• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

ElyM2 Resmi Websiteleri (1 kişi bakıyor)

Carissa

Dalgasız denize herkes kaptan!
Oyuncu
Discord
Katılım
26 May 2017
Mesajlar
75
Merhaba Elym2 Ailesi,

Bu konu da sizlere ElyM2 sunucusuna ait resmi siteleri anlatacağım.


* Elym2 - Metin2 - Anasayfa : Sitede hesaplarınızı kontrol edebilir , nesne market bakiyenize bakabilir , oyun hakkında duyuruları takip edebilirsiniz.
* https://forum.elym2.com : Sitede önerilerinizi ve şikayetlerinizi bildirebilir , hesap sorunları yaşıyorsanız çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca resim ve video paylaşabilir , oyuna ait resmi duyuruları detaylı şekilde takip edebilirsiniz.
* https://tr-tr.facebook.com/elymt2/ : Grupta grup yöneticilerine ulaşıp , onlara oyun hakkında resim sunup paylaşım yapmalarını rica ederek anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Ayrıca grupta oyun ile ilgili haberleri takip edebilirsiniz.
Elymetin2: Grupta gönderi paylaşabilir , oyuna ait duyuruları takip edebilirsiniz.
*www.imagevisit.com ElyM2 ve TurkMMO'ya ait resmi resim sitesidir. Oyuna ait veya olmayan resimlerinizi bu sitede kırılma derdi olmadan paylaşabilirsiniz.
*www.dosyaupload.com: ElyM2 ve TurkMMO'ya ait resmi dosya yükleme sitesi. Herhangi bir dosyanızı bu site aracılığıyla sorunsuz şekilde yükleyebilirsiniz.
*www.kisa.link: ElyM2 ve TurkMMO'ya ait resmi kısa link sitesi. Bu sitede kısa link yönlendirmesi yapabilirsiniz.
*www.oyunalisveris.com: ElyM2 ve TurkMMO'ya ait resmi oyun ve E-pin kodu satış sitesi. Bu sitede E-pin kodları ve oyunlar satın alabilirsiniz.

Uyarı! : Yukarıda bulunan websitelerinden hariç herhangi bir websitesi bulunmamaktadır. Oyun içi www.elym2.tk - www.elym2.tr.gg sitelerine giriş yapın ben 1000 kristal kazandım , 2000 t param vb. oldu diyenlere inanmayınız. Yönetim ekibi sizde hesap ID veya şifre istemez. Resmi duyuruları https://forum.elym2.com adresinden yapmaktadır.
 

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)

Üst