• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

NİGHTMARE LONCASI TAM KADRO ATLAS SV SİNDE ! (1 kişi bakıyor)

Supety

Lykos
Oyuncu
Discord
anlıcağın düzeyde müziklerle sana göndermelerde bulunuyorum

ppymeg

Kurt
Oyuncu
Burada arkadaşa Türkçe geliştirmesini söylemişsin lakin senin de geri kalır bir yanın yok.

Yardımcı olacağını düşünüyorum: Yazım Kuralları

Müzik zevkin oldukça kötüymüş. Ama senden de bu beklenirdi zaten.
Gülüyorum muhatap bile olmak istemiyorum mobil den bu kadar, avukat hanım pardon bey

thor

Alfa Kurt
Oyuncu
Hayır anlamadığım nokta neyin ağlayışı bu bur da ağlıyacağınıza buyrun gelin ATLAS da keselim hesabınızı boşuna lonca tanıtım konumuzu kendiniz gibi kirletmeyin rica ediyorum. :)

JusiFer

Lanetli Kurt
Oyuncu
Gülüyorum muhatap bile olmak istemiyorum mobil den bu kadar, avukat hanım pardon bey
Kendini gerçekten komik mi sanıyorsun? Ha bu arada attığım yazım kuralları sayfasını da incelemediğini görüyorum. Mobil den diye bir şey yok ilk defa görüyorum, mobilden desen anlarım ama neyse ecel ile ikiniz al birini vur ötekine olduğu için pek de şaşırmadım açıkçası. Mustafa Kemal Atatürk'ün çok sevdiğim bir sözüyle yaptığınız boş muhabbet ile sizi baş başa bırakıyorum.

"Birtakım kuş beyinli kimselere kendinizi beğendirmek hevesine düşmeyiniz; bunun hiçbir kıymeti ve önemi yoktur. "
(BKZ Özetle; Cahille sohbeti kes.)

Haydi güle güle.

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)