Mehteran Loncasının 1.Rezilliği ( KÖYDE AFK ÇAR KESMEYE BENZEMEZ :)

bayfelix00

Lanetli Kurt
Oyuncu
Schol ve desert birleşmiş anladımda ya Melike nerede oda yancı diye biliyordum

ÖzgürUSTA

Alfa Kurt
Oyuncu
Schol ve desert birleşmiş anladımda ya Melike nerede oda yancı diye biliyordum
dogru konus yancının kım oldugunu herkes cok ıyı bılıyor sızde yedıremeyıp kufurlere hakaretlere satasmaya baslamayın sonunuz NightMareden farklı olmaz ayagınızı denk alın !

nevzoo05

Lanetli Kurt
Oyuncu
bi de afkları kestikleri videoyu çekip atmaz mı foruma acaba bunu atacağımızı düşünemedi mi Allah Allah tuhaf çocuk :D

metin1991

Kurt
Oyuncu
AFK ÇAR KESİP VİDEO ATMAYA BENZEMEZZzz 10 kişiyle 15 kişiyi nasıl ezdiğimizin videosu PART 1 :)

HEDEFİMTURAN

Lykos
Oyuncu
AFK ÇAR KESİP VİDEO ATMAYA BENZEMEZZzz 10 kişiyle 15 kişiyi nasıl ezdiğimizin videosu PART 1 :)
Ezikler kralı metin bey budamı afk çarlardı yaw ben sizi rezil etmekden usandım siz rezil olmakdan bıktadınız crusedin lord of varın arkasına sıgınıp 10 kişiyi 50 kişi kesen çol çocuk toplulugundan başka bişey deyilsiniz iyi izleyin videou artık kendinizden utanın be :D :D

metin1991

Kurt
Oyuncu
Ezikler kralı metin bey budamı afk çarlardı yaw ben sizi rezil etmekden usandım siz rezil olmakdan bıktadınız crusedin lord of varın arkasına sıgınıp 10 kişiyi 50 kişi kesen çol çocuk toplulugundan başka bişey deyilsiniz iyi izleyin videou artık kendinizden utanın be :D :D
MAŞALLAH KAÇARAK OK ATAN NİNJALARINIZ BOL OLSUN :) SİZ DÜN 5 LONCA BİRLEŞTİNİZ AMA BİZ DÜN KENDİ LONCAMIZIN ÇEYREĞİNİ SOKTUK SAVAŞA.. SEN NEYE ÖVÜNÜYON AVAREL :)

HEDEFİMTURAN

Lykos
Oyuncu
MAŞALLAH KAÇARAK OK ATAN NİNJALARINIZ BOL OLSUN :) SİZ DÜN 5 LONCA BİRLEŞTİNİZ AMA BİZ DÜN KENDİ LONCAMIZIN ÇEYREĞİNİ SOKTUK SAVAŞA.. SEN NEYE ÖVÜNÜYON AVAREL :)
bizden 5 lonca kimler vardı sayarmısın bana 5 lonca birleşip dalan sizsinizi çocugum şakamısın sen :D :D ::D