Shinsoo VS Jinno Büyük Savaş PART 2

BitterSweet

Evangelina ッ
Oyuncu

Öncelikle oradan olan herkese teşekkür ediyorum. Gerçekten iyi bir kalabalık vardı. :) Uzun süren ve gerçekten çekişmeli geçen bir savaş oldu.Birkaç hafta önce ki yapmış olduğumuz savaştan sonra bu akşam tekrar yapılan savaşta gerçekten eğlenceli dolu dolu geçen bir savaş ortamı vardı. Özellikle kazanmak ve kaybetmek hırslarını bir kenara bırakıp sırf eğlence içinde geçen hırsların olmadığı bir savaş oldu bunun içinde ayrıca herkese teşekkür ederim. :angel: Umarım bundan sonra ki savaşlarda bu şekilde hırsları egoları tatmin etmek amacı ile değil de sadece eğlence amaçlı yapılan savaşlar olur. Herkese iyi seyirler dilerim. :happyblush

BitterSweet

Evangelina ッ
Oyuncu

MyDonoZz

Scrofa
Oyuncu
Hem kayada hem kırmızı 2 de kesen taraf shinsooydu vidionda bile yerdesiniz

nese yalanı seven diliniz işini orda başarsın
Algılama yeteneğin olsaydı yazılan yazıyı anlardın zaten çokta saşırdığımız söylenemez , Güzel bir savaş oldu iki(2) tarafında eline sağlık. :)

BitterSweet

Evangelina ッ
Oyuncu
Ne güzel savaşıyorsunuz insanın canı çekmiyor değil. :) Tebrik ediyorum iki bayrağı da.
Savaşlar da buyrun gelin ne kadar kalabalık olursa o kadar eğlenceli olur aramızda görmek isteriz sizide :)

Video kısa olmuş sanki sonlarını almamışsınız x'Dx'Dx'Dx'D:cool:
Keşke sonuna kadar çekseydin videoyu yarıda bırakmak yerine mavi bayrağın k2 de gg olup çölde de gg olduğunu keşke dahil etseydin neyse. :D
REKABET DİORSUN DA BENCE BU REKABETTEN ÇOK ÇAMUR ATMA OLMUŞ KEŞKE SAVAŞIN GERİ KALAN KISMINI DA ATSAYDINIZ
Hem kayada hem kırmızı 2 de kesen taraf shinsooydu vidionda bile yerdesiniz

nese yalanı seven diliniz işini orda başarsın
StrongGold BloodyShaWeR Amaris-viyanaa-niche Shawnzy Toplu olarak cevap vereyim. Kusura bakmayın fakat kazanma , üstün olma , karşı tarafı küçük düşürme , galip gelme gibi hırslarınızın önceliğiniz olmuş bu hırslarınız yüzünden oyunu sadece kazanmak ve kaybetmek olarak görüyorsunuz. Yapmış olduğunuz yorumlardan da bu gayet anlaşılıyor ne yazık ki. Sizler dışında orada olmayan veraliosa bile izlerken keyif alabiliyorken sizler bu hırslarınızdan dolayı bu eğlenceyi sadece kazandık karşı taraftan üstünüz gözü ile görüyorsunuz. Özellikle şu yorum dikkatimi çekti Amaris-viyanaa-niche '' çamur atmak '' tabiri yazılan açıklama ile yada video da gösterilen ile ne alakası var çok merak ettim gerçekten ? Konuda size çamur atılan neyi gördünüz açıklar mısınız lütfen ?

Evet bu gizlenilecek utanılacak bir şey değil ki dün savaşta üstün olan sizlerdiniz bunun içinde tebrik ederim. Savaş oyunundayız bir gün diğer taraf üstün olur diğer gün diğer taraf üstün olur bunun bir sonu yok ki. Video sonunda zaten savaş bitti geri çekildik kaydı durdurdum. Ne bekliyordunuz ki köye ışınlanırken de video almamı geri çekilirken de video almamı mı egonuzu tatmin edecekse diğer sefer bunuda yaparım. Sanki kaybettiğimizi gizlemişiz yada biz üstün olan bizdik demişiz gibi konuşuyorsunuz. Savaşın başlangıcında mavi krallığın bir süre bariz üstün olduğu zamanlar savaşmaya yetecek sayınız bile yoktu fakat mavi krallığı videonun başından sonuna kadar bakarsanız üstün geldiği yerlerini göremezsiniz yalnızca savaşılan yerler var videoda üstün gelinen yerler değil. Açıklama da bunu anlatmaya çalışmıştım biz kaybettik siz kazandınız bunları bir tarafı bırakıp eğlenmeye bakalım demek istemiştim fakat sizden bu anlayışı beklemek benim hatam kusura bakmayın böyle bir düşünce yapınız yok. Tekrar edeyim artık şu hırslarınızı egolarınız bir kenara bırakıp at gözlüklerinizi çıkarın daha geniş ölçekli bakın olaylara ve oyunda olduğunuzu hatırlayın.

Hani kesilince foruma lanse ediş biçiminiz farklı kardeşlik dostluk mostluk bırakın bu ayakları
Dün savaşta üstün olan sizlerdiniz bu videonun sonunda da gözüküyor zaten. Biz kazandık siz kaybettiniz dediğimiz yada bunu ima ettiğimiz tek bir şey gösterin lütfen ? Neyi nasıl lanse etmişiz merak ettim cevaplarsan sevinirim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

BloodyShaWeR

Lusifer
Oyuncu
Benim veya bizim hırsımızdan egomuzdan sanane ? Seni ilgilendirmez mavi bayrak olarak kendine ve mavi bayrağa sakla yorumlarını kırmızıyı düşünerek veya bizi düşünerek gereksiz yorum atmaya lüzum yok.

Savaşmaya yetecek sayınız bile yoktu diye belirtmişsin Lonca liderine iletirsin en kısa zamanda 20-20 veya 25-25 lonca savaşı yapalım ilet bunu olurmu?

MyDonoZz

Scrofa
Oyuncu
Benim veya bizim hırsımızdan egomuzdan sanane ? Seni ilgilendirmez mavi bayrak olarak kendine ve mavi bayrağa sakla yorumlarını kırmızıyı düşünerek veya bizi düşünerek gereksiz yorum atmaya lüzum yok.

Savaşmaya yetecek sayınız bile yoktu diye belirtmişsin Lonca liderine iletirsin en kısa zamanda 20-20 veya 25-25 lonca savaşı yapalım ilet bunu olurmu?
Söylemek istenilen şey köy baskınları neden ısrarla anlamak istemiyorsun ki , zaten turnuva günü geldiğinde girecek olan loncalar sayılarını belirleyip turnuvaya katılıyor bunun hırsla öfkeyle bir alakası yok böyle atarlanmanada gerek yok lüzumsuz hareketlerinizi kendinize saklayın. Olaylarıda başka yere çekip konuyu dağıtmayın sizi insan yerine koyduk iki tarafıda tebrik ettik sizde biraz insan taklidi yaparak nezaket gösterin ve tebrik edin konuda burada kapanır tatsızlık yaşanmaz. :)

BloodyShaWeR

Lusifer
Oyuncu
Nickinin hakkını veriyorsun helal sana :)
Söylemek istenilen şey köy baskınları neden ısrarla anlamak istemiyorsun ki , zaten turnuva günü geldiğinde girecek olan loncalar sayılarını belirleyip turnuvaya katılıyor bunun hırsla öfkeyle bir alakası yok böyle atarlanmanada gerek yok lüzumsuz hareketlerinizi kendinize saklayın. Olaylarıda başka yere çekip konuyu dağıtmayın sizi insan yerine koyduk iki tarafıda tebrik ettik sizde biraz insan taklidi yaparak nezaket gösterin ve tebrik edin konuda burada kapanır tatsızlık yaşanmaz. :)

BloodyShaWeR

Lusifer
Oyuncu
Olayları farklı yerlere çeken yok.
O zaman en kısa zamanda bayrak savaşı alanın aktif olsun ne zaman aktif olacağını forum üzerinden duyuru olarak bildirsin. Kırmızı , mavi , sarı bayrak da vaar olan loncalar o güne oyuncularını tembihler . Bayrak savaşına 3 bayraktan da katılım sağlanır herhangi bir bayrağın üstünlük sağlayacağı bir map da değil hiçbir tarafın üstünlügü söz konusu olmaz bu sayede bazen yapılan köy baskınlarında köy avantajına dert yakılıyor . Hem rekabet ortamını arttıracaktır hemde oyunda aktif oyuncu sayısını arttırmak için güzel bir yol olacaktır . Haftada 2 veya 3 kez bu tarz bayrak savaşı güzel olacaktır.

Shorty Supreme53