Ejderha Taşı Simyası (2 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Supreme53

Super Gamemaster
Yetkili
Super Gamemaster
Katılım
27 May 2017
Mesajlar
1,459
  • Konu Sahibi
  • Moderatör
  • #1
Keith sunucusu için Ejderha Taşı Simyalarında bir miktar değişiklik yaptık. Elmas simyasının efsunları tamamen değişti. Beceri, beceri ve büyü savunması gibi efsunların sunucuya zarar vereceğini, mevcut setleri etkileyeceğini düşündüğümüzden dolayı daha farklı efsunlar eklemeyi tercih ettik. Oniks simyasından sadece Yakın dövüş saldırılarını bloklama şansı efsunu kalktı. Sunucudaki yüksek Hp oranından dolayı yakut simyasından %Max. HP kaldırıldı. Aynı şekilde karakter savunmalarının fazla olmasından dolayı safir simyasından karakter savunmaları silindi. Yakut simyasında bir değişiklik olmadı. Simyaların maksimum değerleri aşağıdaki tablodaki gibidir. Simyadaki efsunların ve efsun değerlerinin beta sürecinde değerlendirilecek olup ekleme çıkarma veya değişiklik yapılabileceğini unutmayın.
Tablodaki değerler Efsanevi kusursuz +6 simya oranlarıdır.


Simya yapımı için seviyenize uygun slotlardan düşürdüğünüz Ejderha Taşı Parçasını Cor Draconis'e dönüştürebilirsiniz, her dönüştürme için 10 adet Ejderha Taşı Parçasını envanterinizde bulundurmanız gerek. Cor Draconis e sağ tıkladığınızda 6 farklı renkte ve özellikte olan ejderha taşlarından birisine sahip olabilirsiniz. Ejderha Taşı Parçasının günlük bir limiti yoktur düşürebildiğiniz kadar düşürebilirsiniz. Aynı zamanda Cor Draconis'i Belirli seviye üstü metin taşlarından da elde edebileceksiniz.

Geliştirilmiş bonuslar ve etkili olduğu canavarlar

Ejderha Taşını Arındırma ve Yükseltme İşlemleri
  • SINIF :Bu arındırma türünde çok fazla Ejderha Taşına ihtiyacınız vardır. (Yükseltmek istediğiniz taş türüne bağlı olarak) Gerekli Ejderha Taşlarını uygun slotları koyun ve arındıra basın. Sunucularda Hızlı Arındırma Sistemi aktifo lacaktır. Bu sistem sayesinde simyaları daha hızlı bir şekilde arındırabileceksiniz. Arındırma başarısız olabilir. Başarısız olması halinde 1 parça iade edilir.Ejderha Taşı'nın sınıfı yükseldikçe daha fazla bonusa sahip olabilir ( 5 e kadar). Mevcut Sınıflar : İşlenmemiş, Yontulmamış, Ender, Antika ve Efsanevi.
  • SAFLIK DERECESİ : Bu arındırma türünde çok fazla Ejderha Taşına ihtiyacınız vardır. (Yükseltmek istediğiniz saflığa bağlı olarak) Arındırma işleminde, sadece aynı saflık derecesine sahip taşlar arındırılabilir.Gerekli Ejderha Taşlarını uygun slotları koyun ve arındıra basın. Seviye yukseldikçe, bir sonraki seviye için daha az Ejderha Taşı gerekli olmaya başlayacaktır. Arındırma başarısız olabilir. Başarısız olması halinde 1 parça iade edilir.Aynı sınıfa sahip taşların saflık derecesini arttırabilir, etkilerini güçlendirebilirsiniz. Ejderha Taşında en alt derece Mat olmakla beraber, saflık derecesi yükseldikçe parlak, tertemiz, mükemmel, kusursuz derecesine yükselir.
  • SEVİYE : Bu arındırma şeklinde, Ejderha taşının yanı sıra yardımcı bir nesneye ihtiyaç duyulmaktadır; yeşil, mavi veya pembe ejderha fasulyesi.


Simyacı Marketi

Ejderha Kerpeteni; Ejderha taşını çıkarmaya yarayan bir tamir aletidir. Yapmanız gereken, kerpeteni takılı Ejderha taşının üzerine sürüklemektir. İŞLEM KESİNLİKLE BAŞARILI OLUR. Bu eşyaya ihtiyaç duymadan da simyalarınızı çıkarabilirsiniz.


Sürenin Kerpeteni; süre özütü yapmanıza olanak sağlar. Süre özütünü yaratmak için kerpeteni, "takılı olmayan" bir ejderha taşının üzerine sürükleyip bırakın. Simya Panelinden taş yok olacak ve yerine envanterinizde süre özütü belirecektir. Envanterinizdeki özütü, takılı ejderha taşının üzerine sürükleyip bırakınız.


Görüş ve önerileriniz için Simya Sistemi
 
Son düzenleme:

Supreme53

Super Gamemaster
Yetkili
Super Gamemaster
Katılım
27 May 2017
Mesajlar
1,459
  • Konu Sahibi
  • Moderatör
  • #3
Ejderha taşı parçalarını seviyenizi yakın yaratıklardan,
Cor Draconis, İşlenmemiş'leri ise Hayalet Orman, Kızıl Orman ve Topluluk bölgesi haritalarındaki metinlerden elde edebilirsiniz.
Yeşil Ejderha Fasülyesini de Topluluk bölgesi haritalarındaki metinlerden elde edebilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)

Üst