• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

IGazapizmI [ 10 ] VS [ 6 ] Evohes - Part 2 (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Evohes

Bu hayatta unutulan değil iz birakan ol
Oyuncu
Discord
Bana özelden Evolucia ile attığım vsde özel efsun silah almadığını söyledin sonra vs de kıvırmaya başladın ful beceri hasarina 19.6 cözme yedim öyle üstunluk kurarak ancak benle vs atarsin jaxcalio ile gel dedimde binbir türlü yalan uydurdun bos adamsin bunu bil

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
  • Konu Sahibi
  • Yasaklı
Bana özelden Evolucia ile attığım vsde özel efsun silah almadığını söyledin sonra vs de kıvırmaya başladın ful beceri hasarina 19.6 cözme yedim öyle üstunluk kurarak ancak benle vs atarsin jaxcalio ile gel dedimde binbir türlü yalan uydurdun bos adamsin bunu bil
Sen ne kadar boş birisin. Hadi lan delikanlısın ya sana demişsem silah falan almadım diye at buraya bir kanıt görelim aslan parçası vs esnasında ötüyodun vs çektim kabul ettin gene paket ettim koydum seni. aradan 3 5 gün geçti jaxı çıkar karsıma diye genelden delikanlılık yaptın jaxı çıkarttım gene 10 8 kesildin. Hala gelmişssin konuda ağlıyon yüzsüz herif bari biraz delikanlı olda tebrikler diyeyim ama onu bile hak etmiyorsun şimdi ağlamana devam et

Evohes

Oyuncu
Discord
Sen ne kadar boş birisin. Hadi lan delikanlısın ya sana demişsem silah falan almadım diye at buraya bir kanıt görelim aslan parçası vs esnasında ötüyodun vs çektim kabul ettin gene paket ettim koydum seni. aradan 3 5 gün geçti jaxı çıkar karsıma diye genelden delikanlılık yaptın jaxı çıkarttım gene 10 8 kesildin. Hala gelmişssin konuda ağlıyon yüzsüz herif bari biraz delikanlı olda tebrikler diyeyim ama onu bile hak etmiyorsun şimdi ağlamana devam et
Gm ye sorduğumuzda özel silah aldiğini söyledi evet ödül olarak 1 aylik silah verildi dedi peki buna nediceksin ? Varmisin kanitliyimmi rezil olmussun zaten o silahla bende olsa 6 eli bilr goremezsin :D

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
Ondan onceki vs de ortada 10-4 slot gibi kesildi 25 kristalini yemiştim :D zevkle
Ondan önceki vs de demişsin de jaxla beraber sen ve ortağın olan bir zamanlar ariften toplamda 2bin t nizi yolduğumuda yazsaydın keşke ;)

Gm ye sorduğumuzda özel silah aldiğini söyledi evet ödül olarak 1 aylik silah verildi dedi peki buna nediceksin ? Varmisin kanitliyimmi rezil olmussun zaten o silahla bende olsa 6 eli bilr goremezsin :D
Hadi buraya kanıtla görelim ben özel silah falan almadım dediğim bir ss at bakalım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evohes

Oyuncu
Discord
Ondan önceki vs de demişsin de jaxla beraber sen ve ortağın olan bir zamanlar ariften toplamda 2bin t nizi yolduğumuda yazsaydın keşke ;)
Kesildiğinde sabaha kadar ağladin wp den kanitlar var :D kesilceğimi biliyodum zaten asımmmm diyen kimdi :D

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
 Jaxcalio [ 10 ] VS [ 8 ] Evohes
 Jaxcalio [10] VS [8] Evohes (PART 2) - [ 500 T SİNE ]

Kadire Jax ile gel demişsin ama kadirin gelmesine gerek kalmadan azının payını verdim senin sen daha ne muhabbet yapıyon burda ?

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
Kesildiğinde sabaha kadar ağladin wp den kanitlar var :D kesilceğimi biliyodum zaten asımmmm diyen kimdi :D
Gene klasik asım aslan parçası hadi konumda gevezelik yapma şu özel silah almadım ben türkaydan dediğim ss neyse at şuraya ?

Evohes

Oyuncu
Discord
Hadi buraya kanıtla görelim ben özel silah falan almadım dediğim bir ss at bakalım ?
Olum sen kıtmısın burada zaten olay şu özel silah aldinmi diyorm jaxla at diyosun onda benim ismimi yazmiyonuz diyodun cunk silaha güvendin ancak öyle bi an cesarete kapildin zaten :D rezil olan sendin orada herkes gordu

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu

olayyeri

Razadör
Oyuncu
İçinde kor olur bazı meseleler,
Konuşsan duyanı Konuşmasan seni yakar.
Ve ben yakmayı seçerim... @Deli Zargos Oguzhan olayyeri ByLord

olayyeri Gene hatırını kıramadım göko 01:04 01:20 saniye sana gelsin ;)
Öncelikle tebrikler eline sağlık dans ederek bi izmarit ezdiğin için :D vs sonunda Evohesin halini gördüm kaskajkdkks x'Dx'D
Sana gelecek olursak boş adamsın dediğin kişi özel ejderi almadan öncede kaç defa kesti seni onlara neden özel el demedin bak burayada özel Ejder alınmadan önce kesildiğin videoyu bırakıyorum

İyi seyirler klavye delikanlısı :D

Evohes

Oyuncu
Discord
Jaxcalio [ 10 ] VS [ 8 ] Evohes
Jaxcalio [10] VS [8] Evohes (PART 2) - [ 500 T SİNE ]

Kadire Jax ile gel demişsin ama kadirin gelmesine gerek kalmadan azının payını verdim senin sen daha ne muhabbet yapıyon burda ?
Yav sende bi başka adamsin hayatindaki tüm şanslari bana karsi kullandin heralde neyse loncamda suatla ugura pes peşe kesilen sen degilmisin :D

Öncelikle tebrikler eline sağlık dans ederek bi izmarit ezdiğin için :D vs sonunda Evohesin halini gördüm kaskajkdkks x'Dx'D

Sana gelecek olursak boş adamsın dediğin kişi özel ejderi almadan öncede kaç defa kesti seni onlara neden özel el demedin bak burayada özel Ejder alınmadan önce kesildiğin videoyu bırakıyorum

İyi seyirler klavye delikanlısı :D

Benden 2 part yemiş biri olarak cesaretine hayranım neyseki seni slot etmiştim sen vs atmayimi biliyorsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)