Rebirt Yüzüğü Basaken Yapılan En Büyük Hata? (1 kişi bakıyor)

Withstand

Gamemaster
Yetkili
Gamemaster
  • Konu Sahibi
  • Moderatör
Herkese merhaba, bir kaç arkadaşımda daha gördüğümden bu konuyu açmaya karar verdim umarım sizlere yardımcı olur. Rebirth yüzüğü (+1 level atlatan) basarken kesinlikle tecrübe koruma yüzüğüne basmayın yoksa level atlayamazsınız.

Bende yüzük basmadan önce exp vardı , yüzde 30-35 civarı loncaya bağışlayacaktım , r7 oldum bir baktım exp sıfırlanmış bunuda eklesene konuya , yüzüğü basmadan önce hesabınızdaki exp'i kullanın diye teşekkürler.

Elena Morante

Kurt
Oyuncu
Herkese merhaba, bir kaç arkadaşımda daha gördüğümden bu konuyu açmaya karar verdim umarım sizlere yardımcı olur. Rebirth yüzüğü (+1 level atlatan) basarken kesinlikle tecrübe koruma yüzüğüne basmayın yoksa level atlayamazsınız.
Bilgilendirme için teşekkürler.

KirazliKek

:)
Oyuncu
Moderatör arkadaşımıza bu bilgilendirme için teşekkür ediyoruz , yönetimimiz böyle durumlarda bilgi vermede çok iyi bundan dolayı kendilerine minnetlerimi sunuyorum

iyi forumlar

Yakup KARADAYI

Gamemaster
Yetkili
Gamemaster
Bende yüzük basmadan önce exp vardı , yüzde 30-35 civarı loncaya bağışlayacaktım , r7 oldum bir baktım exp sıfırlanmış bunuda eklesene konuya , yüzüğü basmadan önce hesabınızdaki exp'i kullanın diye teşekkürler.

Withstand

Gamemaster
Yetkili
Gamemaster
  • Konu Sahibi
  • Moderatör
Altıntı olarak konuya ekledim, teşekkürler.

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)