• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

48. Haftanın Konuğu: casterLy (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veraliosa

Forum Admin
Yetkili
Forum Admin
Discord
1. Kısaca kendinizden bahseder misiniz?
casterLy:
Merhaba. Adım Doğu. 20 yaşındayım. Erciyes Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği okuyorum. Kayseriliyim ve Kayseri'de yaşıyorum.

2. Nickinizin anlamını öğrenebilir miyiz?
casterLy:
Game Of Thrones dizisindeki Lannister Krallığı'nın kayasının adıdır. Yani Lannister'in kayasıdır casterLy. :)

3. Metin2'de keşke yapsaydım veya yapmasaydım dediğiniz bir olay oldu mu?
casterLy:
Keşke yapmasaydım dediğim şeylerin başında bazı kişilerle olan ticaretim geliyor. Kimsenin kalbi kırılmasın diye zamanında bir şeyler söylemeden kazık yediğim çok oldu. :) Keşke yapmasaydım dediğim diğer konu ise, 3 5 kişiyle samimiyet kurmam. Keşke yapsaydım dediğim tek şey, loncam ile birlikte Lannister Ailesine daha önceden katılmayı isterdim.

4. Hobilerinizi öğrenebilir miyiz?
casterLy: Spor yapıyorum düzenli olarak. Gitar çalıyordum, bıraktım. Tekrar başlayacağım ve genel olarak şehirleri geziyorum.

5. En sevdiğiniz film ve kitap nedir?
casterLy: Ben daha çok dizi izlerim. Game Of Thrones, (favorimdir, o dizinin her bölümü film gibi zaten. :) ) Vikings. Türk dizilerinden; Ezel, Behzat Ç., Kuzey Güney, Hakan:Muhafız. Kitap okumayı sevmem.

6. Elym2 ile tanışmanızı anlatır mısınız?
casterLy: İlkokuldaydım bu oyuna başladığımda. Abimlerin arkadaş ortamında bu oyunu herkes oynardı, öylelikle ben de başladım. O zamanlar edit yoktu herkeste, oyun dolu doluydu.

7. Hangi takımlısınız?
casterLy:
Fenerbahçe.

8. Oyuna ayırdığınız zaman gerçek yaşantınızda sıkıntı yaratıyor mu?
casterLy: Şu an yaratmıyor fakat önceki senelerde sıkıntı yaratacak diye 1 - 1,5 sene ara vermişliğim var.

9. Oyunda yaşadığınız ilginç ve unutamadığınız bir anınız var mı? Varsa bizimle paylaşır mısınız?
casterLy: Kendi loncamdayken (Dharma) Oguzlar loncası ile bir lonca savaşı atacaktık. Hüseyin (Oğuzların başkanı) birkaç adam almıştı loncasına dışarıdan. Ben de Lannister loncasındaki arkadaşlarımı çağırmıştım ve büyük bir farkla yenmiştik. O günü unutmam. :)

10. Hayatınızda veya oyunda olmazsa olmaz dediğiniz şeyler var mıdır?
casterLy: Hayatımda olmazsa olmaz dediğim; Ailem, dostlarım ve kendi doğrularım. Oyunda olmazsa olmaz dediğim; Lannister Ailesi ve dostlarım.

11. Ne tarz müzik dinlersiniz?
casterLy: RAP, Türk halk müziği.

12. Gelecek ile ilgili planlarınız neler?
casterLy: Uluslararası firmalarda çalışarak vatana hizmet etmek.

13. Buradan Elym2 oyuncularına bir şey söylemek ister misiniz?
casterLy: Oyunu çok ciddiye almayın. Oyun karakterlerinizden hariç, oyunu kendi karakterinizle de oynayın ve yüzüne karşı söylemeyeceğiniz lafları sırf klavyede yazıyorum diye gaza gelip söylemeyin.

14. Haftanın Konuğu Etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
casterLy: Hoş bir etkinlik, oyuncuları tanıyarak oynamak daha çok zevk verir.

15. Daha önce oynadığınız veya şuan oynadığınız başka bir pvp server ile Elym2'i karşılaştırıp düşüncelerinizi paylaşır mısınız?
casterLy: Başka bir pvp server oynamadım.

Doğu'ya ( casterLy ) verdiği cevaplar için Elym2 Yönetimi olarak teşekkür ederiz. Konu Perşembe gününe kadar açık kalacaktır, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Sorularınıza haftanın konuğu cevap verme zorunluluğunda değildir.

Versace

Alfa Kurt
Oyuncu
Türkiyenin en kaliteli,güvenilir insanlarıda röportaj vermiş foruma buralar artık değerlendi.Baş tacısın kardeşim. Ve Dostlarım(FRACK'LER) olarak düzelteyim hemen :D.İyiki tanışmışız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)