Ee N'oldu Şimdi?

'Oyuncular Arası İletişim' forumunda Maestra tarafından 3 Ara 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Maestra

Maestra Brisbia Oyuncu

Konular:
    44
    Alınan Beğeniler:
    227
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşım söylediklerinin benim yazdıklarımla zerre alakası yok. Ne birleşmesinden bahsediyorsunuz ya? Serverlar tamamen birbirinden farklı bu birleşmenin nesi sağlıklı olabilir? Biz serverlar birleşsin mi istedik? Hayır. O yüzden yazdıkların benim söylediklerimle bağdaşmıyor.

2. Hasan Aydınlar

Hasan Aydınlar Kurt Oyuncu

Konular:
    1
    Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    12
    Bak burada Birleşme olsun diye sende istedin ve çoğu kişi istedi bunu oyuncu sayısı emin ol arttı artacaktır da ama sana göre zarkonda tek olan itemlerim pidged çöp oldu diyorsun bende diyorum ki sana tek taraflı düşünme bu birleşmeyi ve diyorsun ki : emeklerimizi çöp etmekten başka bir şey yapmadınız bugüne kadar. Kendi başarısızlıklarınızı bizlerin emeklerini heba ederek örtmeye çalıştınız. ) neden başarısız olsun ki dedim gibi tek taraflı düşünme bu olayı bırakın artık adminlere kötü demeyi haksızlık etmeyiniz lütfen

3. Maestra

Maestra Brisbia Oyuncu

Konular:
    44
    Alınan Beğeniler:
    227
    Ödül Puanları:
    73
    Kardeş bugüne kadar nasıl itemlerimin bu şekilde alınan kararlar yüzünden heba olduğunu bilseydin, tepkilerimin ne kadar haklı ve yerinde olduğunu anlardın. Her seferinde sağlık olsun demekten bıktık artık.

4. Hasan Aydınlar

Hasan Aydınlar Kurt Oyuncu

Konular:
    1
    Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    12
    @Shorty Bak adam oyun kurucusu zararına hiç bir şey yapmaz adminlerede hak verin lütfen ben savunduğumdan değil sadece düşünelim toplu herkesi oyun için yenilikler yapıyorlar ve bu yenilikleri bizler sizler istiyoruz lütfen

Hasan Aydınlar, iPhone ile gönderildi, 4 Ara 2018
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Sosyal Medya

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.