koymak için yere atıp aldım.Bi tanesi 153 tane olarak geçti ikincisi 120 tane olarak.Ve K envanterine koydugumuz itemleri normal envantere tekrar alamıyoruz.
  10. Quattro

Çözümlendi Keith Para Kasma

Merhabalar, Keith serverinde yang-nesne set ve boss set sahibiyim.Sırasıyla deneyip para kazanamadığım şeyleri yazıyorum. 1-Cevher çıkarmak 2-Yang setle yerden para kasmak 3-kostümü efsunla-dönüştür 4-(+0,+1.+2) taş(cevherlik) 5-Levinin yüzüğü ve kahramanlık sembolu düşürmek 6-Yansıtmalık...
  11. Quattro

Çözümlendi Çevrimdışı Pazar Keith

Çevrimdışı pazara; Tanrıça Gözyaşları(Level Tanrıçası),Geri Dönüş Kağıdı konulamıyor. İyi çalışmalar dilerim.
  12. Quattro

Çözümlendi NPC SAT ÖZELLİĞİ

Keith de piyasalar dengesizleşmiş durumda.Oyundan para elde etmek çok güçleşti.Eskiden Satıcı ve diğer npc lerde alt kısımda bulunan sat butonuna tıkladığımızda her iteme taban bir fiyat veriyordu.Bu olay hem servere nakit akışı sağlar hem de ürünün taban fiyatını belirler.Teşekkür ederim.
  13. Quattro

Quattro02 5-0 RelentleeS

Savaşçıyla zevki bambaşka...
  14. Quattro

QuattroMTM Çözme Denemesi

Başta Trumpsta olmak üzere Churfy ve CaRsIpZaR kardeşlerimin katkılarıyla kk set ile birçok eksiğimize rağmen keyfii çözme denemesi yaptık.
  15. Quattro

Çözümlendi Keith Araştırmacının Özütü

Level atladıkça sandıklardan çıkıyor,biyolog görevlerinde itemin geçerli sayılma şansını arttırıyormuş.Üstüne tıklanmıyor aktif değil mi Keith serverinde ?
  16. Quattro

Çözümlendi Keith Örümcek Baronu

Keith şeytan kulesi önünde çıkan Örümcek Baronu kesince item atmıyor.
  17. Quattro

Çözümlendi Beceri ustası kağıdı

Keith de oynuyorum.Becerilerim beceri ustası kağıdı ile perfect olmasına rağmen 2. kez yanlışlıkla tıkladığımda becerileriniz perfect master yapıldı komutunu aldım.Perfect iken bu kağıt kullanılmamalı.
  18. Quattro

İsmini duymaktan sıkıldığımız çakma kral Handsome(Yavuzbey,Costentos,StrongerEver)

Konuyu açmamın sebebi herkes bilgilensin,anlasın şu varlığın halini diyedir.İtemlerim çalındı dediğinde ben,Shania,58tehlikeli olarak 3 kişi bu arkadaşa yardımcı olduk.Kanıt olarak hırsızlık olayına dair forum konusunu bile gürsel yardım için...
  19. Quattro

Çözümlendi Keith ??? hatası

Keith de mavi ejder kapısında kalkanı çıkardığımda sürekli ??? hatası alıyorum ve oyun kapanıyor.Aynı şey ejder odasında da başıma geldi.Çözüm bekliyoruz. @Shorty
  20. Quattro

Çözümlendi Kristal kuponu

Keith de 25 kristal kuponumu 5-5 ayırmak için kullandım fakat geri kupon olarak alamıyorum.Kaldırıldı mı? Hata mı ?