Bilgi Para Kasma Hakkında (1 kişi bakıyor)

Carissa

Bera
Oyuncu
Discord Görevlisi
Discord
Katılım
26 May 2017
Mesajlar
198
Merhaba Elym2 Ailesi,

Bu rehberde size para kasmak için bazı alternatif yollardan bahsedeceğim.

1.) Bilgisayarınızın özellikleri iyiyse 5 veya 10 adet hesap açıp bu hesapların seviyesini 40.seviye yaptıktan sonra Teovahdan adlı npc'ye giderek özel ince bir kumaş adlı görevi alıp, sonrasında Yüzbaşı npc'sine giderek her saat başı bir adet ince kumaş alabilirsiniz. Bu ince kumaşların her birini 10 adet yaptığınızda size 1 adet 1 emiş kuşak verir. Eğer 10 adet hesap açtıysanız bu da demek oluyor ki her 10 saatte bir 100 adet ince kumaşınız olacak. Bu ince kumaşları Teovahdan npc'sine giderek 10 adet 1 emiş kuşak ile değiştirebilirsiniz.

10 Adet kuşakları oyunculara tanesini 6 - 7 T olarak satabilirsiniz. Satış işlemleri sunucuda ki piyasa durumuna göre değişmektedir.​

2.) Hesaplarınızın derecelerini yaşam meyvesiyle 20000 yaptıktan sonra Yongbi çölüne ışınlanarak her saat başı hesaplarınız kaç adet ise onları İmparatorluk Kayası'na götürerek (dereceden faydalanmak için imparatorluğunuzun kayayı kesmesi gerekmektedir. Aksi halde dereceden faydalanılamaz.) 250 dereceden faydalanabilirsiniz. Eğer hesaplarınız 10 veya daha fazla ise bu hesapların derecesini 30000 yaptığınızda size 100 adet 2.efsun nesnesi verir. Bu efsun nesnelerinin tanesi 6 - 7 t civarındadır. Satış işlemi sunucudaki piyasa durumuna göre değişmektedir.

Uyarı! : Hesaplarınızı kesinlikle Yongbi çölü (imparatorluk kayasının çıktığı yerde) kanal 1'de afk bırakmayın. Para kasacağım derken hesaplarınız sunucudan uzaklaştırılabilir. Nedeni ise Yongbi çölünde ( imparatorluk kayasının çıktığı yerde) afk bırakmak yasaktır. Eğer bunu yaparsanız, yaptığınız iş haksız kazanca girer ve hesaplarınız sunucudan uzaklaştırılabilir.​


3.) 55 seviye veya 61 level arası hesap açarak (hesabınızın slotlara ölmemesi için +9 düz itemler giyebilirsiniz.) örümcek barones kapısına götürerek oto ava alıp, cor kasabilirsiniz. Corların 200 adet fiyatı 10 - 12 t arasında değişmektedir. Ek olarak hesaplara cor kasılana kadar yang gelmektedir. Satış işlemleri sunucudaki piyasa durumuna göre değişiklik göstermektedir.


4.) Düz itemler (10 canavar ve 50 saldırı değerli itemler daha çok damage atmanıza sebebiyet verir , eğer durumunuz var ise bu itemleri de alabilirsiniz. Şayet yoksa +9 düz itemlerle de olabilir.) Veya edit bossluk itemleriniz var ise Ayışığı ve Futbol topu etkinliğine katılarak bu nesneleri kasabilirsiniz. Nesnelerin tanesi 300 - 400 M olarak değişmektedir. Satış işlemleri sunucudaki piyasa durumuna göre değişiklik göstermektedir.

5.) Vadi ortasına her iki saate bir giderek mavi ölüm kesebilirsiniz. Mavi ölümden düşen nesnelerin toplamı yaklaşık olarak 2 - 3 T'yi bulabilmektedir. Satış işlemleri sunucuda ki piyasa durumuna göre değişiklik göstermektedir.


6.) 1.seviyeden 130.seviyeye hesap kasıp bu hesabı R1 ve biyolog bitik yaparsanız 500 ila 600 T arasında para kazanabilirsiniz. Satış işlemleri sunucudaki piyasa durumuna göre değişmektedir.


7.) Şayet sabırlı bir insansanız maden işine girebilirsiniz. Madencilik işi oldukça kolay para sağlayan bir iştir. Grena , beyaz altın , elmas , yakut , safir en çok para eden madenler arasındadır. Elmasın tanesi 4 ila 5 T , beyaz altının tanesi 3 ila 4 T , yakutun tanesi 8 ila 9 T , safirin tanesi 7 ila 8 T , grena'nın tanesi 7 ila 8 T arasında değişmektedir. Madenleri işlemeniz gerekmektedir, aksi halde satmanız zor olur. Madenleri işlemek için birinci köylerde bulunan işleyicilere gidebilirsiniz. Satış işlemleri sunucudaki piyasa durumuna göre değişmektedir.


8.) Eğer edit boss setiniz veya bozma itemleriniz var ise kıvrık anahtar işine girebilirsiniz. Her 20 dakika da bir General çıkmaktadır. Her bir General kestiğinizde size bir adet kıvrık anahtar verir. Kıvrık anahtarın tanesi 1 ila 1,5 T arasında değişmektedir. Ancak bu nesneyi satmanızı önermem, bu nesneyle Buz ejderhasına girerek (şansınıza kalmış bir şey) kostüm efsunlama veya dönüştür nesnesi çıkarabilirsiniz. Kıvrık anahtar yerlerini ezbere bilmiyorsanız google'ye Metin2 sürgün mağarası kıvrık yerleri yazarak ulaşabilirsiniz. Satış işlemleri sunucudaki piyasa durumuna göre değişmektedir.


9.) Pazardan veya oyunculardan piyasa altına item alıp , daha sonra bunları daha pahalıya satabilirsiniz. Buna örnek verecek olursak pazarda bir adet edit zırh gördük ve bunun fiyatı 200 T bu nesneyi satın alıp 250 - 275 T arası satabiliriz böylelikle yang oranımız da artmış olur. Bu iş riskli iştir , pek önermem. İtem elinizde de kalabilir , daha yüksek fiyata da satılabilir.

10.) Edit boss setiniz var ise Catacomb yapabilirsiniz ve ot set kasıp satabilirsiniz. Ot setin fiyatları 200 T - 250 T arasındadır. Satış işlemleri sunucuda ki piyasa durumuna göre değişiklik göstermektedir.


11.) Eğer imkanınız var ise oyun süresi kasarak (bilgisayarınızı 7/24 açık tutmanız gerekmektedir.) ilerleyen dönemlerde bu hesapları yüksek yang karşılığı satabilirsiniz. Ancak bunu da önermem. Ödediğiniz elektrik faturalarıyla oyun içi kastığınız süreleri karşılaştırdığınız da hesabı beleş satmış gibi birşey olursunuz.


12.) Efsunluk çift beceri silahlar alıp , efsun botunu açarak iyi bir beceri getirerek elinizde bulunan yang miktarını katlayabilirsiniz. Efsun gelme işi tamamen şans işine bağlıdır. Açık konuşmak gerekirse batabilirsiniz de çıkabilirsiniz de. Kısacası bunu da pek önermem.

13.) Elit dokuz kuyruk keserek yang kasabilirsiniz. Elit dokuz kuyruk sohan dağının ortasında 6 saate bir doğmaktadır. Kestikten sonra bossdan pet gelişimiyle ilgili nesneler ve tatlılar çıkmaktadır. Bu nesnelerin toplamı 4-5 T civarı etmektedir.

14.) Yüksek HP oranına sahip pet bularak veya çıkarıp bu peti 130.seviyeye veya 126.seviyeye getirerek yüksek meblalara satabilirsiniz. Hp oranı şansa dayalı birşeydir. Eğer petin artışlarında da şansınız yaver giderse büyük bir paraya sahip olabilirsiniz. Pet kasmak kolay birşey değildir ve her iş gibi sabır isteyen birşeydir.

Not: Yukarıda ki bilgiler en çok para kazancı sağlayan şeylere göre düzenlenmiştir , konuya daha ekleme yapılacaktır.
 
Son düzenleme:

Carissa

Bera
Oyuncu
Discord Görevlisi
Discord
Katılım
26 May 2017
Mesajlar
198
Faydalı olmuş, teşekkürler. Efsun nesnesi 10 adet veraliosa düzeltir misin
Önemli değil , herhangi bir sorun yok bilerek yazılmış birşey. Yanlış anlamışsın galiba , çok teşekkür ederim yinede :)

''Eğer hesaplarımız 10 veya daha fazla ise bu hesapların derecesini 30000 yaptığımızda bize 100 adet 2.efsun nesnesi verir. ''
 

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)

Üst