Şikayet Keith Savaşçı ve Saman Hasar Sorunu

Onarchkrad

Lykos
Oyuncu
Discord
Nick
OnarchKrad
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Bildiğiniz üzere oyunda samanlar sadece heal amaçlı, savaşçılar da genelde boss için kullanıyor. Ama benim oynadığım eski metin2 serverlarında bu iki karakterin atak yönü nedeniyle savaşlarda daha çok kullanıyor idi. Keith serverında sura ve ninja karakterleri 100 karakter savunmasına (yanında kılıç veya bıçak savunma yok iken) skilleri ile 20-25k hasar vurabiliyor iken savaşçı ve saman karakterleri 100 karakter savunmalarına nerdeyse 0 hasar verebiliyor. Bu da saman ve savaşçı karakterlerini kimsenin oynamamasına ve pasif duruma düşmesine sebebiyet vermektedir. Ben saman ve savaşçı karakterlerinin karakter savunmasına sıfır vurmasının bir hata olduğunu düşünüyorum ve bunun düzeltilmesi gerektiği için bu konuyu açtım. Normalde kılıç bıçak çiftel yelpaze gibi savunmalara 0 hasar verilmesi gerekiyor (kopuşlar hariç). Karakter savunmalarına skillerin saf hasarının işlemesi gerekir iken saman ve savaşçıda bu olmuyor.

Bu konuyla ilgili bir düzenleme yapılıp düzeltilir ise oyun daha zevkli hale gelir ve herkez oynamak istediği karakteri oynar. Şu anda Keith serverı sura ve ninja karakterleri üzerine kurulu bir server durumunda bu da bir yerden sonra insanları sıkıyor.

@Shorty
@ReLi

IRONY

☪ ʏᴇᴍiɴ ᴇᴛᴛiᴋ, ᴀɴᴅıᴍıᴢ ᴅᴇʟi ᴋᴜʀᴛ! ☪
Oyuncu
Discord
Nick
IRONY
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Bir suraya veya ninjaya 20 30 bin t masraf yaparak savaşlık setler diziyoruz. Güzel hasarlar çıkartıyorlar. Aynı masraf savaşçıya yapılırsa o da hasar konusunda çok iyi durumda olacaktır.

Sura karakteri 100 sura savunmasına sadece çözme skili işletebiliyor diğer skiller 1-2k bile zor hasar verir.

Nınja karakteri kendisi zaten çok fazla damage yiyen bir karakter sadece 6. Skili değil diğer skillerinin de hasar veriyor olması onu dengeli yapmış.

Aynı masrafı savaşçıya yaparsan savaşçı da yüksek hasarlar çıkaracaktır.
Yakın zamanda savaşçı dizdiğini(zi) gördüm.
Kendi harcamalarınız sonucunda istediğiniz verimi alamayınca savaşçının hasarının yükseltilmesini istemek de çok abes bir durum. Yıllardır savaşçı karakteri ile boss yapmak dışında savaşan insanlar var. Set konusunda onlardan bilgi alabilir güzel hasar çıkartabilirsiniz.

Şamana gelmiyorum bile. Dediğim gibi çekmiş olduğunuz savaşçı setlerle başarı elde edemeyince şaman da bir bahane gibime geliyor. Oldu o zaman şaman hem hp bassın hem hasar vursun :) eşitlik bunun neresinde ? Şaman hasar vermiyor olabilir 2 sura tek şamanı kesebiliyor mu? Yada 2 ninja kesebiliyor mu ? Gayet dengeli bir durum şuan.

Çelişkili ve tamamen kendi çıkarları üzerine önerilmiş bir konu.

Dip not: Savaşları kazandıran setler çarlar değildir. O setler bir gün etkisini kaybettiğinde o setlerin çarların sahiplerinin hüneri konuşur. Hünerin yoksa yine gelir böyle konu açarsın bu sefer de bıçakçı ninja 5 kişiye birden Sinsi vursun dersin...

Onarchkrad

Lykos
Oyuncu
Discord
Nick
OnarchKrad
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Sura karakteri 100 suraya nası 1k skill atıyor bize de göster bi görelim. Anlamadığın şeyler hakkında yorum yapma git discordda laf yetiştir millete. Bu konuyu benim dışımdaki arkadaşlar uzun zamandır adminlere de anlatıoz ama dikkate alınmadı. Hesaplama mantığında bir hata var. Sura ve ninja 100 karaktere vururken saman ve savaşçının vuramaması yanlış

IRONY

Oyuncu
Discord
Nick
IRONY
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Sura karakteri 100 suraya nası 1k skill atıyor bize de göster bi görelim. Anlamadığın şeyler hakkında yorum yapma git discordda laf yetiştir millete. Bu konuyu benim dışımdaki arkadaşlar uzun zamandır adminlere de anlatıoz ama dikkate alınmadı. Hesaplama mantığında bir hata var. Sura ve ninja 100 karaktere vururken saman ve savaşçının vuramaması yanlış
100 sura savunmasına sadece çözme işliyor yazmışım o kadar surana güveniyorsan çözme attığın kadar gel bana hortum yada parmak darbesi at. Çözmen kaç atıyor 16k mı ? 17k mı? Hortumla gel vur yarısını vuramazsın 100 sura savunmasına. Atacağın 2k 3k. Ya da karabüyücü gel vurabilecek misin ? Sura tek skill atıyor eski sistem setle savaşa girmediğine göre sadece çözme hasarı alacaksın. Tek skil atan bir karakteri

Yaşam isteği
Kılıç çevirme
3 yönlü
Hamle gibi 4 skill atan bir karakterle nasıl bir tutuyorsun ?

Ha savaşçını dizemediysen hatalı set çektiysen vuramazsın tabi. Gelip savaşçı hasarı artsın demek ne saçma.
Kyanitler simyalar çıkacak diye sura çözme damagesi düşürüldü. Damagelere müdahale yapıldığı için o zamandan beridir çözmelerin işlemediği oluyor. Savaşçı da skillin işlemediği oluyor mu ?

Adamlar simyasız petsiz kral oldu penthos loncası ile
Böyle bahaneler kendi setleriniz çöp olmasın diye uğraşlar falan gerek yok yani.
Neyse ben gerekeni yazdım şu noktaya kadar.

Bıçakçı ninja 5 kişiye sinsi atsın adlı konuyu açtığınızda geri geleceğim.

Onarchkrad

Lykos
Oyuncu
Discord
Nick
OnarchKrad
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Arkadaşım 100 sura 0 kılıç savunmasına bir hortum veya parmak darbesi at öle gel konuş. Kafanın basmayacağı şeylere yorum yapma

IRONY

Oyuncu
Discord
Nick
IRONY
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Arkadaşım 100 sura 0 kılıç savunmasına bir hortum veya parmak darbesi at öle gel konuş. Kafanın basmayacağı şeylere yorum yapma
100 sura 0 kılıç seti olan düşünsün.
Benim setim de sura da var kılıçta var
7 bhızı 7 kritik açık da yok
Akşam gelin o bahsettiğiniz savaşan 30 kişilik kadronuzla çarınızla tüm loncanız kaç tane setiniz varsa gelin set bilmiyorsanız set göstereyim size.
Yansıtacağım setimi cidden tek tek anlatacağım.

Yazmayacağım diyorum da zorluyorsun beni 😊
100 sura 0 kılıç ne demek ? hey Allahım ya neyse gülmeyeceğim

Onarchkrad

Lykos
Oyuncu
Discord
Nick
OnarchKrad
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
İşte o yuzden kafan basmıyor. Topicte 100 karaktere vurulan hasarlardan bahsediyoruz. Senin setinin kac hasar yediğinden değil

IRONY

Oyuncu
Discord
Nick
IRONY
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
İşte o yuzden kafan basmıyor. Topicte 100 karaktere vurulan hasarlardan bahsediyoruz. Senin setinin kac hasar yediğinden değil
Savaşçı karakterinle 100 savaşçıya vuramıyorsan eğer
sıkıntı oyunda hesaplamalarda efsun oranlarında alt yapıda üst yapıda urielde köy gardiyanında vs genel olarak oyunda sorun yok.
Senin setinde sorun var
Setini ifşalamak istemediğim insanlar var 100 savaşçıya 30-40 k arası hasar vuruyorlar.

Ee mübarek adam şaman da o kadar hp basıyor 5 adam toplanıp zor kesiyorsunuz bir tane şamanı. O şaman orda hp basıp 5inizi birden kesse dengeli mi olacak ?

Konuya yazdığım ilk mesajımda konunun çelişkili olduğunu söylemiştim
Bunu bir "öneri" olarak değil "şikayet" ön eki ile sunman da tuhaf yani neyse..

Sen "öneri" sunmadın ama ben sana öneri de bulunayım.

Yakın zamanda savaşçı dizdiğini(zi) gördüm.
Kendi harcamalarınız sonucunda istediğiniz verimi alamayınca savaşçının hasarının yükseltilmesini istemek de çok abes bir durum. Yıllardır savaşçı karakteri ile boss yapmak dışında savaşan insanlar var. Set konusunda onlardan bilgi alabilir güzel hasar çıkartabilirsiniz.

Onarchkrad

Lykos
Oyuncu
Discord
Nick
OnarchKrad
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Savasciyla 6. Skili herkeze 40k vuruo bah settigim bu skill degil. Ninjanin sinsi skilide 40k vurabiliyor ama suikast takla skilleride 20 25 k hasar vuruoyor. Ama savascinin kilic cevirme ruh vurusu gibi skilleri 100 savasci savunmasina 3-8k anca vuruyor. Samanlar hic vuramiyor.

IRONY

Oyuncu
Discord
Nick
IRONY
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Savasciyla 6. Skili herkeze 40k vuruo bah settigim bu skill degil. Ninjanin sinsi skilide 40k vurabiliyor ama suikast takla skilleride 20 25 k hasar vuruoyor. Ama savascinin kilic cevirme ruh vurusu gibi skilleri 100 savasci savunmasina 3-8k anca vuruyor. Samanlar hic vuramiyor.
Emin ol seni anlıyorum. Bu tarz düşüncede olanlar için son açıklamayı anlaşılması için detaylıca yazacağım.

Sura karakteri şuan da tek skill üzerine kurulu ve tek hedefe attığı çözmesi ile hasar veriyor. O yüzden bhızı sayesinde seri seri atması 15-20k atması anormal bir durum değil tek hedefe saldırı sonuçta çözme skilli.

Nınja okçu karakteri kıvılcım ile alan hasarı veriyor skill direk gelmiyor bir süre bekliyorsun. 100 ninja savunmasına diğer skillerini (zehirli ok tekrarlanan atış) 8-10 k atması da normaldir. Zaten çözme hasarı 20 k civarı yiyor bırak da vursun nınja o hasarı.

Nınja bıçakçı karakteri tüm skilleri tekli hedefe işletiyor. Tek tük karambole takla atarsa belki iş yapıyor. 100 ninja savunmasına okçuya nazaran fazla vurmasının nedeni skillerinin tekli hedeflere vurması. Bırak da bi zahmet o da vursun o kadar.

Senin dediğin diğer karakterlerin hasarı artarsa olacak senaryoyu sana yazayım.

Savaşçı karakteri üç yönlü kılıç çevirme ruh vuruşu güçlü vuruş şiddetli vuruş ile alan hasarını orantısız verebilecek. Hasarı arttığında full bhızı bir savaşçının dengesiz hasarı olacak. 1 adam tek başına onlarca kişiye orantısız hasar verecek. Hasar artması durumunda 6. Skillerin hasarını söylemeye bile gerek yok.

Şaman karakteri hasarı artması durumunda çoğu şaman ejderha gücü olup 3 saniyede 3 skill atıp sura karakterinin 3 saniyede verdiği 18k hasarın ninja okçunun 10 saniyede verdiği hasarı bıçakçı ninjanın taklasıyla attığı hasarın fazlasını tek hedeflere değil büyük bir alana hasar verebilecek. Şamanın hpci olduğunu düşünürsek sen 5 sura çölde o şamanı kesemeyecek o şaman tek başına sizi kesecek duruma gelecek.

Şimdi böyle bir güncelleme denge için mi cidden ? Çevirme skilliyle 5 kişiye 20k atınca surayla eşit mi oluyor savaşçı? Yada kükreme ile vurdun eşit mi olacak o durumda?
Oldu o zaman surayı ninjayı da yanında pet diye gezdirsinler..

Öneriler yapılır hatalar olabilir şikayetçi de olabilirsin bazı konulardan ama istediğin şeyin sonuçlarını düşünmeden bu konuyu açtığın(ız) aşikâr. Yine diyorum yanlış çekilen setler hasar vursun diye oyunun dengesini bozmanın anlamı yok.
1-99 server oynamıyoruz sonuçta. Farklılıklar olacaktır. Bunu değiştirmek belli bir dengeyi bozmak yerine onu geliştirmek için çabalayın..

Supreme53

Razadör
Oyun Yöneticisi
Discord
Nick
Supreme53
Lonca
LordsOfWar
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Karakter savunma sistemi biraz farklı işliyor ve bu işleyiş oyunun kendisinde olan birşey. Fiziksel hasar ve büyü hasarı tam olarak eşit değil %98 kılıç savunmanız varken yiyeceğiniz hasar 30 40k olabilir fakat 98 büyü savunmasına sahip olduğunuzda karabüyü karakterinden yiyeceğiniz hasar 200 300k olabiliyor bunun dengesinin olması malesef mümkün değil.

IRONY

Oyuncu
Discord
Nick
IRONY
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Yav bunların derdi ne çar ne oyun reis bakma sen böyle şeyler yazdıkarına. Bunların amacı oyunu karıştırmak ve bu karışıklıktan faydalanmak başka bişey değil. Bu konuyu açan da aralarında en kültürlü yaşı büyük okumuş adam sanırım sürekli ufuk abi konu aç diyorlar.

Lider mi diyorsun kendine @evondres öyle mesajlara begeni atma rezil olmaktan korktuğun şeyleri başkasına yaptırma gel kendin loncan için bir şeyler iste biz zaten dalgamızı geçiyoruz merak etme sen :D

FreeAssassin

Assassin
Oyuncu
Discord
Nick
FreeAssassin
Lonca
MAZI
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Adamın bahsetmek istediği ile @IRONY senin bahsettiğin şeylerin alakası yok bence sen konuyu tekrar oku.
Şuan şamanların serverde hp basmak dışında hiçbir işlevi yok.Savaşçıların da 10 binlerce t harcanmasına karşılık işlev görüyor fakat şurda 1 set çekip basit kuşak simya felan yaptığınızda ninja karakteri ile rahat iş yapabiliyorsun.Oyunun abes kaçan bir durumu da karakterler kesinlikle dengesiz.Şuan serverde herşeyi tamamlanmış bir sura karakterini herşeyini tamamladığınız bir ninja savaşçı ve şamanla kesemezsiniz.Aynı şekil tamamlanmış bir ninja ile şaman vs atsa ninja alır, ninja ile savaşçı vs atsa ninja alır.
Bir sura seri seri damage atarken 19 20k bir şaman niye sadece hp basmakla yükümlü oluyor.Veya basit bir ninja set le eş değer damageleri çıkarmak için savaşçıya tonlarca t dökmek zorunda kalıyoruz.
Diğer serverlerda her karakter birbirine damage attığı için bu olay biraz garip geliyor mantık dışı kalıyor.Anlatmak istenilen bu.Ayrıca şunu da belirtmek isterim set item dizmekte sıkıntı yok yanlıs set çekildiyse yenisini de çıkarız o yönden bi darda veya sıkıntıda değiliz.Bizim anlatmak istediğimiz karakterlerin adaletsiz damageye sahip olması.

IRONY

Oyuncu
Discord
Nick
IRONY
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Adamın bahsetmek istediği ile @IRONY senin bahsettiğin şeylerin alakası yok bence sen konuyu tekrar oku.
Şuan şamanların serverde hp basmak dışında hiçbir işlevi yok.Savaşçıların da 10 binlerce t harcanmasına karşılık işlev görüyor fakat şurda 1 set çekip basit kuşak simya felan yaptığınızda ninja karakteri ile rahat iş yapabiliyorsun.Oyunun abes kaçan bir durumu da karakterler kesinlikle dengesiz.Şuan serverde herşeyi tamamlanmış bir sura karakterini herşeyini tamamladığınız bir ninja savaşçı ve şamanla kesemezsiniz.Aynı şekil tamamlanmış bir ninja ile şaman vs atsa ninja alır, ninja ile savaşçı vs atsa ninja alır.
Bir sura seri seri damage atarken 19 20k bir şaman niye sadece hp basmakla yükümlü oluyor.Veya basit bir ninja set le eş değer damageleri çıkarmak için savaşçıya tonlarca t dökmek zorunda kalıyoruz.
Diğer serverlerda her karakter birbirine damage attığı için bu olay biraz garip geliyor mantık dışı kalıyor.Anlatmak istenilen bu.Ayrıca şunu da belirtmek isterim set item dizmekte sıkıntı yok yanlıs set çekildiyse yenisini de çıkarız o yönden bi darda veya sıkıntıda değiliz.Bizim anlatmak istediğimiz karakterlerin adaletsiz damageye sahip olması.
Sizin anladığınız şeylerin kısıtlı olduğunu biliyorum canım benim anlayış gösteriyorum zaten. Nınja şaman atsa ninja savaşçı ws atsa demişsin. Oyunun hepsi 1-1 ws lere göre mi düzenlenecek? Oyun ws üzerine mi kurulu sadece ? Ws de çıkacak hasarlardan değil savaşlarda toplu verilen hasarlardan bahsettim ben. 1-1 ws mi atacaksın savaşçıyla yada şamanla ? Savunması yapılır atamazsın o ws yi zaten. Geriye hasarı savaşta kullanmak kalıyor o da zaten yeterince sıkıntı yaratacak.
Surayı ninja savaşçı şaman kesemiyor demişsin. O sura savaşçı ninjayı 3 çarı getir tek başına bir şamanı da kesemezsin. Şamanı 3 kişi kesemiyor bu şaman bu halde zayıf mı oluyor ?
Bir de hasar versin hem kessin hem de kesilmesin :)
Onarchkrada verdiğim son cevabı tekrar oku karakterlerin tek hedefe vurma dezavantajlarını bazı karakterlerin de toplu hedeflere vurma avantajlarını anlarsan ne kadar gereksiz bir istek olduğunu anlarsın.
Hâlâ anlamıyorsan da diyeceğim şu kusura bakma setleriniz vurmuyor diye oyundan bir şeyler talep etmeyi bırakın.
Yine dediğim gibi simyasız petsiz kral lonca olan da var. Herşey çar sistem hasar değil.

Onarchkrad

Lykos
Oyuncu
Discord
Nick
OnarchKrad
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Karakter savunma sistemi biraz farklı işliyor ve bu işleyiş oyunun kendisinde olan birşey. Fiziksel hasar ve büyü hasarı tam olarak eşit değil %98 kılıç savunmanız varken yiyeceğiniz hasar 30 40k olabilir fakat 98 büyü savunmasına sahip olduğunuzda karabüyü karakterinden yiyeceğiniz hasar 200 300k olabiliyor bunun dengesinin olması malesef mümkün değil.
Buna çok katılmıyorum çünkü sizin kurmuş olduğunuz kordelya serverında kara büyü saman ve savaşçılar bu kadar etkili iken burda nie bir işe yaramıyor. Artı olarak normal m2 serverinda da kara buyu ve savaşçılar çok etkilidir bunu herkez bilir. Edit serverlerın damage per second dengesini ayarlayan adminlerdir. Fakat karakter savunmaların yiceği hasarlar duzenlenirken bu hiç dikkate alınmamış. Nası zamanında sura çöźme hasarı azaltıldıysa buda düzenlenebilecek bir şey. Savunma hesaplarında kodla oynanarak kolayca yapılabilir. Normalde bu tarz mmorpg oyunlarında her yeni item yeni skill veya baska bir şey çıktığında karakterlerin dps dengelerine tekrar bakılıp dengesizlik oluşturan şeyler düzeltilir. Karakter savunmalarına her bir karakter icin ayri ayri dps testi yapsanız bunu zaten göreceksiniz. Dps kastım karakterin kaç vurduğunun yaninda cooldownlarin ve damage over time effect gibi şeylerinde komple etkisinin bakılması gerektiği bir şeydir. Burda wow gibi oyunlardaki gibi profosyonel bir şeyden bahsetmiyorum ama bir ninja ve sura 100 karakter savunmasına 25k vururken savaşçı ve saman savunmalarına 0 veya 8k gibi damageler vurulması saçma. Gelip birisi gene savaşcının 6. Skili 40k vuruo demesin dedigim dps testinde buda göz önünde bulundurulmalı zaten. Ama karakter savunmalarına her bir karakter 2 dakka boyunca ne kadar hasar verebiliyor bi izlemek lazım. Her bir karakter eşit vurcak die bir şey yok tabiki. Bir healcı saman sura kadar vurmamalı ama vurcagi skill hasarı 0 da olmamalı. Benim bahsettigim hasarlar 100 karakter savunmasına vurulan hasarlar 98 97 e falan değil.

Fatih sende bu adam gelcek gene setlerimizi çöp etcek diye çok korkma öyle bir şey peşinde deilim.

Leitha

Aynen aynen bende seni..
Oyuncu
Discord
Nick
Brandish
Lonca
NeyseSakinim
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Ben şaman kopuş diye bir konu açtığımda tüm kırmızı bayrak gelip konu altına ağlamıştı ve bunun bir saçmalık olduğunu söylemişti ki sadece şaman değil savaşçı içinde aynı şeyi söylemiştim, şimdi bu kendinizle çelişmenizin nedeni ne çok merak ediyorum :D

Onarchkrad

Lykos
Oyuncu
Discord
Nick
OnarchKrad
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Kopuş çok dengesiz damageler oluşturuyor kast ettiğim şey kopuş değil

Leitha

Aynen aynen bende seni..
Oyuncu
Discord
Nick
Brandish
Lonca
NeyseSakinim
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Kast ettiğin şey kopuş olsa belki, bir kaç ay önce bu konuya olumsuz bakan insanlar olumlu bakmaya başlamış, bi gözden geçirelim diye düşünebilirlerdi. Sen bütün oyundaki hasar tiplerini set çekmeyi bilmediğiniz için düzenlenmesini teklif ediyorsun, eğer benim gayet detaylı şekilde açtığım Şaman ve Savaşçı kopuş konularını düşman bayrak mantığıyla değil oyun mantığı ile okusan hak verebilirdin. Ama şuan tüm oyun yazılımını değiştirmeye çalışıyorsun; ne istiyorsun şaman ve savaşçılar özelleştirilsin şamanın her skili 15k, savaşçının her skili 20k mı atsın? Özellikle en basitinden iyileştirmeci şamanların pençe yeteneği 6 kişiye vurabiliyor, kükreme 10 kişiye vurabiliyorken bunu istemek biraz mantıksız. Beceremediğiniz savaşçı setlerin yanına şamanı laf olsun diye eklemek yerine şamanın ejderha atışı veya ejderha tılsımı yeteneğini aynı sura çözmesi gibi beceri hasarına dayandırmaya yönelik bir konu açsanız gerçekten çok destekleyebilirdim bu konuyu.

Onarchkrad

Lykos
Oyuncu
Discord
Nick
OnarchKrad
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Ben kopuş olayına hiç bir zaman destek vermedim. Iptal edilmesi ile ilgili ilk topici açanda bendim. Bütün serveri tekleyen bir setim olmasına rağmen bunu adminlere özel olarakta anladım. Benim dedigimi hala anlamadınız. Dps dedigim sey sadece hasar deil dolma suresi dot etkisi alan etkisi hepsi gozetilmeli. Sura şuan 100 suraya 25k hortum atıyor o alan skili deil mi ? Ama saman icin konusayım 0 da vurmamalı. Zekaya oranla bir hasar verebilmeli 100 saman savunmasına.

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)