• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

IRoney VS WinstonMarla (1 kişi bakıyor)

WinstonMarl

Kurt
Oyuncu
OYY ALAY EDERMİŞ.. SETLER 5-1.. SAKIN HA SAKIN POTSUZ WS DE EL ALIP SEVİNME..POTLU WS DE DENK DEĞİLİZ. POTSUZ WS YE İSHAL DER GEÇERİM.EJDER BURNU 10 BİTER BIRAKMASINA SET GELİNİZ.

bayfelix00

Lykos
Oyuncu
OYY ALAY EDERMİŞ .. SETLER 5-1 .. SAKİN HA SAKIN POTSUZ WS DE EL ALİP SEVİNME..POTLU WS DE DENK DEĞİLİZ. POTSUZ WS YE İSHAL DER GEÇERİM.EJDER BURNU 10 BİTER BIRAKMASINA SET GELİNİZ.
sana benle ws atma fırsatı tanıdım ama ÇAYLAKSIN DENGİNE GÖRE WS AT GİT SEN NEROSTAR LINESIA BONYBON" onlarla ws at çapın bana yetmez.

Moderatör tarafında düzenlendi:

WinstonMarl

Kurt
Oyuncu
OYY BANA FIRSAT TANIMIŞ.. EFSUN SORAN ADAMSIN SAKIN AĞZIMI AÇTIRMA,YÜZÜK BUGU YAPARAK BİRYLERE GELMİŞSİNİZ BEN YOKKEN TAHTINIZDA OTURUP BEN VARKEN KAÇTINIZ BEN O SW YE BAŞLAMADAN TÜRLÜ TÜRLÜ KRALLAR VARDI SEN ONLARIN ARASINDA YOKTUN ŞİMDİ ONLARDA YOK SWYİ 3-4 AY BIRAKTIM DİYE TÜREDİN SAKIN HA SAKIN KAFA TUTMA.NE O SW DE NEDE ELY MT2 'DE BENİ POTLU WS DE KESİCEK ADAM YOK.ÇOK GÜVENİYORSAN 10 BİTER BIRAKMASINA ATARIZ SON CEVAP BU OLACAKTIR.YANINIZA 2-3 ADAM GELDİ DİYE KENDİNİZİ NİMETTEN SAYMAYIN...USLU USLU OYUNUNUZU OYNAMAN DİLEĞİYLE GÖRÜŞMEK ÜZERE...

bayfelix00

Lykos
Oyuncu
OYY BANA FIRSAT TANIMIŞ.. EFSUN SORAN ADAMSIN SAKIN AĞZIMI AÇTIRMA,YÜZÜK BUGU YAPARAK BİRYLERE GELMİŞSİNİZ BEN YOKKEN TAHTINIZDA OTURUP BEN VARKEN KAÇTINIZ BEN O SW YE BAŞLAMADAN TÜRLÜ TÜRLÜ KRALLAR VARDI SEN ONLARIN ARASINDA YOKTUN ŞİMDİ ONLARDA YOK SWYİ 3-4 AY BIRAKTIM DİYE TÜREDİN SAKIN HA SAKIN KAFA TUTMA.NE O SW DE NEDE ELY MT2 'DE BENİ POTLU WS DE KESİCEK ADAM YOK.ÇOK GÜVENİYORSAN 10 BİTER BIRAKMASINA ATARIZ SON CEVAP BU OLACAKTIR.YANINIZA 2-3 ADAM GELDİ DİYE KENDİNİZİ NİMETTEN SAYMAYIN...USLU USLU OYUNUNUZU OYNAMAN DİLEĞİYLE GÖRÜŞMEK ÜZERE...
Sen ve o yanındaki afacanlar anca laf laf laf, bizler ise icraatayız cnm,

WinstonMarl

Kurt
Oyuncu
Bu Gece oyunda ol. Bırakmasına atıyoruz videolu Ejderha Burnunda.. 3-4 Ay girmedim diye unutmuşsun seni nasıl sopaladığımı. Bu arada Sen ve o yanındakiler yok TEK TABANCAYIM loncası olan sensin hala laf yapmazmı.. RUH HASTASIYMIŞ## Gece Oyunda ol

bayfelix00

Lykos
Oyuncu
Ben seni 5 - 0 kestim neyi ispatlamam lazım ?

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)