Pasteur [ 10 ] - - - [ 0 ] Chapalos ( EVOBANK SON SLOT )

DarkRhino

VEFALITURK
Oyuncu
Yolunu şaşırıp sürgün mağarasına düşmüş arkadaş galiba neyse dersini almış bidaha o saatlerde oralarda gezinmez . Tebrikler dostum

Pasteur

Nemere
Oyuncu
Yolunu şaşırıp sürgün mağarasına düşmüş arkadaş galiba neyse dersini almış bidaha o saatlerde oralarda gezinmez . Tebrikler dostum
1. Köy 1 Level Slotun Sürgünde Ne isi var diye bende cok sorguladim ;(

Slotlar konuya bakyor @Oguzhan konuya bakip Gleyyyy Falan cekyon Sanirim :D hayranlik uyandirdiysa elimi öp vs ögreteyim :D

Pasteur

Nemere
Oyuncu
Çok çekişmeli bir vs
Tebrikler
tesekkür ettim saolasin
Creppppy kafa kafaya rekabet olmuş zorlanmışsın vs yi alırken tebrikler bu kadar fazla el verme birdahakine . ;) ;)
frack gibi takla atacak sanarken saman olup gelecek diye korktum 🤣🤣 @TysoN yakisir sana la 🤣🤣🤣
saol krds
CREPPYDEN Vs dersi oww jsjdjahshaha
orda sürünecegine bi elimi öpsün kral sura yaparim @Oguzhan jaxgleyyy cigimi 🤣🤣🤣

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
tesekkür ettim saolasin

frack gibi takla atacak sanarken saman olup gelecek diye korktum 🤣🤣 @TysoN yakisir sana la 🤣🤣🤣

saol krds

orda sürünecegine bi elimi öpsün kral sura yaparim @Oguzhan jaxgleyyy cigimi 🤣🤣🤣
Oğlum daha sen arabaya abara derken biz sura vs atıp adam kesiyorduk dünkü çocuksun daha @CanseveN iyi bilir o vs yi anlatsın sana 10 0 biten :D :D :D

REDBLADES

VEFALITURK
Oyuncu
Oğlum daha sen arabaya abara derken biz sura vs atıp adam kesiyorduk dünkü çocuksun daha @CanseveN iyi bilir o vs yi anlatsın sana 10 0 biten :D :D :D
Seninde gazman abilerinin yanında item diye dolandığın zamanlar biz vs atıyorduk burda eski tatışırsak zararlı cıkarsınız boş konuşmayın konu sadece güncel kasarsınız en son vs de unutma vs cagırdın beni 10-5 şamarlaya şamalarya gönderdim o yüzden ötede kudur 😄👍

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)