Pet Sistemi

M4ND0WN

Lykos
Oyuncu
" Hizlandirma " Isimli Beceri yi Bu Servere getirmeyecekmisiniz simdiye kadar 100 üzeri sandik actim cikmadida o konuda emin olmak istedim yoksa baska skiller acacam petime

Supreme53

Super Gamemaster
Yetkili
" Hizlandirma " Isimli Beceri yi Bu Servere getirmeyecekmisiniz simdiye kadar 100 üzeri sandik actim cikmadida o konuda emin olmak istedim yoksa baska skiller acacam petime
Hızlandırma kitabı yani büyü hızı yok Shorty diğer konuda yanlış anlaşılmadan dolayı hatalı bilgi vermiş kusura bakmayın :)

Supreme53

Super Gamemaster
Yetkili
BUNU BILMEK COK IYI OLDU TESEKKÜR EDERIZ BIDE SKILL SILME ITEMIDE KOYARSANIZ ILERISI ICIN IYI OLACAGINI DÜSÜNYORUM
Pet revertus ile pet reverti ( 1 skill ve tüm skilleri sıfırlama ) pet isim değiştirme gibi eşyaları hazırladık zaten sadece eklemesi kaldı :)

Onarchkrad

Alfa Kurt
Oyuncu
Pet sistemindeki ticaret ne zaman düzelecek. Petleri kasamıyoruz. Kastıklarımızı da düşük level charlarda kastığımız için ana charımıza geri alamıyoruz. Kitlendik kaldık öyle.

denizonay06

Kurt
Oyuncu
Yeni petler ne zaman gelecek? Şuan onlar gelmeden 0'dan pet kasmak istemiyoruz çünkü gelecek petlerin bunlardan farklı özellikleri olursa şimdi kasacağımız petler çöp olacak. Yeni gelecek petlerin bu petlerle bir farkı olacakmı? Bunun açıklamasını yaparsanız bize yardım etmiş olursunuz :) Shorty Supreme53

Onarchkrad

Alfa Kurt
Oyuncu
Gelecek razador ve nemerenin skill puanları oyunda şu an aktif petlerden farklı olmamalı bence yoksa bu kadar kasılan emek çöp olur.

StrongGold

Lanetli Kurt
Oyuncu
Canavar kitabı varmı 100 tane açtım 1 tane bile çıkmadı oranı çokmu düşük yoksa ?

mucit

KraL058 & MuSaMa
Oyuncu
Valla MeNNaN Oldu 91 lvl Bana göre statüleride iyi gidiyor

Peki Pet sistemi lvli en son kaç olucak ?

Onarchkrad

Alfa Kurt
Oyuncu
2-3 kişi kastı derken? Ben kendim petlerini kasan 15-20 kişi biliyorum. Yeni peti bekleyip kasmayanlar olduğu da doğru ama kasanların suçu ne? Oyundaki pet levellerini bir kontrol etseniz iyi olur bence. Ayrıca madem bu petler çöp olacaktı niye sadece bu petleri çıkartıp insanların emeği ziyan ediyorsunuz.

brs97

Gamemaster
Yetkili
2-3 kişi kastı derken? Ben kendim petlerini kasan 15-20 kişi biliyorum. Yeni peti bekleyip kasmayanlar olduğu da doğru ama kasanların suçu ne? Oyundaki pet levellerini bir kontrol etseniz iyi olur bence. Ayrıca madem bu petler çöp olacaktı niye sadece bu petleri çıkartıp insanların emeği ziyan ediyorsunuz.
Kasanların suçu ne diye bir tabir yok.Hangi petin ne kadar bonus vericeği maymun ve örümcek petleri aktif edilmeden önce ilan edilmişti.Tek tip olduktan sonra bu kadar bekleyenlerin suçu ne ? sizin tabirinizle

Onarchkrad

Alfa Kurt
Oyuncu
PET SİSTEMİ GENEL BİLGİ

Merhaba, dün gece yapılan bakımla birlikte oyuna 4 adet beslenebilir ve geliştirilebilir evcil hayvan dahil edilmiştir. Bu evcil hayvanlar eski sistemden bağımsız olarak kullanılabilir hatta iki sistemi de aynı anda kullanabilirsiniz.
Mühürün Elde Edilmesi

Tabloda ilerleyen günlerde sunucularımızda aktif edeceğimiz razador nemere peti ve bu petler haricinde ilerleyen zamanda ekleyeceğimiz diğer petleri elde edebileceğiz Pet Sandığı da mevcut. Pet yumurtalarını Gaya Mağazasından da elde edebilirsiniz.

Küçük Pete Nasıl İsim Verilir
  • Bir Yumurta üzerine sağ fare tuşu ile tıkladığınızda, "Kuluçka Makinesi adında yeni bir pencere açılır.
  • Pet adını buradan girebilir ve 100.000.000 Yang karşılığı yumurtadan çıkarabilirsiniz.
  • Petinizin ismi 3 ile 12 karakter olmalıdır.
  • Pet isminin benzersiz olması gerekmez. (Petler aynı isme sahip olabilir)
  • 'Petinize isim seçerken Oyun kuralları her zamanki gibi uygulanır'
Pet Paneli Kullanımı
Pet panelini iki şekilde açabilirsiniz. Kısayol olarak klavyenizdeki "P" tuşuna basabilirsiniz. Ya da Pet kullanıcı paneline

Oyun içinde simya Butonun yanındaki Pet butonuna basarak ulaşabilirsiniz.

Pet Gelişimi
  • Evcil Hayvanınızın gelişimi EXP ile olur.
  • Sizin kazandığınız EXP Evcil hayvanınız ile paylaştırılır.(Petinizin EXP oranı dolmuş dahi olsa yine de EXP gitmeye devam eder. Bu yüzden göndermeli yahut level aldırmalısınız)
  • Resimde Görüldüğü gibi EXP haznesi 5 tüpten oluşur.
  1. tüp %22.5 oranında EXP ister dolması için
  2. tüp %45 oranında EXP ister dolması için
  3. tüp %67.5 oranında EXP ister dolması için
  4. tüp %90 oranında EXP ister dolması için
  5. tüp %100 oranında Nesne Exp ister dolması için ve mavidir.
  • Önemli Notlar
  1. Evcil hayvanınızın EXP kazanma oranı sahibine bağlıdır. (Örnek:Oyuncu üzerinde EXP kazanımını arttıran herhangi bir nesne -EXP yüzüğü, item vb- varsa petiniz de aynı oranda daha fazla exp kazanır)
  2. Evcil hayvanınızın EXP kazanması için aktif olması gerekmektedir.
  3. Kırmızı ile dolan tüpleri canavar kesip Exp kazanarak doldurabilirsiniz. Yalnız son tüp mavidir ve bunun doldurulması için Nesne EXP gerekmektedir. Besleme butonundan açılan pencereye feda edeceğiniz itemlerin parçalaması sonucunda kazanılan EXP, mavi topu doldurur. PARÇALADIĞINIZ İTEM KAYBOLUR GERİ GETİRİLEMEZ
  4. Canavarlardan toplanan EXP ile itemlerden toplanan EXP birbirine bağlı değil tam tersine bağımsızdır. Bu nedenle ilk hangisini doldurmak isterseniz onu doldurabilirsiniz ama gelişimin bitmesi için ikisininde dolu olması gerekmektedir.
Pet Gelişim Aşaması

Petlerin Gelişiminde kilit noktalar vardır bunlar; 41 level 81 level olarak belirlenmiştir.Bu iki level alımında expnin haricinde sizden itemler de istenir. 81 levelden sonra skill açmanız için de ayrıca item istenir.

Pet Oranları

Hp savunma ve sp değerleri raslantısal olarak belirli periyotlarda artış göstermektedir. Oyunda sabit artışlı pet yoktur.

Pet Beceri Aşaması

Petinizin leveli +81 üzerine çıkınca Kahramanlık seviyesine yükselir ve bu eğitim tamamlandığında petinize şeçebileceğiniz sunuculara göre değişen bir takım beceriler açılır. Bu becerilerden Max. 3 tanesini seçebilirsiniz. Şansa bağlı olarak hiç beceri açılmayabilir. 1-2-3 arasında da açılabilir.

• Beceri kitapla açılır.
    • Beceri yükseltimi için her kademede Beceri kitabı ve yang istenir.
    • Beceri Kademesi max 20 olarak belirlenmiştir.
    • Beceri kullanımı süreli(aktif) ve süresiz(pasif) olarak 2 çeşittir. Süreli beceriler kullanıldıktan sonra soğuma süresi vardır. Süresiz becerinin ise petiniz çağırıldığında ekranda sol üst köşede simgesi çıkar ve her daim aktiftir.

Yeni Eşyaları Nasıl Elde Edebilirim ?

Pet Kitabı Sandığı

İşlevi : Petlerin beceri gelişiminde kullanılan rasgele 1 kitap içerir.
Elde Ediliş : Kızıl ormandaki tüm metinler ve topluluk bölgesi haritalarındaki tüm metinlerden elde edebilirsiniz.

Pet Evrim Kitabı Sandığı

İşlevi : Petlerin gelişiminde gerekli olan genç, yabani ve cesur pet kitaplarından birini verir.
Elde Ediliş :
Ork Reisi, Karanlık Hayalet Lider, Kraliçe Örümcek, Dev Çöl Kaplumbağası, Alev Kral, Dokuz Kuyruk Sarı Kaplan Hayaleti, Mavi Ölüm, Kırmızı Ejderha ve Örümcek Baronu.

Mavi Kemer
İşlevi : Petinizi Kahraman yani 81+ beceri açılması için gereken öğe.
Elde Ediliş : YENİ BOSS
Elit Dokuz Kuyruk : Sohan ortasında 6 saatte bir doğar.

Sistem hakkındaki soru ve önerilerinizi bekliyoruz :)
Bana bu bilgilendirmede nerede bu bilginin yazdığını gösterir misiniz.

mucit

KraL058 & MuSaMa
Oyuncu
Evet petlerin hp / sp / defans özellikleri hakkında bir bilgilendirme PLATFORMU yok gözüktüğü üzere, aaa eğerki dersenizki herkez tarafından bilinir DİĞER KANALLARDA bu belirtilmiş Razador ve Nemerenin yüksek oldugu o ayrı bir mesele ama unutmayalımki burası pvp serwer @Onarchkrad isimli arkadaşın dediği gibi PET BİLGİLENDİRME PLATFORMUNDA petler arasındaki farklar sadece + kitaplı becerilerde belirtilmiş petlerin kendi efsun becerilerinde belitilmemiş, eğerki varsa böyle bir bilgilendirme görmek isteriz..

Saygılarımla