• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Jaxcalio [ 8 ] VS [ 1 ] ReDBLaDeS (BirMucize) VS DEN KAÇIŞ(SLOT KESİM) (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
Dün atılan vs de Video da görüldüğü gibi ve bütün vs alanındaki hepimizin gördüğü gibi Rakip farklı bir yenilgi alacağı için vs den kaçmıştır. Yetmezmiş gibi birde Forum Platformunda asılsız bir kendi kesmiş gibi Konu açmıştır :) Vs den önce İcraat gösterecem gibi laflar edip vs de ağır bir skor alınca bu yola başvurduğunu açıkça belli etti :)
Tebrik ederim Jaxcalio Güzel bir ders verdin her zamanki gibi :D
@Oguzhan @DeliZargos @olayyeri @ByLord @SonDarbe

olayyeri ByLord Oguzhan SonDarbe @DeliZargos

Moderatör tarafında düzenlendi:

olayyeri

Razadör
Oyuncu
Öncelikle tebrikler jax :)

Karşı rakibe gelince nerdeyse tüm Serverin izlediği vs de yaptıkları çirkefliği tüm herkes görmüştür orda. Vs den kaçmak için her türlü yolları deneyen VEFALITURK loncası daha sonra Jaxcalio nun vs den kaçtığını iddaa ettiler. Ulan adam seni zaten 8-1 kesiyor ne diye vs den kaçsın onuda geçtik, adamlar vs yi bozuyor çirkeflik yapıyor diye yılan vadisine geçtik ama hanımefendi gelinliğini ve buketini giyip yılan vadisine gelemedi ve sonuç videoda görüldüğü gibi 8-1 vs bitmiştir ondan sonra normalden 10-8 diye skor geçip millete kesmiş gibi kendisini gösterme çabasında bulundu :)

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu

Karşı rakibe gelince nerdeyse tüm Serverin izlediği vs de yaptıkları çirkefliği tüm herkes görmüştür orda. Vs den kaçmak için her türlü yolları deneyen VEFALITURK loncası daha sonra Jaxcalio nun vs den kaçtığını iddaa ettiler. Ulan adam seni zaten 8-1 kesiyor ne diye vs den kaçsın onuda geçtik, adamlar vs yi bozuyor çirkeflik yapıyor diye yılan vadisine geçtik ama hanımefendi gelinliğini ve buketini giyip yılan vadisine gelemedi ve sonuç videoda görüldüğü gibi 8-1 vs bitmiştir ondan sonra normalden 10-8 diye skor geçip millete kesmiş gibi kendisini gösterme çabasında bulundu :)

Bütün server önünde kendini iyice rezil etti acıyorum bu haline :) Onuda geçtim asılsız bir konu açmak nedir bu yaptığını ben cahilliğine veriyorum umarım bir daha vs atacağı kişilere böyle yapmaz :)

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Sağol gardaşım video için ve her zaman yanımda olup destekledin için eksik olma.
Şimdiye kadar o kadar vs attım kestim kesildim ama ne olursa olsun kaçmadım redbladesin yaptığına halen inanamıyorum asılsız konu açıp kendi kesti gibi göstermeye çalıştı birde bilseydim 3 5 el verirdim vs de .
Her zaman yanımda oldunuz @DeliZargos ByLord olayyeri IGazapizmI Var olun Dostlumuz daim olsun

Sağol kardeşim eksik olma
O kişiye gelicek olursak'da skor 8.1 iken kendisi ve loncası kendilerine yediremeyip vs'yi bozdular Vefalı loncasını bilen biliyor zaten nasıl karakterde insan olduklarını tartışmaya gerek yok herşey videoda mevcut foruma 10 8 kestik diyede konu açmaları onların nasıl bir küçük ve çaresiz insan olduklarını göstermektedir.

Skor ortada, Tebrikler Ogi:cool:
Sağol kardeşim benim varol

Moderatör tarafında düzenlendi:

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
Sağol gardaşım video için ve her zaman yanımda olup destekledin için eksik olma.
Şimdiye kadar o kadar vs attım kestim kesildim ama ne olursa olsun kaçmadım redbladesin yaptığına halen inanamıyorum asılsız konu açıp kendi kesti gibi göstermeye çalıştı birde bilseydim 3 5 el verirdim vs de .
Her zaman yanımda oldunuz @DeliZargos ByLord olayyeri IGazapizmI Var olun Dostlumuz daim olsun
Hamiyetin varolsun gözüm. Dostluğumuz daim olsun

olayyeri

Razadör
Oyuncu
Bütün server önünde kendini iyice rezil etti acıyorum bu haline :) Onuda geçtim asılsız bir konu açmak nedir bu yaptığını ben cahilliğine veriyorum umarım bir daha vs atacağı kişilere böyle yapmaz :)
-ReDBLaDeS: Yasin şu vs yi bozun lan adam 10-1 kescek beni
-BirMucize: tamam knka vs de karşı tarafı keselim ortalık karışsın bende 10-8 skor geçiyim sen kesmiş gibi hemen ss al foruma konu açalım kaçmış gibi gösterelim onları

Sndndksksmsksjks:D

olayyeri

Razadör
Oyuncu

Sağol kardeşim eksik olma
O kişiye gelicek olursak'da skor 8.1 iken kendisi ve loncası kendilerine yediremeyip vs'yi bozdular Vefalı loncasını bilen biliyor zaten nasıl karakterde insan olduklarını tartışmaya gerek yok herşey videoda mevcut foruma 10 8 kestik diyede konu açmaları onların nasıl bir küçük ve çaresiz insan olduklarını göstermektedir.

Herkes bedelini öder Kralına alayına gider ;)

ELpatron

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
En sonki yerdede zaten ölmüş şamanın vurduğu işlememiş
Yakıştıramadım bunu serdara vsyi izlemedim ama jax haklı gibi duruyor.(Tarafsızım)

olayyeri

Razadör
Oyuncu
Yakıştıramadım bunu serdara vsyi izlemedim ama jax haklı gibi duruyor.(Tarafsızım)
Zaten 8-1 kesiliyor 8-1 den sonra ortalığı karıştırıyolar vefalıturk loncası sonra vs den kaçtılar diye 10-8 skor geçip hemen saniyesinde foruma konu açıyorlar:D onuda geçtik vs devam edilsin diye yılan vadisinde bekledik orayada gelmedi vs ye devam etmedin. Biliyor 10-8 kesileceğini gelmedi.

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Teşekkürler dostum zaten videoda herşey belli kendisi kaçtı diye vs den foruma 10 8 kestim diye konu açtı. Akıl var mantık var 8 1 Önde olan birisi vs den kaçarmı ?. Lonca olarak yediremediler kendilerine biliyordu kesileceğini vs yi bozdular sonra yer değiştirdimiz yere gelmeyip anında foruma kendi yazdıkları 10 8 skori geçip foruma attılar.

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
Zaten 8-1 kesiliyor 8-1 den sonra ortalığı karıştırıyolar vefalıturk loncası sonra vs den kaçtılar diye 10-8 skor geçip hemen saniyesinde foruma konu açıyorlar:D onuda geçtik vs devam edilsin diye yılan vadisinde bekledik orayada gelmedi vs ye devam etmedin. Biliyor 10-8 kesileceğini gelmedi.
Gelemezler Vefalılar güzel bir dersini almıştır bu saatten sonrada bunlarla vs atmayın boşa vakit kaybı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)