Pasteur [ 10 ] - - - [ 0 ] Chapalos ( EVOBANK SON SLOT )

Pasteur

Nemere
Oyuncu

Bu Vsden Sonra Anladimki Ben Sana Gercekten Cok Ama Cok Asiri Fazlayim Gülpembemmm :D O Yüzden Sana Bunu Layik Görüyorum Bakar Bakar Kuduz Olur Kasinir Uyuz Olursun :D SIFIR KOS KOCA BIR SIFIR :D

Yerini Haddini Bil Denklerin Ile Vs At :D Yoksa Böyle Seyler Yüzünden Kudurup 4. Defa Oyunu Birakip Timarhaneye Düseceksin :D
@Whipper-Bruta
@RAKI
@Cuhanna
@CanseveN
@REDBLADES
@EcoLaa
@CasseRy
@Mehmet - Leonorda
@bahoz_fırtına21 Nekadar Aramizda Olmasanda Abimizsin <3
Sayamadiklarim Affetsin :D

Pasteur

Nemere
Oyuncu

REDBLADES

VEFALITURK
Oyuncu

Bu Vsden Sonra Anladimki Ben Sana Gercekten Cok Ama Cok Asiri Fazlayim Gülpembemmm :D O Yüzden Sana Bunu Layik Görüyorum Bakar Bakar Kuduz Olur Kasinir Uyuz Olursun :D SIFIR KOS KOCA BIR SIFIR :D
BUDA DJ DIKKAT ABIMIZIN BENIM ICIN EMEK VEREREK YAPMIS OLUP SANA ATTIGI DISS :D IYI KAPATMIS AMA :D KABUL ET @TysoN
Yerini Haddini Bil Denklerin Ile Vs At :D Yoksa Böyle Seyler Yüzünden Kudurup 4. Defa Oyunu Birakip Timarhaneye Düseceksin :D
@Whipper-Bruta
@RAKI
@Cuhanna
@CanseveN
@REDBLADES
@EcoLaa
@CasseRy
@Mehmet - Leonorda
@bahoz_fırtına21 Nekadar Aramizda Olmasanda Abimizsin <3
Sayamadiklarim Affetsin :D
10-0'da olmaz ki kardeşim bu ne böyle şamarlamısın resmen ben üzüldüm bunun adına yakında bir isim izi görücez galiba :D bende 10-1 den 10-9 kadar kestim 10-0 da kesersem serüveni tamamlamış oluyorum ama sen benim yerime agzına agzına tokatlamışsın :DAS:D kuduruyordur şuan D:SAaasd

Pasteur

Nemere
Oyuncu
10-0'da olmaz ki kardeşim bu ne böyle şamarlamısın resmen ben üzüldüm bunun adına yakında bir isim izi görücez galiba :D bende 10-1 den 10-9 kadar kestim 10-0 da kesersem serüveni tamamlamış oluyorum ama sen benim yerime agzına agzına tokatlamışsın :DAS:D kuduruyordur şuan D:SAaasd
SUAN ENFEKSIYON GECIRYOR KAFAYI SIYIRYOR TAM TAKIR TIMARHANE HAVASI :D

Pasteur

Nemere
Oyuncu
Bir daha pelerini kapalı tutar mısın slotlar yerde geziyor djdjrhdhdjd Tebrikler
ILK 6 EL PELERIN ACIK KALMIS MALUM KLAVYE KISAYOLU ELIM DEYYOR PELERIN ACINCADA BU SLOT KUDURYOR :D HIPNOZ OLYOR
Tebrikler Kanka rakip çözme atmayı unuttu sanırım slottan yang geldimi bari sana onu söyle :D
500 GAYME NEFIIIIS :D
Van tu tri ziiirooooOoOOooo creppppy
SKOR TUTAN ARKADASIN PEK YORULMADIGINI ANLATMAYA CALISYORSUN ANLADIM :D

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 1, Misafir: 1)