• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Zopaya Doymayan Desert ve Mızıkacıları (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

warro

Lykos
Oyuncu
ELİNİZE SAĞLIK KARDEŞİM. SERVERI BIRAKTIK DESERT SOPASIZ KALIR SANDI HAK ETTİKLERİNİ VERMİŞSİNİZ :)

ARMAGEDON

Alfa Kurt
Oyuncu
serveri bıraktınızda ne oldu madem ws atıcaksınız kayebdince niye söversiniz madem oyunu bırakacaktınız oynadıgınız oyuna niye hainlik yaptınız sizin gibileri kesmek benim boynumun borcudur egerki birdaha elym2ye gelirsenız mutlaka haberim olsun size tekrardan güzel sopa atmak isterim

thor

Alfa Kurt
Oyuncu
serveri bıraktınızda ne oldu madem ws atıcaksınız kayebdince niye söversiniz madem oyunu bırakacaktınız oynadıgınız oyuna niye hainlik yaptınız sizin gibileri kesmek benim boynumun borcudur egerki birdaha elym2ye gelirsenız mutlaka haberim olsun size tekrardan güzel sopa atmak isterim
Çölde sürünüp sürünüp kalkıp da bur da sopa atarım diyecek kadar kendini kandırmayı başarmıştır bu arkadaş buraya faza bunu dışarı alalım lütfen. :)

warro

Lykos
Oyuncu
ya sümsük talip çölde yerden kalkamıyodun hala ötüor varoş

bayfelix00

Lykos
Oyuncu
ELİNİZE SAĞLIK KARDEŞİM. SERVERI BIRAKTIK DESERT SOPASIZ KALIR SANDI HAK ETTİKLERİNİ VERMİŞSİNİZ :)
Teşekkür ederiz ama sikkinti şu ki desert ve sürüsü arsız kesekte doymuyorlar ürüyorlar ama egiticez

warro

Lykos
Oyuncu
Teşekkür ederiz ama sikkinti şu ki desert ve sürüsü arsız kesekte doymuyorlar ürüyorlar ama egiticez
Eğitilmesi zor bir tür bu desertın üyeleri biraz dayak arsızlığı da kendiliğinden geliyor haliyle, neyse tekrar tebrik eder. Eğitim çalışmalarınızın devamını ve curseda kaymasını temenni ederim. İYİ FORUMLAR.

bayfelix00

Lykos
Oyuncu
Eğitilmesi zor bir tür bu desertın üyeleri biraz dayak arsızlığı da kendiliğinden geliyor haliyle, neyse tekrar tebrik eder. Eğitim çalışmalarınızın devamını ve curseda kaymasını temenni ederim. İYİ FORUMLAR.
Öyle ama bu Boş davulları Tokmaklamak cok zevkli

HEDEFİMTURAN

Lykos
Oyuncu
her daim sopa yiye yiye şamar oglanı olan sarılar artık kendinizden utanında 5 lonca toplaması olsa bile sayılar 2 sayı eksigimiz olmasına ragmen sizi nasıl kestigimize bir bakın yüzsüzlükde sınır tanımayan çocuk toplulugu sizi :D :D

HEDEFİMTURAN

Lykos
Oyuncu
5 lonca toplanmış deserte bu savaşda ve biz 2 eksikle savaşa girip sizi ezip çıktık mehteran<3 nightymareden selamlar :D :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)