vefalıTürk 2019da yine aynı vefalıTürk

'Resimler Ve Videolar' forumunda SonDarbe tarafından 6 Oca 2019 tarihinde açılan konu

1. LIONN

LIONN VEFALITURK Oyuncu

Konular:
    9
    Alınan Beğeniler:
    119
    Ödül Puanları:
    47
    Emre biz 50 kere bu saydığın kişilere sorduk sebeblerini abi siz bizi gerizekalı mı sanıyosunuz ? Ben oyun içerisinde loncadan çıkan tanımadığım bir insana bile sebebini soran biriyim. Neyse bu konuşma karşılıklı fikirlerin değil ego ve gururun beden bulmuş hali sanırım daha fazla buradan reklam yapmaya gerek yok ha diyorsanız yüzyüze konuşalım DC de her zaman bekleriz iyi forumlar.

LIONN, Mobil ile gönderildi, 11 Oca 2019
  2. SonDarbe

SonDarbe Tigris Oyuncu

Konular:
    27
    Alınan Beğeniler:
    300
    Ödül Puanları:
    70
    Hasan abi neresi kemik kadro ya sallıyor bu şahsın amacı aldatmaca sadece. Kemik kadro dediği zamanlar red miş mucizeymiş bu slotlar ortada yoktu henüz.
    Kemik dediği kadro gökhandı murat vardı benan vardı. redmiş mucizeymiş bunlar kim dünki çocuklar. abi sana uyarım burda bunlara vakit ayırma boşver ilk defa sana bunlara yönelik bir şey söylüyorum değmez abicim boşver.

Emrecim bunu yapmak olgunların işidir. ama önce çamur atarlar laf atarlar hakaret yaparlar savaşırlar sonra bakarlar baş edemeyecekler sonra bakacaklar fatih tüm kirli defterleri döküyor ortaya. 'ya kardeşim al bu DC nin linki gelin konuşalım çözelim' yazarlar sonunda. Kaybolun lan buradan!
    Kimseyle uzlaşma niyetimiz yok. Dünki ws de çirkefliğinizi gösterdiniz zaten. Sahte konular açan şahıslara işimiz olmaz.
    Muhatap olmayın lan bizimle size ekmek yok buralarda. Oyununuza bakın sizinle daha çok oynayacağız!

Laios, ilizyon ve RoZaa bunu beğendi.
  3. RoZaa

RoZaa Lykos Oyuncu

Konular:
    11
    Alınan Beğeniler:
    91
    Ödül Puanları:
    37
    Peki herkeze sorduysan neden hatalı düzeltmeye çalışmıyorsun emrah

RoZaa, Samsung ile gönderildi, 11 Oca 2019
    JeeRy bunu beğendi.
  4. ilizyon

ilizyon Lanetli Kurt Oyuncu

Konular:
    14
    Alınan Beğeniler:
    81
    Ödül Puanları:
    30
    emre ben biliyorum sende biliyorsun emrahin gelip bu olaylari dinleyip duymazdan gelip cikis yaptigini hemde defalarca yani bosuna konusuyoruz emrah ne duymak isterse onu duyuyor duyuruyorlar, giden gitsin bizede laf etmesin diyor ama oyle bir dunya yok herkes yaptiginin hesabini mutlaka verir iyi veya kotu hicbirsey gizli kalmaz bu boyle bilinir

SonDarbe ve RoZaa bunu beğendi.
  5. LIONN

LIONN VEFALITURK Oyuncu

Konular:
    9
    Alınan Beğeniler:
    119
    Ödül Puanları:
    47
    Ya hasan Abi sen nasıl bu sözleri konuşuyosun be anlamıyorum arkadaş ben en zor günlerimde her defasinda gelip sana açardım derdimi abim görüp ve en zor günlerimde oyuna ara verdiğim halde gelip halini hatırını sormaya çalışırdım Ts de senin şu ettigin sözlere bak cidden inanmakta güçlük çekiyorum sana

LIONN, Mobil ile gönderildi, 11 Oca 2019
  6. ilizyon

Konular:
    14
    Alınan Beğeniler:
    81
    Ödül Puanları:
    30
    emre ben biliyorum sende biliyorsun emrahin gelip bu olaylari dinleyip duymazdan gelip cikis yaptigini hemde defalarca yani bosuna konusuyoruz emrah ne duymak isterse onu duyuyor duyuruyorlar, giden gitsin bizede laf etmesin diyor ama oyle bir dunya yok herkes yaptiginin hesabini mutlaka verir iyi veya kotu hicbirsey gizli kalmaz bu boyle bilinir

Laios, RoZaa ve SonDarbe bunu beğendi.
  7. JayGarrick

JayGarrick JayGarricK - DirkPitt Oyuncu

Konular:
    35
    Alınan Beğeniler:
    129
    Ödül Puanları:
    58
    Herşey ne tuhaf degilmi geçen sene sana saygı gösteren insanlara atıp tutman ne değişti emrah evet pasifti ama emre serdar murat herzaman aktifti ne değişti dünden bugüne konuşmasında hala saygı olan bir kişilik karşısında hala laf yapıyorsun ben metin2 aleminde kimseye abi çekmem kusura bakma ama bu konular forumda veya sağda solda konuşulacak şeyler deil varsa bir derdin gelir konuşursun yoksa bitti yanı ne diye hala kotluyorsunuz onu anlamadım herif ne size sovdu nede itemlerinizi çaldı nedir bu kin bizede söyleyin bizde bilelim

8. ilizyon

Konular:
    14
    Alınan Beğeniler:
    81
    Ödül Puanları:
    30
    JayGarrick sen hicbirseyden habersiz sin emre serdar murat halen aktif nerde ne sekilde aktif ? her neyse herkese birseyler anlatmak kanitlamak zorunda deyilim ,ben bana saygi duyana halen saygi duyuyor ve dostlugumu surduruyorum , insanin kin duymasi icin sadece kufur yemesi veya item caldirmasi gerekmez, sorunlar ortada cozmek isteyen cozer .

RoZaa bunu beğendi.
  9. RoZaa

RoZaa Lykos Oyuncu

Konular:
    11
    Alınan Beğeniler:
    91
    Ödül Puanları:
    37
    Yunus 1 senedir oyunda yoksun trafik kazası geçirmişsin geçmiş olsun

1 senedir oyuna girmiyorsun O 1 senede demekki birşeyler olmuş ki loncadan 10 kisi cikmis...
    olaylardan haberin yok galiba kim sana ne anlattı bilmiyorum bizlere yanlislar hatalar yapildi bizlerde loncadan cıktı

RoZaa, Samsung ile gönderildi, 12 Oca 2019
    SonDarbe, tentrade, ilizyon ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. SonDarbe

SonDarbe Tigris Oyuncu

Konular:
    27
    Alınan Beğeniler:
    300
    Ödül Puanları:
    70
    Ve kimse de yaşanan olaylara durumlara CANLI ŞAHİT OLMADAN ORDAN BURDAN DUYARAK GELİP BURADA LAF YAPMASIN !

Yargılamayı severler eleştiriyi severler. Lan biraz dürüst olun insan olun da 2 tarafı dinleyip gelip burda öyle boy gösterin. Kimse şahsınıza laf etmemişse aman loncamı savunacam ben deyip gelmesin kimse buraya. Bize primci diyenlerler gösteriş diyenler gelmiş burada kelime yapıyor. O kadar yol göstermeyi biliyorlar madem bir de bu olaylardan habersiiz olanlar bizzat gelsin dinlesin bizi. Ne oldu emrah abiniz göndermiyor mu sizi ? Korkuyor mu sizi de kaybedecek diye :D
    Biz kimseye bir şey anlatmak zorunda değiliz.
    Bu konu sadece oyunda yaşanan alaycı gülünç bir durumu paylaşmak amacıyla açılmıştır.
    Kimse de gelip buraya daha fazla saçma sapan savunmalar laflar yazmasın, ağlamasın, ZIRLAMASIN, YIRTILMASIN..

RoZaa ve ilizyon bunu beğendi.

Sosyal Medya

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.