Bilgi Hesap/Karakter Devir, Satış, Veda ve Bilgilendirme Konusu

hashim

Lanetli Kurt
Oyuncu
Nick
Aeldra
Lonca
jMahser
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Jinno
Sunucu
Deimos
Hayirli olsun

RickGrimes

Kurt
Oyuncu
Öncelikle nereye konu açsam bilemedim yaklaşık 2013 den beri bu sunucu bir çok kez nick değiştirerek oynadım başta beni bu sunucuya ilk başladığımda QuVVetLee nicki ile bilinen abim karşılamıştı yardım etmişti o zaman dan beri hep iyi şekil de dostluk kurmak için oynadım güzel dostluklar kurdum başta WerryHappy ve VUSLAT Loncasına bana oyuna bir kez daha başlama hevesi verdiler onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum daha sonrasında NightMare loncasına ve o loncanın içinde bulunan herkese teşekkür ederim bu kadar iyi dost abi oldukları için YIVA Nicki ile bilinen seçkin abiyi de unutmamak gerekir kendisi çok yardımcı oldu bana her konuda oyun içinde güzel savaşlar döndü hakaret veya kötü söz ettiysem affola hepinizle tanışmak büyük şeref ve gurur vericiydi oyun ortamı da olsa hepinize teşekkürü borç bilirim iyi oyunlar hepinizi seviyorum <3

thor

Alfa Kurt
Oyuncu
Öncelikle nereye konu açsam bilemedim yaklaşık 2013 den beri bu sunucu bir çok kez nick değiştirerek oynadım başta beni bu sunucuya ilk başladığımda QuVVetLee nicki ile bilinen abim karşılamıştı yardım etmişti o zaman dan beri hep iyi şekil de dostluk kurmak için oynadım güzel dostluklar kurdum başta WerryHappy ve VUSLAT Loncasına bana oyuna bir kez daha başlama hevesi verdiler onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum daha sonrasında NightMare loncasına ve o loncanın içinde bulunan herkese teşekkür ederim bu kadar iyi dost abi oldukları için YIVA Nicki ile bilinen seçkin abiyi de unutmamak gerekir kendisi çok yardımcı oldu bana her konuda oyun içinde güzel savaşlar döndü hakaret veya kötü söz ettiysem affola hepinizle tanışmak büyük şeref ve gurur vericiydi oyun ortamı da olsa hepinize teşekkürü borç bilirim iyi oyunlar hepinizi seviyorum <3
Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize kardeşim her daim yanındayız merak etme :)

(THOR34-İbrahim)

BursAnkara

Kusura bakmayın Kusurlarınıza bakın
Oyuncu
Nick
Cervantes
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Hayatında başarılar

Phelon

Mevzu atlı karıncalar değil, dönen dolaplar...
Oyuncu
Discord
Nick
PheRex
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Reelde başarılar

ado746

Kurt
Oyuncu
Arkadaşlar oyuna veda etme kararı aldım fazla ilgilenmiyorum fazla bi amacım kalmadi için zevkde almamaya başladım dostlarım arkadaşlarim için giriyordum sohbet makara için sizede tavsiyem kimsenin kalbini oyun için kırmayın oyunu eğlence zaman geçirmek için oynamanizi tavsiye ederim. Kendinize iyi bakın ️️

Oyun için sağlam bilgi almak istiyenler mesaj atabilirsiniz "05077255284"

Carissa

Topluluk Görevlisi
Topluluk Görevlisi
Nick
Carissa
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Merhaba Elym2 Oyuncuları

Hesap devir veya satışlarınızla ilgili bilgilendirmeleri lütfen bu konu altından gerçekleştirin.

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 3)