Ruie(20) - İSTANBUL(0)

nevzoo05

Lanetli Kurt
Oyuncu
Videodan önce yaklaşık bir 5 kere videoda yanlış saymadıysam 10dakikada 7 kere ve ilk videonun 10dakikayı aşması sebebiyle kaydın durmasından 2. Kayda olan kısıma kadar saatten farkedeceksiniz 12 dakikada da bi 10 kere olmak üzere yaklaşık tahminen minimum 20-0 biten bir vs olmuştur arkadaş vsde yapabileceği bütün hile hurdayı yaptı fakat nafile başaramadı, vsye kamuflajla başlamalar, habersiz başlamalar, vs ortasında öleceğini anlayınca kamuflaj basmalar, sağa sola kaçmalar ve toncası. Bir de üzerine utanmadan hız hilesi diyor komik güzel bi video oldu iyi seyirler :)

Şu 2. Videoda da artık yaklaşık minimum aralıksız 20 kere öldükten sonra heralde kafasına dank etti kesemiyorum dedi savaşçı hesabıyla gelip vsdeki savunmalarım takılı olmayan halimi kesip utanmadan konuşmaya devam etti iyi seyirler söyleyecek söz yok :D (videoda tatlı punç basılmamış olduğuna dair ve statülere dair her şey gösterilmiştir sonda savunmasız çara attığı 20kyı 64k olarak çarpıtmasının asılsızlığı da bulunmaktadır bütün rezillikler buyurun vs atmayı da öğrenecek inşallah :D)

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehmet2595

Kurt
Oyuncu
Nevzat yazıklar olsun sana şu ezikle kendini aynı kefeye koymuşsun. Ruie Bi efsane, istanbul önüne gelenle ws atıp kesilen, farm çarlarını kesen, birisi tarafı dan Kesilen bi boosu kendi üstüne alıp diğer kişiyi kesen, millete karımla oynuyorum deyip yalan konuşan 15 16 yaşındaki bi çocuk

nevzoo05

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nevzat yazıklar olsun sana şu ezikle kendini aynı kefeye koymuşsun. Ruie Bi efsane, istanbul önüne gelenle ws atıp kesilen, farm çarlarını kesen, birisi tarafı dan Kesilen bi boosu kendi üstüne alıp diğer kişiyi kesen, millete karımla oynuyorum deyip yalan konuşan 15 16 yaşındaki bi çocuk
Yaşını yerini yurdunu bilmiyorum ama okadar iddialı konuşmalarından atıp tutmalarından sonra eğlenceli bir saat oldu benim için baya :D

Teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

FBB

Kurt
Oyuncu
Gerçekten bu oyunda ISTANBUL'u ciddiye alan çıkar mı diye düşünürken forumda buna denk gelmek beni üzdü.. Ama sende eğlence arıyorsun sanırım, onun için bu kadar uğraştın kardeşim. Eline sağlık,tebrikler. ISTANBUL vs'de her şeyi dener, yapılabilecek ne kadar rezillik varsa hepsini yapar. Ha unutmadan tuvalete giderken tatlı,punç basar. Sonuç olarak yine kaybeder..
ISTANBUL böyle bir rezildir.

nevzoo05

Lanetli Kurt
Oyuncu
Gerçekten bu oyunda ISTANBUL'u ciddiye alan çıkar mı diye düşünürken forumda buna denk gelmek beni üzdü.. Ama sende eğlence arıyorsun sanırım, onun için bu kadar uğraştın kardeşim. Eline sağlık,tebrikler. ISTANBUL vs'de her şeyi dener, yapılabilecek ne kadar rezillik varsa hepsini yapar. Ha unutmadan tuvalete giderken tatlı,punç basar. Sonuç olarak yine kaybeder..
ISTANBUL böyle bir rezildir.
valla böyle şeylere aşırı üşenirim normalde video al yükle foruma at saatleri alıyor ama o kadar iddialı ileri geri konuşup şu rezilliklerde bulununca bi yerden sonra alayım videoda rezilliğini görsün dedim :)

FBB

Kurt
Oyuncu
valla böyle şeylere aşırı üşenirim normalde video al yükle foruma at saatleri alıyor ama o kadar iddialı ileri geri konuşup şu rezilliklerde bulununca bi yerden sonra alayım videoda rezilliğini görsün dedim :)
En iyi yaptığı şeyi yapmış sana. Atıp tutmaktan daha iyi yaptığı tek şey kaçmak sanırım. Bu bedensel hesabıyla benım ninjayı kesmek için edvanterinde ne kadar tatlı punç varsa feda edip, kaybettiği halde kazanmış gibi yazılar yazan bir rezil.

nevzoo05

Lanetli Kurt
Oyuncu
En iyi yaptığı şeyi yapmış sana. Atıp tutmaktan daha iyi yaptığı tek şey kaçmak sanırım. Bu bedensel hesabıyla benım ninjayı kesmek için edvanterinde ne kadar tatlı punç varsa feda edip, kaybettiği halde kazanmış gibi yazılar yazan bir rezil.
valla videoya alamadığım kısımları görsen varya ne rezillikler vardı da alamadım tamamını rezilliklerine devam edip şaşırtmaya başlayınca alayım videosunu dedim :D