Pet Sistemi (2 kişi bakıyor)

mucit

KraL058 & MuSaMa
Oyuncu
Örneğin Razadorda & Nemerede & Maymunda & Örümcek de bunun gibi lvl lere örnek tablolar ;

Onarchkrad

Scrofa
Oyuncu
Şu an orda paylaştığınız resimde örümcekte %8 gözüküyor fakat oyunda %10 veriyor. Ayrıca bunu başka bir oyuncu metin2 nin orjinal sitesinden alıntıladı sizin açıkladığınız bir konu değil.

CigerciBED0

Lusifer
Oyuncu
Petlerin Kendi Efsun ( Hp / Sp / Defans / ) Özelikleri Hakında İllaki Bir Bİlgilendirme Vardır @mucit
Sen Görmemişsindir @brs97 Bunula İlgili Bilgilendirme Sitemeni Gönderir Paylaşır .

mucit

KraL058 & MuSaMa
Oyuncu
Tesekkur ederim brs97 peki petlerin hp ozellikleri hakkindaki duzeltmeyi iletecekmisiniz sonucta fark olacagina dair bir bilgi yok, olsaydi ben peti kasmazdim kastennn

Shorty

Admin
Yetkili
Admin
Pet bonusları TR Wiki ile artık aynı değil, bir çok düzenleme gerçekleştirdik ve her petin vermiş olduğu beceri oranı farklı bununla ilgili detayıda kendi rehber bölümünüzden paylaşıcaz.

TR Wikisinden sadece Pet sistemiyle ilgili temel bilgileri öğrenmeniz yeterli oranlar ve beceri bonusları oradaki wikiden farklıdır orayı örnek almayın.

mucit

KraL058 & MuSaMa
Oyuncu
Bilgilendirmen icin tesekkurler Shorty

Pet bonusları TR Wiki ile artık aynı değil, bir çok düzenleme gerçekleştirdik ve her petin vermiş olduğu beceri oranı farklı bununla ilgili detayıda kendi rehber bölümünüzden paylaşıcaz.

TR Wikisinden sadece Pet sistemiyle ilgili temel bilgileri öğrenmeniz yeterli oranlar ve beceri bonusları oradaki wikiden farklıdır orayı örnek almayın.

╰☆☆ 𝓡𝓮x𝓪𝓹𝓗𝓲𝓷 ☆☆╮

Son sözümüz elbetteki hoşçakalın olmaz...
Oyuncu
Ve aleykum selam hafizim sen niye pet kasmiyon hafizz
Daha kavrayamadım napıcağımızı o yüzden el atmıyorum. Ben şuan SexapHini 25 level yaptım bıraktım ilerde şu diğer olmayan petler gelirse diye düşünüp vazgeçtim :S

VazgecGonLum

ANKARAGÜCÜ
Oyuncu
Genç(1-2-3) diye 3 farklı pet var. İleriki zamanlarda genç(1) e yeni beceri açmak için bir sistem gelir mi acaba ? Genç(3) yapmak için

Genç(1-2-:relievedface: diye 3 farklı pet var. İleriki zamanlarda genç(1) e yeni beceri açmak için bir sistem gelir mi acaba ? Genç:)relievedface: yapmak için
brs97

Moderatör tarafında düzenlendi:

CigerciBED0

Lusifer
Oyuncu

Bilgilendirme için Teşekürler

Onarchkrad

Scrofa
Oyuncu
Bu razador petler Atlasda artık aktif galiba niye hala petlerin skill oranları ile ilgili bir açıklama yapılmıyor. Keithdeki petlerimizi napcağımıza karar verelim bizde

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 2)