• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Otomatik Av Kullanma (2 kişi bakıyor)

Givenchy

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
1- Öncelikle otomatik avlanma nedir, nereden nasıl açıyoruz?
Otomatik Avlanma; kendi kendilerine, düz vuruşla veya binekle veyahut da beceri kullanarak gelişmesi için bir otomatik mekanizmadır. Temelinde karakter gelişimine kolaylık vardır. Simya menüsüne ulaştığınız alt taraftaki beceri çubuğunun ortasında, otomatik avlanma penceresini aktif edebilmeniz için, menü erişim simgesi vardır.
Bu simgeye tıkladığınızda menü penceresi açılır.
NOT: Otomativ av ücretsizdir ve 1 saat süresi vardır. Nesne marketten almış olduğunuz otomatik avlanma da ise süresi 8 saat (değişebilir) olacaktır.

2- Otomatik avlanma özellikler ve kullanma

Saldır: "Saldır" seçeneği aktif edilince Otomatik Avlanma başladığı andan itibaren yakınındaki slotlara saldırmaya başlayacaktır.
Beceriler: Otomatik beceri kullanımı yapmak için becerilerinizi avlanma sistemindeki yerlere yerleştirin, dolma süreleri otomatikman yazılacaktır, bu değeri değiştirebilirsinizde daha sonrasında Ayarlar kısmından Becerileri "Açık" konumuna getirin.
İksirler: Menüdeki iksir bölümüne, HP ve SP yada istediğiniz iksiri koyup otomatik kullanabilirsiniz, bu değeri değiştirebilirsinizde daha sonrasında Ayarlar kısmından Becerileri "Açık" konumuna getirin.
Odak: Bunu açıp açmamak size kalmış bir şey karakterinizi dolaşa dolaşa kasılmasını istiyorsanız kapalıda bırakacaksınız, eğer belirli bir alanda sıkışmasını istemiyorsanız "Açık" bırakabilirsiniz.

Givenchy

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler skilleri ben yerleştiremiyorum bunun sebebi nedir ? Videolu olarak yapabilirseniz sevinirim.. @Givenchy
Videoluk işlem yok aslında skilleri "V" tuşuna basıp yerleştirmeyi deneyin olacaktır. Resimde de belirtmek amaçlı koymuştum zaten.

Tranquillo

Discord Görevlisi
Yetkili
Discord Ekibi
Paylaşım için teşekkürler, şimdi aklıma gelmişti açacaktım benden önce davranmışsın. :D

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 2)