Jaxcalio ( 10 ) VS CanseveN ( 1 ) ( 1000 T SİNE PART 2 ) (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ILBAY3

Sadece Görmek Istediğimi görürüm
Oyuncu
2 tarafında eline sağlık.Ogi madem Tier sende ne zaman harcarız:)

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Seviyorsun bu hayatı kardeşim :D Tebrık ederim. ellerıne sağlık skoru sevdım.
Sağol kardeşim bu seferlik böyle oldu😂

Kardeşim hakkı neyse vermişsin tebrik ederim :cool::cool:
Sağol kardeşim benim seversin 😎😎

Sağol kankam

Her iki tarafa da tebrikler. :)
Sağolasın kanka

Eyvallah kanka

2 tarafında eline sağlık.Ogi madem Tier sende ne zaman harcarız:)
Sağol kanka ne zaman istersen 😁😏

Tebrikler Ellerine sağlık.
Sağolasın

Tebrik ederim gardaşım Iyi Yemişsin 🤣
Eyvallah gardaş saol 😁😁

Tebrikler kardeşim :)
Sağol Ciğerim 😎

S
Tebrikler kardeşm
Sağol kardeşim 😉

2 Tarafıda tebrik ederim
Eyvallah reis

Sağolasın

CasseRy

Heyy ğüzellik ;)
Oyuncu
Yine 1 ws yine benim adım gecmiş zamanında ne yaptıysam size artık aklınızdan cıkmıyorum .
Hesapları incelete biliriz ws ile baglantım cıkarsa hesaplarımı süresiz kapattırırım diyicem yüreginiz yetipte kabullenemiyiceksiniz ama olsun yine yazmış olıyım .

Lonca liderine iletirsin bin t sine ws cekip kesilince para 'yı ödememişti müsait oldugu zamanda parayı teslim ederse sevinirim 😂😂

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
Yine 1 ws yine benim adım gecmiş zamanında ne yaptıysam size artık aklınızdan cıkmıyorum .
Hesapları incelete biliriz ws ile baglantım cıkarsa hesaplarımı süresiz kapattırırım diyicem yüreginiz yetipte kabullenemiyiceksiniz ama olsun yine yazmış olıyım .

Lonca liderine iletirsin bin t sine ws cekip kesilince para 'yı ödememişti müsait oldugu zamanda parayı teslim ederse sevinirim 😂😂
Bizde diyoduk Fakeci Hırsız Arif ne zaman konuda ağlayacak diye . Sen yönetimin açıklığa kavuşturduğu hırsızın birisin :)

CasseRy

Heyy ğüzellik ;)
Oyuncu
Bizde diyoduk Fakeci Hırsız Arif ne zaman konuda ağlayacak diye . Sen yönetimin açıklığa kavuşturduğu hırsızın birisin :)

Parami getir boş insan müsseppesi .
Sagda solda attigin ws lere adimi geciricek kadar aciz insanlarsiniz senin temeline caktigim kaziktan sonra ws atmadim atmiyorumda .

veraliosa Vs ' de adımı gecirdigi icin en ufak bir ekran görüntüsü atılması gerekmezmi burdaki boş insanlara kendimi haklamak zorunda bırakılmıyımda ????????

Yok yani 1 resim olsa ben bile kabullenicem atmadıgım ws yi attım die yoksa boş prim kasmalara devam edilicekmi .

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu

CasseRy

Heyy ğüzellik ;)
Oyuncu
Yoruma kimse senin adını yazmaken senin konuya gelip birden alevlenmen ilginç birşey hırsız arif :)
Hırsızlığını yüzüne vurduğumda nasılda delleniyorsun CasseRy & Phyrosca & Rendayk (Arif) BLESSED loncası fake hırsızlıkları ( Bilmeyenler için) Hırsız
Sana attığım tokatları sende iyi bilirsin :) Hepsi biryana en azından senin gibi 10 0 kesilen bir sura değilim belkide cansevenin 10 0 kesilme vs sini bile sen attın seversin sen 10 0 kesilmeyi SLOT :)

Hangi konuda adımı gecirirsen gecir köküne cakılın kazıgı unutturamıyıcaksın sana bir abi tavsiyesi ödiyemiyicegin paranın iddialı ws sini cekipte kesilme sahtekar olarak namın yürür sonra paşam ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)