• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Multi Üyelik Kullanım Bildirimi (2 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shorty

Admin
Yetkili
Admin
Discord
Yeni forum kuralı nedeniyle aynı bilgisayardan veya aynı ip adresinden foruma erişim yapan forum üyelerinin bu konu altından kullandıkları üyeliklerin tamamını bildirmek zorundadır.

Multi üyelik bildirimi için örnek:
Ortak kullanılan hesaplar: Shorty, Shorty1, Shorty2, Shorty3

Son düzenleme:

RexapHin

Son sözümüz elbetteki hoşçakalın olmaz...
Oyuncu
RexapHin // Edgardo bazen aynı wifi üzerinden giriş yapabiliyoruz. Ağdan kaynaklı eşleşme çıkabilir. Onun haricinde şuandan itibaren farklı üyeliğim yok.

Loncamızın tanıtım konusunun bulunduğu @Reqash; Üyeliğimiz var. Konuda güncelleme gerektiğinde buton yardımı alabiliriz.

Shorty

Admin
Yetkili
Admin
Discord
Konu altından lütfen sadece aynı internet bağlantısını kullananlar bildirimde bulunsun.

Diğer hesaplarım kapatılabilir diye bildirmeniz multi üyelik sistemi tarafından tespit edildiğinde hesaplarınızın kapatılmayacağı anlamına gelmiyor bu nedenle başka hesaplarınız var ise o hesaplara girmediğiniz sürece tespit edilmeyecek ve işlem yapılmayacaktır.

Lütfen bu konuyu aynı internet bağlantısını kullandığınız forum üyeliklerini bildirmek için kullanın aksi taktir de diğerleri kapatılabilir yazmanız giriş yaptığınızda sadece kapatılmasını istediğiniz hesapları değil tüm hesaplarınızın kapatılmasına neden olacaktır.

Shorty

Admin
Yetkili
Admin
Discord
Multi üyelik bildirimiyle ilgili son kez uyarıyorum,

Bu konu altından sadece aynı internet bağlantısını kullandığınız Komşunuz veya aynı ev içerisinde farklı bilgisayarlardan bağlanan kişiler üyeliklerini bildirmek zorundadır.

Ortak kullandığımız hesaplar diye bir kavram yok her şahıs bir forum üyeliği kullanabilir bu kuralın koyulmasının en büyük sebeplerinden birisi zaten ortak olarak kullandığınız hesaplarla konulara atılan postlarla konuların manipüle edilmesi ve tartışma ortamı yaratılarak forum içerisinde kargaşa yaratılmasıdır..

Multi üyelikle ilgili bir süre daha işlem yapılmayacaktır ancak Ortak hesap veya birden fazla hesap kullandığını tespit ettiğimiz oyuncuları forumdan uzaklaştıracağız ve tekrar foruma kayıt olmalarına izin vermeyeceğiz lütfen forumda bir adet üyelik kullanın arkadaşlarınızın hesaplarına girmeyin.

RagnaRLeoN

BresTLeau-HAKAN-23
Oyuncu
Kullanacağım Hesap RagnarLeoN
Daha Önceden Aynı Wifi üzerinden bağlandığım Hesap BRESTLEAU

Son düzenleme:

Tsubasaa

Bera
Oyuncu
Kullandığım hesap : Tsubasaa
Aynı wifi üzerinden arkadaşımın girdiği hesap : nesne55
Harici hesaplar kapatılabilir.

Starqel

Razadör
Oyuncu
Tek forumda girdğim hesap Lukianos-iGor Wifi üzerinden giriş yapıyor arkdaşım
Oyunda ReDBLaDeS - BirMuptezeL-Son1Roman
Wifi ile girilen hesap Casmel -FreedomJoJoo

Son düzenleme:

Parnassus

Tigris
Oyuncu
aynı wifi üzerinden WarLeoN-PygmaLeon ve Parnassus sadece Parnassus kullanıyorum diğerinden bildirimde yaptım kapatılması için.

alper13

Lanetli Kurt
Oyuncu
aynı wifi internet üzerinden alper13 benim mrab babamın üyelik hesabıdır.

FUNAKOSHI

Lanetli Kurt
Oyuncu
Şifre unutmam nedeniyle çok önceden başka bir hesap açmıştım ancak daha sonra şifreyi hatırlayınca birdaha o hesaba girmedim.Bu hesabımdan başka hesap tespiti yaptığınızda o hesabı kapatabilirsiniz. Zate forumu çokda aktif kullanan bir oyuncu değilim.

SOON

Lykos
Oyuncu
ECELL YUMEKO SONN ITHACI KARADENIZZ NERON adlı oyunlar aıle oyunlarıdır herbırı ayrı aıle bıreyıne aıt olup Hesaplar aynı IP den GİRİŞ yapılmaktadır bilginize arz ederim...

Sunucu Phobos

Steinback

Alfa Kurt
Oyuncu
Steinback aynı ıp üzerinden giriş yapabildiğim ev arkadaşım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 2)