1. Forum özelliklerini kullanabilmeniz için Elym2 hesabınızı doğrulamanız gerekmektedir, Elym2 hesabınızı doğrulamak istiyorsanız lütfen buraya tıklayın, neden hesabınızı doğrulamanız gerektiğiyle ilgili bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayın

Elym2 Sunucu Tanıtımı

'Duyurular' forumunda Shorty tarafından 10 Kas 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. Shorty

  Shorty Takım Lideri Yönetici Oyuncu

  Katılım:
  26 May 2017
  Konular:
  6,070
  Mesaj:
  9,258
  Alınan Beğeniler:
  1,866
  Ödül Puanları:
  241
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  İzmir
  [​IMG]


  Ely Metin2, 2009'da Kurulan M2-TR ve 2010'da kurulan MMOMT2 sunucularının gücünü, tecrübesini birleştirmesiyle ortaya çıkmıştır. Sunucularımızda şu an yaklaşık 3.000.000 (3 Milyon) kayıtlı hesap bulunmaktadır. 2009'dan bu yana M2-TR ve MMOMT2 olarak serverlarımız planlanmış bakımlar dışında asla uzun süreli kapalı kalmadı. Her zaman sizlere daha iyi hizmet vermek için çalıştık, çalışıyoruz. 2009 Yılında ilk sunucumuz olan Keith sunucusunu açtık. Sonrasında Pidge-Hunk ve Zarkon sunucuları ile kitlemizi ve sunucularımızı büyüttük. Her kişinin metin2 konusundaki beklentilerini tek bir başlıkta üç farklı sunucu olarak birleştirdik. Açtığımız günden bu güne kadar kesintisiz hizmet veren sunucularımız, saldırılar karşısında 24 saatlik kapanma hiç bir zaman söz konusu olmamıştır. Sizlere diğer sunucuların veremediği Metin2 deneyimini verebilmek için çabalıyor ve sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

  HER SUNUCU İÇİN HER AY DÜZENLİ OLARAK 1500 TL, TOPLAMDA 4500 TL DEĞERİNDE LONCA TURNUVALARI BAŞLAMIŞTIR...

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]


  Forumdaki mesaj karakter limiti ve 3 farklı özelliklerde sunucularımız olduğu için tanıtım konuları ayrı bir sayfaya alınmıştır aşağıdaki linklerden tarzınıza göre oynayacağınız sunucuyu seçip linke tıklayarak geniş kapsamlı tanıtım linkine girebilirsiniz.


  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Kas 2017
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Sosyal Medya