Kyanit, Zodyak Silahları ve Yeni Dönüşüm (Craft) Sistemi (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Supreme53

Super Gamemaster
Yetkili
Super Gamemaster
Katılım
27 May 2017
Mesajlar
1,459
  • Konu Sahibi
  • Moderatör
  • #1
Uzun süredir beklenen Kyanit silahlarının yanında Zodyak silahları da aktif etmeyi planlıyoruz. Aynı zamanda artık tüm sunucular için dönüşümler Büyülü metal, Kutsama kağıdı veya Epic Sura'dan değil craft sistemi ile yapılmasını planlıyoruz. Kyanit ve Zodyak dönüşümleri beta sürecinde test aşamasındadır. Mevcut sunucuya geçiş sırasında özelliklerinde değişiklilik yapılabilme ihtimali olduğunu unutmayın. Sistemin Detaylarını anlatmadan önce Keith sunucusu için yeni dönüşüm tabloları şu şekilde olacak;


SİLAH DÖNÜŞÜMÜ : Mevcut silah dönüşümünün üstüne 105 silahları Kyanit silahlara 75 silahları Zodyak silahlarına dönüşecek. Kyanit silahları 105-115 seviye, zodyak silahları 105 seviyedir. Kyanit silahlarını giytebilmek için Rebirth 10 zorunlulukları bulunmamakta. Kyanit silahlarının Saldırı değeri, Büyülü saldırı değeri ve Yarı insanlara karşı güç efsunları 105 seviye silahlarına göre belirli bir oranda daha fazla olacak. Saldırı hızı, yavaşlama ve zehirleme efsunlarında değişiklilik düşünmüyoruz. Zodyak silahlarında 75 seviye silahlarında olduğu için ortalama ve beceri hasarı geliyor. Saldırı değeri , Büyülü saldırı değeri ve Saldırı hızları 75 silahlarına göre daha yüksek. Savaşçıların Tek el Kyanit dönüşümü bulunmuyor. Kyanit yay çan ve kılıç silahlarında 105 seviyedekilerde olduğu gibi ortalama ve beceri efsunu gelecek. Dönüştürme ve yükseltme eşyaları 105 seviyeye kadar aynı kalacak olup sadece Kyanit ve Zodyak eşyalarında farklı olacak. Bunlar hakkındaki detayları ilerleyen günlerde açıklayacağız.

ZIRH DÖNÜŞÜMÜ: Keith sunucusunda hali hazırda bolca zırh dönüşümü mevcut. Şuan için Kyanit ve Zodyak zırhlarını Keith sunucusunda aktif etmeyi düşünmüyoruz. Fakat yeni craft sistemiyle birlikte dönüşüm sisteminde bir takım değişiklikler olacak. Artık 105 seviye zırhlarını 115 120 125 ve 130 zırhlarından istediğinize çevirebileceksiniz. Yani 105 seviye zırhlarından sonra sadece 1 kere zırh dönüştürmüş olacaksınız. 115-130 zırhları arasında dönüşümler olmayacak.
Sunucudaki mevcut zırh tablosu ise şu şekilde;
KASK ve AYAKKABI DÖNÜŞÜMLERİ: Kask ve Ayakkabılar için yeni dönüşümleri henüz açmayı düşünmüyoruz. mevcut dönüşümler Epic suradaki halinin aynısı olarak Craft sistemine entegre edilecek.
KÜPE KOLYE ve BİLEZİK DÖNÜŞÜMLERİ: Craft sisteminde artık takılarınızı Yakut grena zümrüt veya safir takılarına çevirebileceksiniz. Aşağıdaki listede olan küpe kolye ve bileziklerinizi gerekli dönüşüm itemleri ile istediğiniz yakut grena zümrüt veya safir küpe/kolye/bilezik eşyasına çevirebileceksiniz. Craftlama sisteminde herhangi bir yanma ihtimali bulunmuyor. Dönüşümler için gerekli malzemeler ilerleyen günlerde konuya eklenecektir.
Dönüşümü eklenecek olan takılar aşağıdaki gibidir;

BİLEZİKLER


Beyaz Altın Bilezik +9
Kristal Bilezik +9
Mor Yakut Bilezik +9
Cennetin Gözü Bilezik +9
Ruh Kristali Bilezik +9

KOLYELER


Altın Kolye +9
Yeşimtaşı Kolye +9
Abanoz Kolye +9
İnci Kolye +9
Beyaz Altın Kolye +9
Kristal Kolye +9
Mor Yakut Kolye +9
Cennetin Gözü Kolye +9
Ruh Kristali Kolye +9

KÜPELER


Abanoz Küpe +9
İnci Küpe +9
Beyaz Altın Küpe +9
Kristal Küpe +9
Ametist Küpe +9
Cennetin Gözü Küpe +9
Ruh Kristali Küpe +9
Görüş ve önerileriniz için Kyanit, Zodyak Silahları ve Yeni Dönüşüm (Craft) Sistemi
 
Son düzenleme:

Supreme53

Super Gamemaster
Yetkili
Super Gamemaster
Katılım
27 May 2017
Mesajlar
1,459
  • Konu Sahibi
  • Moderatör
  • #2
Zodyak silahlar için yükseltme panosu aşağıdaki gibidir;


Kyanit silahlar için yükseltme panosu aşağıdaki gibidir;


Dönüştürme malzemeleri ve yeni nesnelerin elde edilişleriyle ilgili detaylı bilgi ilerleyen günlerde konu altından verilecektir.
 

Supreme53

Super Gamemaster
Yetkili
Super Gamemaster
Katılım
27 May 2017
Mesajlar
1,459
  • Konu Sahibi
  • Moderatör
  • #3
Merhaba, tüm zodyak ve kyanit dönüşümler için gerekli olan malzemeler;
x3 Hakikat Kitabı
x3 Hakikat Ruhu

Bu malzemeleri ve bunlarla birlikte yükseltme malzemelerini Razador ve Nemere sandıklarından elde edebilirsiniz. Razador ve Nemere kısa süre içersinde aktif edilecektir.
Arındırma panelinde eşyalarınızı dönüştürürken;
Başarısız olma ihtimali yoktur.
Evrim seviyeniz aynı kalır.
Efsunlarınız ve taşlarınız aynı kalır.
Leş sayınız aynı kalır.

 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)

Üst