Bilgi Otomatik Av Kullanma (1 kişi bakıyor)

Withstand

Gamemaster
Yetkili
Gamemaster
Katılım
26 May 2017
Mesajlar
830
  • Konu Sahibi
  • Moderatör
  • #1
1- Öncelikle otomatik avlanma nedir, nereden nasıl açıyoruz?
Otomatik Avlanma; kendi kendilerine, düz vuruşla veya binekle veyahut da beceri kullanarak gelişmesi için bir otomatik mekanizmadır. Temelinde karakter gelişimine kolaylık vardır. Simya menüsüne ulaştığınız alt taraftaki beceri çubuğunun ortasında, otomatik avlanma penceresini aktif edebilmeniz için, menü erişim simgesi vardır.
Bu simgeye tıkladığınızda menü penceresi açılır.
NOT: Otomativ av ücretsizdir ve 1 saat süresi vardır. Nesne marketten almış olduğunuz otomatik avlanma da ise süresi 8 saat (değişebilir) olacaktır.2- Otomatik avlanma özellikler ve kullanma

Saldır: "Saldır" seçeneği aktif edilince Otomatik Avlanma başladığı andan itibaren yakınındaki slotlara saldırmaya başlayacaktır.
Beceriler: Otomatik beceri kullanımı yapmak için becerilerinizi avlanma sistemindeki yerlere yerleştirin, dolma süreleri otomatikman yazılacaktır, bu değeri değiştirebilirsinizde daha sonrasında Ayarlar kısmından Becerileri "Açık" konumuna getirin.
İksirler: Menüdeki iksir bölümüne, HP ve SP yada istediğiniz iksiri koyup otomatik kullanabilirsiniz, bu değeri değiştirebilirsinizde daha sonrasında Ayarlar kısmından Becerileri "Açık" konumuna getirin.
Odak: Bunu açıp açmamak size kalmış bir şey karakterinizi dolaşa dolaşa kasılmasını istiyorsanız kapalıda bırakacaksınız, eğer belirli bir alanda sıkışmasını istemiyorsanız "Açık" bırakabilirsiniz.
 

Withstand

Gamemaster
Yetkili
Gamemaster
Katılım
26 May 2017
Mesajlar
830
  • Konu Sahibi
  • Moderatör
  • #2
Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler skilleri ben yerleştiremiyorum bunun sebebi nedir ? Videolu olarak yapabilirseniz sevinirim.. @Givenchy
Videoluk işlem yok aslında skilleri "V" tuşuna basıp yerleştirmeyi deneyin olacaktır. Resimde de belirtmek amaçlı koymuştum zaten.
 

Tranquillo

Nemere
Oyuncu
Onursal Üye
Katılım
28 May 2017
Mesajlar
817
Konum
Ankara
Paylaşım için teşekkürler, şimdi aklıma gelmişti açacaktım benden önce davranmışsın. :D
 

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)

Üst