NİGHTMARE LONCASI TAM KADRO ATLAS SV SİNDE !

thor

Kurt
Oyuncu
Öncelikle herkese merhaba,

NihgtMare loncası olarak amacımız güzel bir aile ortamı yaratmak eğlenceli zamanlar geçirerek oyunun tadını çıkartmak ve bunun yanında Kral Lonca olarak liderliğimizi sürdürmek . :)

Loncamıza katılmak isteyen arkadaşlar DC katılmak şartı ile aramıza katılabilirler.

Lonca seviyemizi şuan belirtemiyorum çünkü sv nin açılmasını 1 saat kaldı buda lonca tanıtımındaki ilk konudur. :)

Loncamızın 3 kurucusu vardır WARRO-INITHOR34-HİK dir.

Loncamız jinno bayrağında yer almaktadır.

Lonca başkanları AMCA-CLORS-TİFFANY-YEKTE-FIRATABİNİZ dir.

Lonca alımlarını başkan ve kurucular yapmaktadır.

Loncamıza ait 24 saat aktif sohbetimiz yer almaktadır.

Loncamıza ait en son Deimos serverin de lonca kapamasına atmış olduğumuz savaş videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. :)

Loncamıza ait fotoğraflar aşağıda kayıtlıdır.

Loncamızın kapıları herkese açıktır dürüst güzel karakterli insanların bulunduğu bu loncaya aynı özelliklerdeki arkadaşlarımızı her daim beklerim.

Saygılarımla...
(NightMare Loncası INITHOR34)

Moderatör tarafında düzenlendi:

warro

Lanetli Kurt
Oyuncu
Yeni bir macera,yeni bir server. Her oyuncunun güzel bir oyun keyfi alması dileğiyle tatlı bir rekabetle yeni serverda başarılar dilerim.

tiny147

Kurt
Oyuncu
Herşeyiyle farklılık yaratan kardeşliğin , dostluğun en üst düzeyde olduğu güzel lonca canı gönülden başarılar dilerimm..

thor

Kurt
Oyuncu
Teşekkürler kardeşlerimiz hep beraber güzel bir oyun olacak inşallah :)

ppymeg

Kurt
Oyuncu
NihgtMare loncası olarak amacımız güzel bir aile ortamı yaratmak eğlenceli zamanlar geçirerek oyunun tadını çıkartmak ve bunun yanında Kral Lonca olarak liderliğimizi sürdürmek . Kısmına kadar dayanabildim ve bunları oyundan lonca olarak atılmış bir kişinin yazması komik

ppymeg

Kurt
Oyuncu
Dada?
ilk önce biraz türkceni gelistir ve deimosta aglayanları görüyorduk thor gm den yardim aliyorlar diye ortalikta gezen kimdi?

JusiFer

Kurt
Oyuncu