• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Bilgi Hesap/Karakter Devir, Satış, Veda ve Bilgilendirme Konusu (2 kişi bakıyor)

√Heisenberg√

Tigris
Oyuncu
Jongres nickli r10 hesabım devir edilmiştir hesabın benle bağlantısı kalmamıştır sorumluluk kabul etmiyorum

somu31

Lykos
Oyuncu
Discord
R-1 Equacces İsimli Savaşçı Hesap İsim Dahilinde Harmos Fatih İsimli Kişiye Oyun İçi 400 T Karşılıgında Satılmıştır. Bugünden Sonra Yaşanacak Her hangi bir sorun Mesuliyet Kabul Edilmemektedir.

Leitha

Aynen aynen bende seni..
Oyuncu
R10 Oceana isimli hesabım RexapHin isimli arkadaşa devredilmiştir. Hesabın benle hiç bir alakası kalmamakla birlikte yaşanacak sorunların muhattabı kendisidir. İyi forumlar.
Dipnot: Oceana ismini bir kaç gün içerisinde devir alacağım için konuyu şuanlık Oceana olarak açtım, nickimi geri aldığım zaman tekrar bir bilgilendirme yapacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

RexapHin

Son sözümüz elbetteki hoşçakalın olmaz...
Oyuncu
R10 Oceana isimli hesabım RexapHin isimli arkadaşa devredilmiştir. Hesabın bele hiç bir alakası kalmamakla birlikte yaşanacak sorunların muhattabı kendisidir. İyi forumlar.
Dipnot: Oceana ismini bir kaç gün içerisinde devir alacağım için konuyu şuanlık Oceana olarak açtım, nickimi geri aldığım zaman tekrar bir bilgilendirme yapacağım.

Hayırlı olsun. Nickini değiştirdiğimde alabilirsin. 7 gün boyunca giriş yapılmayacaktır.

JackDanieLs

Kurt
Oyuncu
Discord
Arkadaşımdan LiderTOKATLI İsimli karakteri karşılıklı bir şekilde hesabi devir aldım hesap şuan tamamen benimdir yeni nicki JACKxDANIELS

Son düzenleme:

TutsakYaşam

Lykos
Oyuncu
Discord
R10 Jwez Devir Almış Bulunmaktayım Daha önce yaşanmış her hangi bir sorun mesuliyet kabul edilmemektedir .

somu31

Lykos
Oyuncu
Discord
bugüne kadar kullandıgım Lowinlow Equacces Joana İsimli hesapları isim dahilinde devir yapılmıştır bugünden sonra oyunda olmayacağım tanıdıgım veya tanımadağım herkese iyi oyunlar dilerim Oyun Hayatım Son Bulmuştur .

Felarcone

Lykos
Oyuncu
Discord
Felarcone Hesabım MaxiViLLiuM Kardeşime Devir Edilmiştir
Nicki Geri almadım Nicki Geri Aldığım Zaman Bilgilendirme yapacağım
Hayırlı Olsun.

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 2)