♕ ℘ PAYIDAR ♕ ℘ 130 ------------ 76 MAZI ( Turnuva öncesi atıp tutan üyeleri ve yandaşları gg ) Devrik Liderin Hayalleri GG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RexapHin

Son sözümüz elbetteki hoşçakalın olmaz...
Oyuncu
Discord
Nick
PheRex
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Turnuva öncesi foruma karşımıza çıkamıyorlar diye konu açan çok iddialar atıp tutan mazinin büyük farkla lonca turnuvası kaybetmesi bizi şaşırtmadı :D

Hep birlikte mazi ve yandaşlarının önceki havalarını seyredelim.

Kendisinin bir loncası olmasına rağmen başka loncanın ayakçılığını yapan bir liderin sarfetmiş olduğu sözler bile bizi şaşırttmadı :D

Turnuvada görüşürüz diyip ben katılmıcam demekte anca redbladese yakışır :D

Biz yokken turnuvaya girip 1 krallık alan devrik lider buna güvenerek çok büyük sözler sarfetti.

Ekibimin azmi ve becerisi kutlar emekleri için teşekkür ederim.

Elinize yüreğinize sağlık.

HeaxoN

Lykos
Oyuncu
Nick
HeaxoN
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Birdahaki turnuvaya daha atarlı sözler bekliyorum devrik evondres

Elimize sağlık yoklugumuzda kendıni kral sanan fukaralar çenesini açamıyor :)

RexapHin

Son sözümüz elbetteki hoşçakalın olmaz...
Oyuncu
Discord
Nick
PheRex
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith

Hilarion

Scrofa
Oyuncu
Discord
Nick
Hilarion
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Şaşırdık mı ? tabikiiii hayırr :D klasik redblades yani , abi ben bu çocuklara her seferinde diyorum oğlum yapmayın etmeyin dereyi görmeden paçayı sıvamayın size abi tavsiyesi falan filan yok laftan anlamıyorlar illa böyle şekil şukul yapıyorlar sonra eziliyorlar dşflkgdşlkgdfg , Payidar size 20 avans vereceğiz lennnn turnuvaya gelin lennn dflşkgdşlfkgdfşg , elinize sağlık tebrik ederim Payidar ekibini ezici bir üstünlük kurmuş. :D :D :D

JoshMobley

Scrofa
Oyuncu
Discord
Nick
JoshMobley
Lonca
OSCAR
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Tebrikler PAYİDAR iyi şamar attınız. 1 turnuva kazanınca yok asarız keseriz şu kadar avans veriyoruz kimse karşımıza çıkamaz diyenler gereken cevabı aldılar almaya devam ediyorlar payidar korkuyor gibisinden konuda açmıslardı hatırlıyosanız :D abi sadece gülüyorum bunlara dcde devrik lider 15 kişi yap turnuvayı diye türkaya yalvarıyordu türkay niye 15te bu kadar ısrar ediyosun diyince devrik lider hemen bi yalan buldu neymiş güya 15 olursa diğer loncalarda katılacakmış yersen tabi katıldılar mı katılmadılar kendim için istiyorum diyemiyorda ama 15 te kurtarmadı onu. turnuva öncesi çenesi açılanlar turnuvadan sonra suspus oldular.

MAZİNİN GÖZÜ YAŞLI
PEÇETE BALON SATILIR MAZİ VE YANCILARINA BEDAVA 😄😄😄

casterLy

YatıkSekiz
Oyuncu
Discord
Nick
casterLy
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Lokman dinle beni, şimdi benim 30 kişilik kadrom var, ondan sonra ben bu kadromu da sokacaaaam, dinle dinle ondan sonra o iki kadrom da mitoz bölünecek, sonra biz 3 4 loncaaa olacaaağğp, sonra turnuvaya katılacaağ.
Yanlış anlama Lokman benim 30 kişilik kadrom var ama hobi olsun diye kırmızıdaki diğer loncaları loncama alıp zar zor 30 oluyorum ve ronarka katılıyorum, yanlış anlama sakın, yalan söylemiyomm haaa
-Bağışların adresi evondressssssssssss

Elinize sağlık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)