• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

♛KRAL♛ Lexante Vs MAZI (Lonca Turnuvası Final) (2 kişi bakıyor)

IRONY

Discord Görevlisi
Yetkili
Discord Ekibi
Discord
  • Konu Sahibi
  • Görevli
Lexante Ailesi Olarak 24/04/2019 da Loncamızı Açarken Dedik ki;

Lexante Bir Loncadan Öte,

Tüm Oyunlara, Hainliklere ve Planlara Rağmen Dik Duruşun Simgesidir !

Video Gülmek İsteyenlere Özel Düzenlenmiştir.
İyi Seyirler..

Videomuzu İzlediyseniz Geçmişi Hatırlayalım Biraz.
Bakalım Kimler Haddini Aşarak Neler Demiş,
Kimler Büyümeden Büyük Konuşmuş.

Sen önce Türkçe konuşmayı öğren ingilizce eksik kalsın

Kim oyun sonu gördük :D

FAZLA ÖTEN HOROZUN BAŞINI KESERLER cansevennn !!

Bu da 3 sura kalmamıza rağmen yediği çözmeler ile arenayı tavaf eden paten ustası kaçış rekorunu elinde tutan şahsın yazdıkları.

Ve Son Olarak Tabi ki Pot Ustası, Binek Sürücü Kursu Sahibi Liderleri.

Turnuvada Binek Yoktu Tabi Değil mi ?

Bir Söz Vardır Bilmeyenlere Biz Öğretiriz
Büyük Lokma Ye Büyük Söz Söyleme !

Biz Lexante Ailesi Olarak Hiç Bir Zaman Bir Oyun Ortamında Olduğumuzu Unutmadık.
Had diye bir şey var. Sınırları Aşmadık.
Sınırları Aşanlara da Hadlerini Bildirdik.
Biz her zaman savaşlara rekabetlere varız, yeter ki herkes haddini bilsin..

Buradan Tüm
Lexante Ailesine Teşekkürlerimi İletiyorum

Başta Komutçularımız- Hasan(AguiLa), Osman(DeliZargos)

Bir an bile durmayan savaşın gizli kahramanları şamanlarımız

Tecrübeli Ninja ve Suralarımız

Ve Lonca Liderimiz IGazapizmI (Kadir)
Aldığı skorlar ile yargı dağıtan savaşın baş kahramanı.

Hepinizin Eline Sağlık.

Lexante Ailesi Olarak Gerek Savaş Esnasında Gerek Savaş Sonrası Destekleyen Herkese Teşekkürler.

Son Olarak
(Gerçek) cervantes
artena

Sizlere Selamları Var ;)

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
İçinde kor olur bazı meseleler, Konuşsan duyanı Konuşmasan seni yakar,
Ve Ben Yakmayı Seçerim . . !

Tüm Lexante Aile'me teşekkür ediyorum. Bu güzel savaşta gerekeni yaptık Tüm Lexante Aile'min eline koluna yüreğine sağlık .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Leadore

Alfa Kurt
Oyuncu
Discord
Ee Çok Konuşup Boş Konuştular Icraat Istediler Sonuç Ortada Biz Lexante Ailesi Olduğu Sürece O Krallık Ne Iner Ne Gider...
Bütün Lexante Ailesinin Eline Sağlık Teşekkür Ediyorum Aileme :)

IRONY

Discord Görevlisi
Yetkili
Discord Ekibi
Discord
  • Konu Sahibi
  • Görevli

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Hepinizin eline koluna sağlık dostlarım. Gereken cevabı vermişsiniz. Orda sizle olup savaşmak bunlara haddini bildirmek vardı nasip değilmiş Kırallık gerektiği yere gelmiş oldu. Iyiki varsınız Lexante Online.

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
Hepinizin eline koluna sağlık dostlarım. Gereken cevabı vermişsiniz. Orda sizle olup savaşmak bunlara haddini bildirmek vardı nasip değilmiş Kırallık gerektiği yere gelmiş oldu. Iyiki varsınız Lexante Online.
Sen buraları düşünüp kafanı yorma, Eğlenmene bak sen bayram dan sonrada düş yanıma :D

Bidayet

Tigris
Oyuncu
Tebrikler arkadaşlar elinize sağlık cok güzel bir ders vermiş oldunuz çok konusup boş konusanlar icraatte 0 lar mazi loncasına gelince onlar 😢😢 devam etsin ağlamaya krala selam dur mazi tüm 👑lexante👑 loncasının tekrar eline sağlık seviliyorsunuz dostlar 🥳😘

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
Tebrikler arkadaşlar elinize sağlık cok güzel bir ders vermiş oldunuz çok konusup boş konusanlar icraatte 0 lar mazi loncasına gelince onlar 😢😢 devam etsin ağlamaya krala selam dur mazi tüm 👑lexante👑 loncasının tekrar eline sağlık seviliyorsunuz dostlar 🥳😘
EyvAllah kardeşim benim sağolasın

IRONY

Discord Görevlisi
Yetkili
Discord Ekibi
Discord
Savaşta olamadın belki fakat sorun değil bayramdan sonra yanımızdasın bu daha önemli kardeşim :)

Globo

Kurt
Oyuncu
Yüreği güzel olan savaşı kaybetmek yada kazanmak için girmemiş gerçekten savaşmaya girmiş olab yenik duruma düşsede yılmadan usanmadan savaşta kopmayan başta savaşan arkadaşlarıma sonrasında savaşmayıp desteklerini bizlere veren dostlarıma lexante ailesine sonsuz teşekkürler tebrikler yüreğinize sağlık bir loncadan daha fazlası Lexante ailesi <3

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
Yüreği güzel olan savaşı kaybetmek yada kazanmak için girmemiş gerçekten savaşmaya girmiş olab yenik duruma düşsede yılmadan usanmadan savaşta kopmayan başta savaşan arkadaşlarıma sonrasında savaşmayıp desteklerini bizlere veren dostlarıma lexante ailesine sonsuz teşekkürler tebrikler yüreğinize sağlık bir loncadan daha fazlası Lexante ailesi <3
Lexante ONLİNE !

Cervantes

NOX
Oyuncu
Lexante Ailesi Olarak 24/04/2019 da Loncamızı Açarken Dedik ki;

Lexante Bir Loncadan Öte,

Tüm Oyunlara, Hainliklere ve Planlara Rağmen Dik Duruşun Simgesidir !

Video Gülmek İsteyenlere Özel Düzenlenmiştir.
İyi Seyirler..

Videomuzu İzlediyseniz Geçmişi Hatırlayalım Biraz.
Bakalım Kimler Haddini Aşarak Neler Demiş,
Kimler Büyümeden Büyük Konuşmuş.

Sen önce Türkçe konuşmayı öğren ingilizce eksik kalsın

Kim oyun sonu gördük :D

FAZLA ÖTEN HOROZUN BAŞINI KESERLER cansevennn !!

Bu da 3 sura kalmamıza rağmen yediği çözmeler ile arenayı tavaf eden paten ustası kaçış rekorunu elinde tutan şahsın yazdıkları.

Ve Son Olarak Tabi ki Pot Ustası, Binek Sürücü Kursu Sahibi Liderleri.

Turnuvada Binek Yoktu Tabi Değil mi ?

Bir Söz Vardır Bilmeyenlere Biz Öğretiriz
Büyük Lokma Ye Büyük Söz Söyleme !

Biz Lexante Ailesi Olarak Hiç Bir Zaman Bir Oyun Ortamında Olduğumuzu Unutmadık.
Had diye bir şey var. Sınırları Aşmadık.
Sınırları Aşanlara da Hadlerini Bildirdik.
Biz her zaman savaşlara rekabetlere varız, yeter ki herkes haddini bilsin..

Buradan Tüm
Lexante Ailesine Teşekkürlerimi İletiyorum

Başta Komutçularımız- Hasan(AguiLa), Osman(DeliZargos)

Bir an bile durmayan savaşın gizli kahramanları şamanlarımız

Tecrübeli Ninja ve Suralarımız

Ve Lonca Liderimiz IGazapizmI (Kadir)
Aldığı skorlar ile yargı dağıtan savaşın baş kahramanı.

Hepinizin Eline Sağlık.

Lexante Ailesi Olarak Gerek Savaş Esnasında Gerek Savaş Sonrası Destekleyen Herkese Teşekkürler.

Son Olarak
(Gerçek) cervantes
artena

Sizlere Selamları Var ;)

Bu kahkaha tufanına ortak olamadığım için çok üzgünüm savaş sırasında yanınızda olamadığım için.. her zaman söylüyorum 9-0 önde olsanızda dalga geçmeyin hiç bişeyin garantisi yok diye karşıdaki eski öğrencilerimde iyi bilir her savaşta söylemişimdir nsjshsbsjsj çok komik bir hikaye olmuş hepinizin ellerine sağlık pekte ciddiye almamak gerek bu kadar aslında sonuçta karşınızdakilerin yatları katları galerileri var ona göre :D :D Neyse Tekrardan tebrikler kardeşler elinize sağlık güzel iş çıkarmışsınız :)
Zargos eeeess deli deliiiii

IRONY

Discord Görevlisi
Yetkili
Discord Ekibi
Discord
Teşekkürler kardeşim sende seviliyorsun :)

Ailemizin Eline Koluna Sağlık Hakettiğimiz Yerdeyiz.
Gazapizm Kadir Abime Saygılarımla.
Son Kral Lexante
Lafta Değil he İcraatte Kral diyoruz biz buna :D

Pes etmeyenler geride olsa bile bırakmayanlar kazanacağına inanıp savaşa çıkanlar rakibini hafife almayanlar gerçekten savaşıp elinden geleni yapanlar galip gelir bu hep böyle olmuştur. Senin de eline sağlık canım <3

artena

Lusifer
Oyuncu
Discord
Öncelikle bu kadar kısa sürede organize olup gerçekten ortaya emeğini koyarak krallığı kazanan loncamıza teşekkür ediyorum. Uzun süredir krallığı almak uğruna her türlü çirkefliği yapmış kişiliklerede ders olmasını umuyorum. Sonuçta oynadığımız bir oyun, sabahtan akşama kadar pc başında oturup ego tatmin etmek gerçekten çok yanlış. Oyunda birşeyler elde etmek için adamlığa sığmayacak davranışlarda bulunmak hatadır.
KARDEŞLİK YOLA ÇIKTIKLARINI YOLDA BULDUKLARINA DEĞİŞMEMEKTİR. Çok şükür yaptığımız hatadan döndük ve doğru yolu bulduk.
LEXANTE ailesi elimize sağlık..

MyDonoZz

Bera
Oyuncu
Başta Lexante ailesi olmak üzere bizden desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.Çok güzel bir savaş oldu herkes elinden gelenin en iyisini yaptı , haklı bir galibiyet ile ayrıldık başarılarımızın devamını diliyorum. '' Kardeş, dost olmayabilir ama dost, her zaman kardeştir. ''

Mazi loncasına gelince dereyi görmeden paçayı sıvamayın arkadaşlar.

Herkese iyi oyunlar. :)

IRONY

Discord Görevlisi
Yetkili
Discord Ekibi
Discord
Bu kahkaha tufanına ortak olamadığım için çok üzgünüm savaş sırasında yanınızda olamadığım için.. her zaman söylüyorum 9-0 önde olsanızda dalga geçmeyin hiç bişeyin garantisi yok diye karşıdaki eski öğrencilerimde iyi bilir her savaşta söylemişimdir nsjshsbsjsj çok komik bir hikaye olmuş hepinizin ellerine sağlık pekte ciddiye almamak gerek bu kadar aslında sonuçta karşınızdakilerin yatları katları galerileri var ona göre :D:D Neyse Tekrardan tebrikler kardeşler elinize sağlık güzel iş çıkarmışsınız :)
Teşekkür ederiz :D maalesef bazı öğrencilere ne kadar iyi şeyler öğretsen de onlar hep kötü şeylere yönelirler.
Biz buna herkes kendine yakışanı yapar diyoruz :D

bu arada Kaan Taşkına da teşekkürler :D
Oyunda birşeyler elde etmek için adamlığa sığmayacak davranışlarda bulunmak hatadır.
KARDEŞLİK YOLA ÇIKTIKLARINI YOLDA BULDUKLARINA DEĞİŞMEMEKTİR.
Senin ne demek istediğini biz çok iyi anlarız da maalesef bazıları için yine bir anlam ifade etmeyecek.
O yüzden sorun değil, biz kendimizi bilelim bu yeter. Başkası naparsa yapsın,
Bir kılıç için birbirine yanaşanlar, Sırf aktiflik olsun diye adı çıkmışları toplamak aynen dediğin gibi
yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişmek oluyor. Ama kardeş olan bunu yapmaz..

Başta Lexante ailesi olmak üzere bizden desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.Çok güzel bir savaş oldu herkes elinden gelenin en iyisini yaptı , haklı bir galibiyet ile ayrıldık başarılarımızın devamını diliyorum. '' Kardeş, dost olmayabilir ama dost, her zaman kardeştir. ''

Adaş şarkı ile neşemize neşe kattın teşekkürler :)

Elimize sağlık güzel savaştı,savaşta emeği geçen tüm Lexante ailesine tebrikler.
Emeksiz başarı olmaz sizlerin emekleri bu başarının bir parçasıdır..

Son düzenleme:

IGazapizmI

Razadör
Oyuncu
Bu kahkaha tufanına ortak olamadığım için çok üzgünüm savaş sırasında yanınızda olamadığım için.. her zaman söylüyorum 9-0 önde olsanızda dalga geçmeyin hiç bişeyin garantisi yok diye karşıdaki eski öğrencilerimde iyi bilir her savaşta söylemişimdir nsjshsbsjsj çok komik bir hikaye olmuş hepinizin ellerine sağlık pekte ciddiye almamak gerek bu kadar aslında sonuçta karşınızdakilerin yatları katları galerileri var ona göre :D:D Neyse Tekrardan tebrikler kardeşler elinize sağlık güzel iş çıkarmışsınız :)
Kestiklerimize selamlarını ilete ilete bir hal oldum artık :)

Öncelikle bu kadar kısa sürede organize olup gerçekten ortaya emeğini koyarak krallığı kazanan loncamıza teşekkür ediyorum. Uzun süredir krallığı almak uğruna her türlü çirkefliği yapmış kişiliklerede ders olmasını umuyorum. Sonuçta oynadığımız bir oyun, sabahtan akşama kadar pc başında oturup ego tatmin etmek gerçekten çok yanlış. Oyunda birşeyler elde etmek için adamlığa sığmayacak davranışlarda bulunmak hatadır.
KARDEŞLİK YOLA ÇIKTIKLARINI YOLDA BULDUKLARINA DEĞİŞMEMEKTİR. Çok şükür yaptığımız hatadan döndük ve doğru yolu bulduk.
LEXANTE ailesi elimize sağlık..
EyvAllah kardeşim benim sağolasın eksik olma.

Lexante ONLİNE dedik inanmadılar :)

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 1, Misafir: 1)