• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Etkinlik 'Elym2'deyken Ben' Fotoğraf Yarışması (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veraliosa

Forum Admin
Yetkili
Forum Admin
Discord
Merhaba Elym2 Oyuncuları

Elym2'deyken Ben Yarışması Nedir?

Sizlerin Elym2 oynarken en çok ne yaptığınızı, ortamınızın nasıl olduğunu çok merak ettik.
Bilinen bir fotoğraf/video paylaşım uygulaması olan Instagram üzerinden, oyunumuzu oynarkenki halinizi veya ortamınızı bizlere ulaştırın.
Paylaşımınızın açıklama kısmına #elym2 #elym2deykenben #metin2 #metintr #metin2pvp hashtaglerini yazmayı unutmayın. Ayrıca @elymt2 Instagram hesabımızı etiketlemeyi unutmayın.
Yarışmaya katıldığınız an, aşağıda linkini vermiş olduğum konuya 'Katıldım @instagramkullanıcıadı' (buraya katılım gösterdiğiniz hesabın kullanıcı adı yazılacak) bilgisini eklemeyi unutmayın.
En yaratıcı ve ilgimizi çeken fotoğraf, Elym2'deyken Ben yarışmasının kazananı olacak ve 200₺ ödülüne sahip olacak!

Kurallar:
-Fotoğrafınızı kendi şahsi Instagram hesabınızda paylaşacaksınız.
(Instagram kullanmayan ya da şahsi hesabında paylaşım yapmak istemeyen kullanıcılar, boş bir Instagram hesabı açıp yarışmamıza katılabilirler.)
-Fotoğraf açıklama kısmında mutlaka yukarıda belirttiğimiz hashtagler olmalı. Yoksa fotoğrafınızı bize ulaştıramazsınız. Bu durumda yarışmaya katılmış sayılamayacaksınız.
-Çekeceğiniz fotoğrafta siz gözükmek zorunda değilsiniz, tercihen kendinizi de gösterebilirsiniz. Fakat bulunduğunuz ortamı (bilgisayarınızın olduğu masa, eğer varsa bilgisayarınızın arkasından bir manzara gibi.) mutlaka görmek istiyoruz. Aynı zamanda bilgisayar ekranınızda Elym2 açık olmalı.
-Instagram profilinizin yarışma boyunca açık kalması (kilitli olmaması ve dondurulmaması) gerekiyor. Kilitlerseniz/dondurursanız ve bu fark edilirse elenebilirsiniz.

Aklınızda fikir olması için görsel:

İllaki bu tarz bir şey olmak zorunda değil, tamamiyle sizin yaratıcılığınıza kalmış bir durum. Dilerseniz mekanı değiştirebilir, veya klasik bir ev halinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tercih sizin!

Yarışma Başlangıç Tarihi:
01.03.2019

Yarışma Bitiş Tarihi:
25.03.2019

Ödül:
200₺

Katıldığınıza dair bilgi vereceğiniz konuya gitmek için tıklayın.

Herkese başarılar! 🥰

Son düzenleme:

veraliosa

Forum Admin
Yetkili
Forum Admin
Discord
Yarışma 25.03.2019 Pazartesi günü sona erecek.

veraliosa

Forum Admin
Yetkili
Forum Admin
Discord
Yarışmamız sona erdi. Katılan herkese teşekkür ederiz.

Sonuçları Etkinlik Duyuruları bölümünden paylaşacağız. Lütfen sonuçlar duyurulana kadar profillerinizi kilitlemeyin/katılım gösterdiğiniz fotoğrafları silmeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)