Arama sonuçlarınız

1. Convinto

✌️✌️✌️ Convinto { 10 } ——— ( 2 ) Lya ( Düm Düz TOPRAYYYKK )

Müstehak 🤣 Ama her daim @Ati242 Sevyoruz düz babamizi 🤣
  2. Convinto

Convinto { 10 } - - - - - - ( 2 ) AJDAR ANIK ( Felarcone ) STATÜ SIFIRLAYIP GELYORUM :D

Hiperstar :D süperstarim benim yelkenli gemim benim :D Ne oldu kurban mardinde statü sifirlamami kalmadi kurban oldugum :D
  3. Convinto

Convinto { 10 } ———— ( 7 ) Düdük ( Agumentin ) 500 T Günlük Dayak

Seni cengi diye oynatacam düdüklede illede roman olsun müziginin ritmini yapacam evlat dügünlerde .
  4. Convinto

Convinto { 10 } - - - - ( 1 ) HIRSIZ ( Agumentin ) Günlük Doz 500 T

Ben Yorum yazmaktan biktim sen kesilmekten bikmadinmi :D
  5. Convinto

Convinto { 10 } —————— ( 7 ) ALGAN 🤣🤣🤣

Düz Baba sen kral adamsin ya 🤣
  6. Convinto

Convinto { 10 } ________ ( 3 ) HIRSIZ ( Agumentin ) Part 44 500 T DIZILDAK

Bundan sonra nicklerini paranteze yazacam düdük hirsiz seni sana insan gibi söyledim vsyi birak hirsizliga devam et o kulvarda sana kimse yetisemez diye DAWAR abin pleadly ile calar calar durursunuz milletin malini dinlemedin beni simdi öyle ezilirsin
  7. Convinto

Convinto { 10 } - - - - ( 6 ) Agumentin ( HIRSIZ - ARSIZ - DIZ - HARAMZADE - DÜDÜK ) Kesimi 39. Part

SENDEN VS CI OLMAZ HIRSIZLIGA GERI DÖN TAVSIYE EDERIM ;)
  8. Convinto

Convinto ( 10 ) _______ ( 4 ) Evolucia ( PARA TESLIM EDILMEMISTIR ) Araci Nordicus .

Vs Kurallari : 1- ARACI TARAFSIZ OLMAK ZORUNDADIR ( Degildi ) 2- Vs Esnasinda hakaret eden taraf , rahatsiz edici icerik yazmalar ve izleyicileri veya vs atan kisiyi kesmek kesinlikle yasak . ( Ihlal edildi ) 3- Sayet anlasma sartlarina uyulmadigi takdirde vs ye ait tüm para skor gözetmeksizin...
  9. Convinto

Convinto { 10 } „“ „“ „“ „“ ( 8 ) Evolucia ( DAVAR ) Part 9

Simdi vs icin sen bana sekil yapyordun bu saatten sonra kovalarsin vsyi bende görürüm seni @[email protected] Dawari seni
  10. Convinto

✌️✌️✌️ Convinto { 10 } —— ( 9 ) Agustin ( Dewwaros Kafali Marti ) PATLAYAN KONU

Ne dersek diyelim zaten hep itiraz hep dalavere degilmi @[email protected] Dewwarosum :) kuzucugum 🤣 artik vsleri sen attin o atti bu atti yazmicam vallaha usandim sendende ezikligindende Dewwaroslugundanda @Sharkq Marti sana gelince yada yok sana gelmeyim sen kader kurbanisin ... Bu 1 Bide sey var...