• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

NeyseSakinim Loncası (1 kişi bakıyor)

Leitha

Aynen aynen bende seni..
Oyuncu

♠ Loncanın Bulunduğu Krallık ♠

♠ Lonca Lideri ♠
Oceana
Leitha

♠ Lonca Generali ♠
Lambros
Kaan Taşkın

♠ Loncaya Girmek İçin Ulaşabileceğiniz Kişiler ♠
Loncadaki Herkes
♠ Loncaya Katılım Şartları ♠
Aslında pek bir şart yok
hırsızlık tarzı suç işlememiş olmanız ve size güvenebilecek olmam
doğal olarak dostum olmanız yeterli.

♠Loncanın Olayı/Amacı ♠
Loncayı kurmamın asıl sebebi herhangi bir
yere bağlı hissetmeden özgürce oynamak, savaşmaktı, yani birine
daldığımda veya biri ile tartıştığımda lonca lideri ya da başka birine hesap vermek ile
uğraşmak istemememdi. Bir diğer nedeni hemen her loncada illa bir ,deyim yerindeyse, kanı bozuk
oluyor ve o kişi yüzünden tüm lonca üyeleri lekeleniyor, bunu yaşamamak için kendi loncamı kurmak istedim.
İsmine gelirsek loncayı açtığım dönemlerde yani 2015 yıllarında yaşımın ve ergenliğimin verdiği cesaret ile şımarık,
kavgacı, dediğim dedik ve yutamayacağım lokmayı ısırmaya çalışan bir insandım. Kavga etmelerime bir renk katması için
ironik bir isim düşünürken aklıma bu geldi, şuan öyle bir insan olduğum için değil güzel dostluklarımı bu çatı altında yaşadığım için hala bu lonca ismini kullanıyorum.

Loncamın herhangi bir lonca/kişi ile düşmanlığı vesaire hiç bir olayı yoktur. Savaş yapmak için açtığım bir lonca değildir
aksine sadece dostlarım ile takılıp eğlenmek için açtığım bir loncadır.
Bu yüzden farklı bayraklardan dostlarım genelde yan hesapları ile loncamda bulunur.

Carissa

Dalgasız denize herkes kaptan!
Oyuncu
Discord
Tanıtım için teşekkürler kanka :)

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)