♕ ℘ PAYIDAR ♕ ℘ 130 ------------ 76 MAZI ( Turnuva öncesi atıp tutan üyeleri ve yandaşları gg ) Devrik Liderin Hayalleri GG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JoshMobley

Bera
Oyuncu
Discord
Nick
JoshMobley
Lonca
OSCAR
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Lokman dinle beni, şimdi benim 30 kişilik kadrom var, ondan sonra ben bu kadromu da sokacaaaam, dinle dinle ondan sonra o iki kadrom da mitoz bölünecek, sonra biz 3 4 loncaaa olacaaağğp, sonra turnuvaya katılacaağ.
Yanlış anlama Lokman benim 30 kişilik kadrom var ama hobi olsun diye kırmızıdaki diğer loncaları loncama alıp zar zor 30 oluyorum ve ronarka katılıyorum, yanlış anlama sakın, yalan söylemiyomm haaa
-Bağışların adresi evondressssssssssss

Elinize sağlık :)
30 kişilik kadrosu var o yüzden 15 kişi olsun diye ağlıyordu dcde 30 kişilik kadrosu var öyle deme ronarkta 4 lonca birleşince 30 kadro oluyorlar hergün sırasıyla bi loncada birleşiyorlar 30 kadro oluyorlar öyle bak hakkını yeme şimdi :D

IRONY

☪ ʏᴇᴍiɴ ᴇᴛᴛiᴋ, ᴀɴᴅıᴍıᴢ ᴅᴇʟi ᴋᴜʀᴛ! ☪
Oyuncu
Discord
Nick
IRONY
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Lokman dinle beni, şimdi benim 30 kişilik kadrom var, ondan sonra ben bu kadromu da sokacaaaam, dinle dinle ondan sonra o iki kadrom da mitoz bölünecek, sonra biz 3 4 loncaaa olacaaağğp, sonra turnuvaya katılacaağ.
Yanlış anlama Lokman benim 30 kişilik kadrom var ama hobi olsun diye kırmızıdaki diğer loncaları loncama alıp zar zor 30 oluyorum ve ronarka katılıyorum, yanlış anlama sakın, yalan söylemiyomm haaa
-Bağışların adresi evondressssssssssss

Elinize sağlık :)
30 kişilik kadrosu var o yüzden 15 kişi olsun diye ağlıyordu dcde 30 kişilik kadrosu var öyle deme ronarkta 4 lonca birleşince 30 kadro oluyorlar hergün sırasıyla bi loncada birleşiyorlar 30 kadro oluyorlar öyle bak hakkını yeme şimdi :D
Bir süre güldür güldür show u izlemeyi bırakıp bu konuya uğrayacağım daha çok güldürüyor çünkü 😄😄
Demek 30 kişi hee iki kadro he ulann ahahaha 😄😄😄

lYALNIZKURTl

Yaşasın Irkımın TURAN Ülküsü !... #cCc 🇹🇷
Oyuncu
Nick
cCc
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Erken öten horozun başı kesilirmiş.

Bu gibi durumlarda asmak kesmek ile iş olmuyor kardeşşşşşş.Emek vereceksin ki hak ettiğini alacaksın.

Ekibim ve yanımızda olan herkese Teşekkürler.

Tebrikler PAYIDAR Tebrikler KRAL...

Loreon

Scrofa
Oyuncu
Nick
Loreon
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
TEBRİK EDERİM
Dip Not : Burdan tüm loncalara sesleniyorum benim 30 kişilik kadrom var ben 2 lonca olarak savaşa gireceğim
Sonuç : PAYİDAR KRAL İLAN EDİLDİ //// 30 KİŞİK MAZİ KADROSU NERDE ?? 😂 😂 😂

lMetinOktay

Henüz Vakit varken gülüm...
Oyuncu
Discord
Nick
lMetinOktay
Lonca
Pressive
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Onlar 1 vslik seti 30 kişi dönüp 2 tane eli 30 kişi dönüp vs atmaya devam etsin tebrikler
Binekci fazla konuşuyordu sonu bu oldu :D

RexapHin

Son sözümüz elbetteki hoşçakalın olmaz...
Oyuncu
Discord
Nick
PheRex
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Onlar 1 vslik seti 30 kişi dönüp 2 tane eli 30 kişi dönüp vs atmaya devam etsin tebrikler
Binekci fazla konuşuyordu sonu bu oldu :D
Evondres = Binek zaten :D Binek olmasa shinsoda savaşacak adam bulamıcaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)