Öneri Boss dropları

lMetinOktay

Henüz Vakit varken gülüm...
Oyuncu
Discord
Nick
lMetinOktay
Lonca
Pressive
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Öncelikle ejderden başlayalım kostüm dönüştür ve efsunla oranları düşük ve haliyle pazardaki fiyatları uçuk kıvrık odaları kısıtlı olanlarda gruplar kesiyor ve kasıyor kıvrığın tanesi 1t200m ve 1t500m arasında değişiyor kıvrık maliyeti yüksek ama düşen nesne az kurtaracak derece de değil

Diğer bossların da oranları düşük hidra vb. bossların içindeki değerli eşyaların oranları da düşük genelde para etmicek yere atılacak eşyalar çıkıyor

Örümcek baroneste para kasma olayı genel olarak sw lerde uygulanan para kasma yöntemi ve yeni başlayanlar da uygulamak istiyor ancak istediği verimi aldıklarını düşünmüyorum yeni başlayan biri yang sete dört bin 5bin t verecek durumu yok oranları artıp biraz cor arttırımı yapılsa daha iyi tutulabilir oyuncular

Yeni gelenlerin en büyük sıkıntısı da bu oluyor para kasamayınca her şeyin fiyatı yüksek olunca bırakıyor kalıcı olmuyor

ELpatron

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Nick
ELpatron
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Yeni başlayan insanları düşünücek olursak pvp tarihinde hiç görülmemiş bişey var bu serverde Keith den bahsediyorum metin keserek yapılacak elde edilecek para kasacak bişey yok yeni başlayan birisi gidip örümcek baronese para kasmaya gitmez normalde metin keserek kendini geliştirmesi gerekiyor.
Bence ejder drobundan önce oyunda bulunan razador-nemere-jotun gibi bosların içeriklerinin güncellenmesi boslar var ama içerik bakımından 0
Ejder drobununda iyi olduğunu düşünüyorum,kıvrık odaları kısıtlı evet bunada şöyle bir çözüm gelebilir tek generalden şansa bağlı 1-2-3 oranında kıvrık atabilir veya ay ışığı sandığına yüzdesi düşük bir şekilde koyulabilir oda olmassa razador-nemere-jotun a 3 kıvrık atıcak şekilde eklenebilir derim
Kendi düşüncem böyle açıkcası

lMetinOktay

Henüz Vakit varken gülüm...
Oyuncu
Discord
Nick
lMetinOktay
Lonca
Pressive
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Yeni başlayan insanları düşünücek olursak pvp tarihinde hiç görülmemiş bişey var bu serverde Keith den bahsediyorum metin keserek yapılacak elde edilecek para kasacak bişey yok yeni başlayan birisi gidip örümcek baronese para kasmaya gitmez normalde metin keserek kendini geliştirmesi gerekiyor.
Bence ejder drobundan önce oyunda bulunan razador-nemere-jotun gibi bosların içeriklerinin güncellenmesi boslar var ama içerik bakımından 0
Ejder drobununda iyi olduğunu düşünüyorum,kıvrık odaları kısıtlı evet bunada şöyle bir çözüm gelebilir tek generalden şansa bağlı 1-2-3 oranında kıvrık atabilir veya ay ışığı sandığına yüzdesi düşük bir şekilde koyulabilir oda olmassa razador-nemere-jotun a 3 kıvrık atıcak şekilde eklenebilir derim
Kendi düşüncem böyle açıkcası
Haklısın biraz hareketlilik ve yenilik lazım bekliyoruz

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)