HersTelleR buz zindanında tur aterken(şarkı özel ) pert oluşları (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RagnaRLeoN

BresTLeau-HAKAN-23
Oyuncu

ninjan çöptü zaten bide sura yapmışsın onuda becerememişsin 31 k sinsi 27 k skil yiyordu agzın laf yapcagına gitte savunma açıklarını kapat tirrek :D

:

AĞLAYAN HERSTELLERE ÖZEL :

YUNUS EMRE

Beran-Setaou
Oyuncu
simdi ninja olarak vs lerde kendimi kanitlamam yiyen bilir ilk önce yiyenler sonra yiyecekler buna sahittir ayrica sura kurulumumda kk set var daha bu gün aldigim eger cesaret delisiysen o yukarida göstermis oldugun daha bu gün sura yaptigim carimla seni yine keserim emin ol cekingem yok hicbiseyden sana ben 100 lerce defa setine t sine vs cekiyorum sen gelmiyorsan arenaya bu senin problemindir vede problemin artik beyinsel bir boyut almis anlasilan cünkü ulasamayacagina bu beni asar demek yerine camur atmaya calisiyorsun ama yani gel bi tadina bak bi okcu vs atalim yiyen bilirlerin arasina gir eminim cok seversin benimle dalasa girme sebebini anlamiyorum anlamak istemiyorum cünkü mevzuya degmiyorsun arena atariz en cok diyorum onada gelmiyorsun yani yeni kurum bio suz bi cara gerip bunu yapacagina gel ninja vs ninja atalim yani ne olacakki :D sen böyle kismeyi rezil edemezsin :D ha edecek olsan bu kadar arena dememe ragmen gelmeyen sensin yani aslen rezalet senin suan izledigin tavir ama anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az sen kudurmaya devam et arenaya gelecek olursan ninja vs olarak haber et senden yenersem bisey istemiyorum yenilirsem sana seti verecem söz :) bebecan :D YANI KARAKTER VER KARAKTERSIZLIK ARASINDAKI INCE CIZGI DIYORUM SEN INCE CIZGIYI BILE GECEMIYORSUN ANLAYANA :D HEP NEGATIF HEP NEGATIF YAZIK :D

Son düzenleme:

chu

Alfa Kurt
Oyuncu
Sizi de gördük 1 adama 3 adam dalınca delikanlı olunmuyor genç.

YUNUS EMRE

Beran-Setaou
Oyuncu
BIZ ARENADA ASALETTEN 1 EL VERIYORUZ RAKIBIMIZIN GURURU ZEDELENMESIN DIYE BUNLARA ÖYLE KOYMUSKI :D HERIF 1 SURA 1 NINJAYLA KESTIMI BIDE YANI :D TOPLU SAVAS YERI GIBI YERDE VERYANSIN EDYOR YUNUSU KESTIM YUNUSU KESTIM DIYE SEVINCTEN FORUMA ATYOR LAN :D KALIBIN VARYA KALIBINDAN UTAN :D KI YOKTUR EMINIM :D LAN BEN NE ADAMMISIM :D RESMEN BENIM YANG CARIMI KESEN SEVINYOR :D

• Beğen
Tepkiler: chu

RagnaRLeoN

BresTLeau-HAKAN-23
Oyuncu
BIZ ARENADA ASALETTEN 1 EL VERIYORUZ RAKIBIMIZIN GURURU ZEDELENMESIN DIYE BUNLARA ÖYLE KOYMUSKI :D HERIF 1 SURA 1 NINJAYLA KESTIMI BIDE YANI :D TOPLU SAVAS YERI GIBI YERDE VERYANSIN EDYOR YUNUSU KESTIM YUNUSU KESTIM DIYE SEVINCTEN FORUMA ATYOR LAN :D KALIBIN VARYA KALIBINDAN UTAN :D KI YOKTUR EMINIM :D LAN BEN NE ADAMMISIM :D RESMEN BENIM YANG CARIMI KESEN SEVINYOR :D
ulan oyun süren kadar item çar var tirrek sen kimsin seni kestim diye sevinecem 3 kişi felan dalmadık tek kestim ağlama yedigin damageler fazla geldi heralde 3 kişi vurdu sandıgına göre baksana :D

YUNUS EMRE

Beran-Setaou
Oyuncu
güncelle güncellede nasil bi ufak oldugunb gün yüzü görsün :D direksiyonum benim arena gelde seni direksiyonlara oturtayim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)