Bilgi Hesap/Karakter Devir, Satış, Veda ve Bilgilendirme Konusu (1 kişi bakıyor)

Carissa

Bera
Oyuncu
Discord Görevlisi
Discord
Salmoneos kullanıcı adlı hesap arkadaşın birine hediye edilmiştir. Şu saatten sonra sorumluluk kabul etmiyoruz.

Zeagres 👑

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Deimos-Phobos Serverinde Tokuchi Nickli Hesap xOkyanuss Nickli Arkadaşa Devir Edilmiştir Hayırlı Olsun.

hashim

Lanetli Kurt
Oyuncu
Enemy karakterim devir edilmistir arkdaslar bundan sonra olucaklardan hicbir türlü sorumlu degilim --

Zeagres 👑

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Zeagres Oyuna kısa bir ara :)

Evet arkadaşlar oyuna ara vermekteyim kısa bir süre girmeyeceğim nedeni ise okulumdan dolayı ara vermek zorundayım herkes kendine iyi baksın iyi oyunlar :)

Dorcha

Tigris
Oyuncu
Bilindiği üzere oyunu bıraktım, ara ara yoklasam dahi oyunu artık oynamıyorum. Bu sebepten Dorcha, Dorchav2 ve ARTEMUS hesabının kontrolü artık ben de değil. Hesaplar oyunda olsa bile, herhangi bir diyalog kursanız veya bir vs atsanız bile artık bu kişi ben değilim. 07.09.19 tarihinden itibaren bahsettiğim hesapların sorumluluğu hiçbir şekilde bana ait değildir. Hesap şifresi benim dışımda birden fazla kişide mevcut. İhtiyaç duyarlarsa arkadaşlarım hesapları oynayabilirler.

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)