#Elym2 Pavelzakhaev Hazin sonu

Lorient

Razadör
Oyuncu
Nick
Fawela
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Video Eğlence amaçlı yapılmıştır :D umarım beğenirsiniz :) İyi seyirler Bu arada @ELpatron sana selamı Varr Pavelzakhaev :D :D

AtmacaReis

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Nick
AtmacaReis
Sınıf
Ninja
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
1 adama 15 kişi dalıp sonra afk köy basıp bunu video almakta ayrı bi acınası durum. Tek diyeceğim şey yazık

Lorient

Razadör
Oyuncu
Nick
Fawela
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
1 adama 15 kişi dalıp sonra afk köy basıp bunu video almakta ayrı bi acınası durum. Tek diyeceğim şey yazık
Olaya şahit bile değilsin bilip bilmeden konuşma bence :D orda olaya şahit olan herkes anladı yoksa amacımız 15 kişi 1 kişiye dalmak değil :D önce olayı konuyu öğren ondan sonra bu yorumu yap ayrıca onların k2 de hiç biri afk değildi k2 den 1 dk önce savaş vardı mavi1 de :) o yüzden önce olayı öğren sonra yorum yaparsın :)
Lannister GG :dd eline sağlık güzel olmuş kral
Sağol knky :D

RexapHin

Son sözümüz elbetteki hoşçakalın olmaz...
Oyuncu
Discord
Nick
PheRex
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Video Eğlence amaçlı yapılmıştır :D umarım beğenirsiniz :) İyi seyirler Bu arada @ELpatron sana selamı Varr Pavelzakhaev :D :D

Cücüye yüklenmeyin cücüye sonra kızıp dclere gelip sövmeye yelteniyor cücüş :D :D :D :D

Ulan cücüment yine çok kral savaşmış heeeee :D

Şafak sezerin hababam sınıfındaki bir repliği akıllara geliyor :D '' Bahçelerde ment ment koca kafalı ercüment '' :D :D :D :D

Neden hep kendi tarafınızdan bakma odaklısınız olaylara :) Neden 15 20 kişi 1 adam için köy basmaya gelsin ? Ortada bir savaş var ve herkes toplanmış. Her iki bayrakta zaten videodada tek başına kaldığı vurgulanırken 15 kişi 1 kişiye daldı die acıtasyon yapmanın faydası yok. Savaş oyunu oynuyorsunuz ve adamın bir loncası mevcut çağırıp karşılık verebilir köye kaçmak yerine.

Afk köy baskınına gelecek olursak mavi 1 den köylerine geçtikleri gibi çekilmiş video bak cücüment bile yeni içeri giriyor hehehe :D 10

Avutun avunun tek bildiğiniz şeyi yapmaya devam edin :)

casterLy

YatıkSekiz
Oyuncu
Discord
Nick
casterLy
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Önce Yakomozu kesiyorduk, sonra ordan veliaht geldi, ardına mazi, ardına ordaki mavideki loncalar. 4 5 Lonca bir olup 1 loncaya dalınca savaş oluyorda neden 5 6 kişi bir adama dalınca bu savaş olmuyor.
Neyse aynen, bizde sizi kestiğimizde herzaman aynı tepkiyi veriyoruz, “ YAZIK!

Phelon

Mevzu atlı karıncalar değil, dönen dolaplar...
Oyuncu
Discord
Nick
PheRex
Lonca
PAYIDAR
Sınıf
Şaman
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Olayın doğrusu şöle; loncası topuk yapıp k2 de afk taklidi yaparken, bu tek başına m1 de herkesi kestini zannederek gaza falan geldi

ANAVATAN

Alfa Kurt
Oyuncu
Discord
Nick
ANAVATAN
Lonca
Providence
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
ğpkgoporkeokghpohg D:D :DDD adam koruma alanında kral yaww :D

ANAVATAN

Alfa Kurt
Oyuncu
Discord
Nick
ANAVATAN
Lonca
Providence
Sınıf
Savaşçı
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Güzel bi çalışma olmuş beğendim. Aferim evlatlarım benim adım böyle bir video güzel olmuş. Yalnız patavatsız ben değilimde sizin gibilere patavatsız deniliyor :D hadi şimdi güzel kulak çınlamaları gönderiyorum size :D :D :D
Sen hep böyle ağlar mısın aslan parçası :) bükemediğin eli öpeceksin demişler.

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Nick
Jaxcalio
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Güzel bi çalışma olmuş beğendim. Aferim evlatlarım benim adım böyle bir video güzel olmuş. Yalnız patavatsız ben değilimde sizin gibilere patavatsız deniliyor :D hadi şimdi güzel kulak çınlamaları gönderiyorum size :D :D :D
Bi sorum olucak sen hangi kafayla oraya Lannister GG yazdın bunu bize açıklarmısın burda rica etsem bende istiyorum öyle bir kafa ? 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)