• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Evaroska [ 10 ] Vs [ 3 ] Jaxcalio [ IGazapizmI ] (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Evohes

Bu hayatta unutulan değil iz birakan ol
Oyuncu
Discord

Cvihas

Razadör
Oyuncu
Discord
Bir insanin ismini yazmak onun buyuklugunu gosterir gazapı gozunuzde dag deviren gordunuz sanrm her jax vsside gazapin ismi geciyor adam acikca meydan okumus aksam soyle zevkli hi vs izleriz hem :)

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Bir insanin ismini yazmak onun buyuklugunu gosterir gazapı gozunuzde dag deviren gordunuz sanrm her jax vsside gazapin ismi geciyor adam acikca meydan okumus aksam soyle zevkli hi vs izleriz hem :)
Onu yazan kişinin acısı büyük ondan diyor böyle az kesmedim onları x'Dx'Dx'Dx'Dx'Dx'D

IJoseLeonardoI

HatiranVar
Oyuncu
Artık adımı yazmaktan vazgeçin bi bitmediniz. Adımı yazmak yerine bir ara biz atalım
Sizin Yazdınızmı İyi Oluyor Bir Yazdıkmı Kötü Oluyor İşinize Bakın Bilen Biliyor Kimin Hangi Ws Yi Attığını

Sen Maydonoz Gibi Herşeye Niye Atlıyosun Konumdan Uza Mesaj Atma Benim Konularıma

Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yorgun Demokrat ( 1881 )

Nemere
Oyuncu
Moderatör tarafında düzenlendi:

IJoseLeonardoI

HatiranVar
Oyuncu
Birader Bu Boş Konuşanlar Konumdan Uzayabilirmi Aykut Uza Hersmisin Nesin Uza BAK BURDA ÖTECEĞİNE AZ ÖNCE KANKANIN ELİNE VERDİM GENE GİT AVUT ONU HADİ UZAYIN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)