• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Bilgi Hesap/Karakter Devir, Satış, Veda ve Bilgilendirme Konusu (2 kişi bakıyor)

CheantFrean

Lykos
Oyuncu
Discord
HERKESE İYİ FORUMLAR ARKADAŞLAR
ÇARLARIM OLAN

Leonidas
Jintropin
Hesapları devir edilmiştir içindeki itemler ile birlikte artık çarlarla ve oyunla hiçbir alakam kalmamıştır.
Bu zamana kadar güzel de kötüde anılarım oldu hepsi benim için bir hatıra olarak kalacak arkadaşlar.
Kendi hayatıma önem göstermem gerektiginden dolayı oyunu bırakma kararı aldım bugüne kadar çok insanla tanıştım
herkesden Helallik istiyorum benimde hakkım sizlerde varsa helal olsun Güzel Günlerde Görüşmek Üzere Hepinize
İlerki Hayatınızda Başarılar Diliyorum Allaha Emanet olun..

!! BABA KAÇAR !! KRALIN GİDİŞİ !! ULAN HASAN AGUİLA SANADA HAKKIM HARAM OLSUN.
hakkımı helal etmiyorummmmm :S

MARAZALI

Kurt
Oyuncu
R-10 Jreander İsimli Hesap Tarafımca Lancea İsimli Kişiye Oyun İçi Yang Karşılığında Devir Yapılmıştır Hesabın benle bir bağlantısı kalmamıştır isim dahil kendisine verilmiştir tekrardan hayırlı olsun

MARAZALI

Kurt
Oyuncu
JreanderLy İsimli R-10 Hesap Oyun İçi Yang Karşılığında Devir Edilmiştir.

MARAZALI

Kurt
Oyuncu
R-10 Tijuana İsimli Hesap Ve R-1 BlackDragonT İsimli Hesap Tarafımca Devir Alınmıştır Daha önce yaşanmış her hangi bir sorun mesuliyet kabul edilmemektedir.

.*. BEDEL .*.

Alfa Kurt
Oyuncu
Discord
Jintropin hesabım CagBirCigara - EHLIKEYF Ayaz kardeşime oyun içi t karşılıgı devir edilmiştir benimle alakası kalmamıştır.
Ayaz kardeşim hayırlı olsun.

Edgardo

Kültablasında söndürdüğüm insanlar var
Oyuncu
Jazied nickli ninja hesabımı eski sahibine devir etmiş bulunuyorum.

Son düzenleme:

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)