Mehteran vs 5 lonca toplaması DESERT :d:d

HEDEFİMTURAN

Lykos
Oyuncu
öncelikle herkese hayırlı oyunlar 5 lonca toplaması desert 15 kişi olup 14 kişilik mehteran nighty mare loncasına yenilmiştir lonca savaşında bu güzel videoyu paylaşmak istedim şimdi nevzat desert başkanı vede saz arkadaşları bi düşünün artık sayılar eşit veya 1 kişi eksiken böyle eziliyorsanız demeki boş oyuncusunuz artık sagda solda crused vede lordofvar olmadan konuşacagınız bişey kalmamıştır diye düşünüyorum kilot nikli çok konuşan herifde bence sesini artık keser bu savaş vede video nighty mare loncası lideri banlanan warro(burak) scharlet (oguz) arkadaşlarıma bizden bir hediyedir onların tahrikler sonucu banlandıgını herkes biliyor lakin desert vede diyer sarı bayrak loncaları inkar etse bu bir gerçektirki nighty mare varsa bu svde büyük bir heycan savaşlar vardı yoksa nighty mare adranalin vede heycan yoktur bu savaşta bile 14 kişilik mehteran loncasının 7 tanesi nighty mare kadrosudur nighty mare yukarda belirtigim arkadaşlar banladıkdan sonra kalan arkadaşlar dost loncamız olan mehteran loncasında birleştik tek 1 lonca olmuştuk şimdi desert 5 loncadan adam toplayıp tek bir lonca olan mehterana 15 kişi tam kadro iken 14 kişilik mehterana nasıl ezildiler videoda gerçekleri görüyorsunuz gmler deimons servırında böyle heycanlar vee savaşlar olmasını istiyorlarsa bence küstürdükleri arkadaşları tekrar servıra çagırmaları gerekiyor bu benim nacizane kendi fikrim dedigim gibi bu savaş vede video warro burak sclanger(oguz ) arkadaşlarımıza hediyemizdir onları hiç bir zaman unutmayacaz unuturmıyacagız Mehteran<3 NightyMare

samoa

Kurt
Oyuncu
Öncelikle selamlar,
Dün akşamki lonca savaşı sonrası bir basın açıklaması yapma gereksinim duydum. (NEVZAT :) ) öncelikle savaşta 1 kişi değil 2 kişi eksik oynadık videoda da görüldüğü gibi 1 adamımız izleyici olarak girmiş savaş yetkisi verilmediğinden dolayı tabi fark eder mi etmez her türlü kesiyoruz anlamadığım nokta ne biliyo musun ulan okadar oyunda alttan bağırdılar öyle yapcaz böyle kesecez diye özellikle kilot denilen o arkadaş oldu he biz oyunu bırakmıştık fakat dostlarımızın bir kısmını da bur da bıraktık bırakmamız onları burda savunmayacağımız yardım etmiyeceğimiz anlamına gelmez siz kaç lonca birleştiniz bilmem ama sarı bayrak da lonca kapattırdık Desertinde neden bizimle lonca vs atmadığını dün ki savaşta gördüm gerçekten boşuna oynuyosunuz çunki oynamayı dahi bilmiyorsunuz madem artislik yapcaksınız savaşın bitmesini bekleyin alın zaten rezildiniz iyice rezil rusva oldunuz özellikle o kilot dünki çocuk 2 sikile yatan adam alttan öyle bir yazıyoki sanarsın bişey yapacak videoyu iyi izleyin göreceksiniz nasıl 2 sikilede yattığını :D çok güldük dün DC de oğuz burak falan hepimiz yani gülmekden yarıldık doslarımıza yardıma geldik kestik gittik o kadar inşallah bu size bir ders olmuştur da bizimle denk olmadığını bırak denk olmayı aynı katagori de olamıyacağınızı bile anlamışsınızdır bu savaş MEHTERAN&NİGHTMARE loncasının galibiyetidir 13vs15 olan savaşta Desert loncasını sürüne sürüne ağlata ağlata yendikya gerçekden harikasınızya tenekeler sizi :D uzun uzun yaziyacağım Nevzat gibi uzun yazan arkadaşların sonuna görüyoruz çünki dünki savaşta olduğu gibi şimdi Kilot aslan parçası ver MEHTERİ ver ağlayarak ver ama :ASDsadasdsadasasdsa

Deser Loncası YERİN DİBİNDESİNİZ VE ORASI SİZİN ZİRVENİZ ÇOCUKLAR............. :D

(THOR34 - WARRO - HİK - CLORS - TİFFANY - YEKTE - AMCAA - GECE MELEĞİ ) İsmini yazamadığım daha bir çok nightmare oyuncusu adına.....

HEDEFİMTURAN

Lykos
Oyuncu
Öncelikle selamlar,
Dün akşamki lonca savaşı sonrası bir basın açıklaması yapma gereksinim duydum. (NEVZAT :) ) öncelikle savaşta 1 kişi değil 2 kişi eksik oynadık videoda da görüldüğü gibi 1 adamımız izleyici olarak girmiş savaş yetkisi verilmediğinden dolayı tabi fark eder mi etmez her türlü kesiyoruz anlamadığım nokta ne biliyo musun ulan okadar oyunda alttan bağırdılar öyle yapcaz böyle kesecez diye özellikle kilot denilen o arkadaş oldu he biz oyunu bırakmıştık fakat dostlarımızın bir kısmını da bur da bıraktık bırakmamız onları burda savunmayacağımız yardım etmiyeceğimiz anlamına gelmez siz kaç lonca birleştiniz bilmem ama sarı bayrak da lonca kapattırdık Desertinde neden bizimle lonca vs atmadığını dün ki savaşta gördüm gerçekten boşuna oynuyosunuz çunki oynamayı dahi bilmiyorsunuz madem artislik yapcaksınız savaşın bitmesini bekleyin alın zaten rezildiniz iyice rezil rusva oldunuz özellikle o kilot dünki çocuk 2 sikile yatan adam alttan öyle bir yazıyoki sanarsın bişey yapacak videoyu iyi izleyin göreceksiniz nasıl 2 sikilede yattığını :D çok güldük dün DC de oğuz burak falan hepimiz yani gülmekden yarıldık doslarımıza yardıma geldik kestik gittik o kadar inşallah bu size bir ders olmuştur da bizimle denk olmadığını bırak denk olmayı aynı katagori de olamıyacağınızı bile anlamışsınızdır bu savaş MEHTERAN&NİGHTMARE loncasının galibiyetidir 13vs15 olan savaşta Desert loncasını sürüne sürüne ağlata ağlata yendikya gerçekden harikasınızya tenekeler sizi :D uzun uzun yaziyacağım Nevzat gibi uzun yazan arkadaşların sonuna görüyoruz çünki dünki savaşta olduğu gibi şimdi Kilot aslan parçası ver MEHTERİ ver ağlayarak ver ama :ASDsadasdsadasasdsa

Deser Loncası YERİN DİBİNDESİNİZ VE ORASI SİZİN ZİRVENİZ ÇOCUKLAR............. :D

(THOR34 - WARRO - HİK - CLORS - TİFFANY - YEKTE - AMCAA - GECE MELEĞİ ) İsmini yazamadığım daha bir çok nightmare oyuncusu adına.....
desertin vede crused lordofvar birçok loncanin anlamadığı su biz birbirimizi cikarsiz sever kolariz onlar gibi çıkar uğruna loncaya her önüne geleni almayız ve başka svde oynasada arkadaşlarımız biz bu svde oynadığımız sürece nightymare loncasininda bir parçası bu sv de olduğunu unutmayın bu svde bizde gidersek ne savaş ne heyecan hiç biri olmayacağından da herkes emin olsun zaten deimons yawas yawas zarkon gibi olmaya başladı kimse oyundan zevk almıyor bunuda tahmin ederek söylüyorum çünkü nightymare bıraktığından beri artık çöl savaşları olmuyor nedeni çok beli crused lordofvar var vede sarı bayrak loncalar sanki bir loncaymis gibi çölü zapt Edip diğer loncadakileri çöle sokmamalarindan deimons servirinda kendilerinden başka oyuncular yokmuş gibi davranmaları dan beli oluyor hepsine hükmeden ve hepsini ezip geçen nightymare mehteran vardı oyuna heyecan katan savasmakla çölü alamayınca tahrik Edip banlatmak yolunu seçtiler gmlere gaz verdiler sağolsun gmlerde zaman kaybetmeden banlayinca sv bitiminin pimini yawas yawas çekmiş oldular herseyin hayırlısı belki de bu deimonsda son lonca savaşiydi

HEDEFİMTURAN

Lykos
Oyuncu
demin çöle gitik crusedi kstik hemen sarılı abilerini çagırdılar 50 kişi 10 kişiye daldılar :D :D :D bukadar eziklik kokru nereye kadar allahım :D :D :D

HEDEFİMTURAN

Lykos
Oyuncu
ses bir iki 3 deneme gıkları çıkmıyor aferim size abilerinize karşı saygılı olun warro vede schlengrt abinizin size selamı varmış :D :D :D

Nythrae

Lanetli Kurt
Oyuncu
Bir daha yalan söylememeniz dileğiyle. CursedSouls ve LordsOfWar loncasından bu savaşta 1 kişi bulunmamaktadır.

thor

Alfa Kurt
Oyuncu
Bu konuya neden kimse yorum yapmıyor yok yorum yapacaklar yüzleri yok :D