• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

MAZİ LONCASI REZİLLİĞİ VS LAGLAMA SSLERİ 6.06.2019 FİDER VS CANSEVEN ( ACIKLAMA OKUYUNUZ ) (1 kişi bakıyor)

JeeRy

Razadör
Oyuncu
Discord

Video Tranquillo isimli arkadaşın editlediği,çektiği video'dan alıntılanmıştır.
qardelen - junela - xCaca - Cervantes - YoksuLKraL (Mazi lonca üyeleri) Video da görüldüğü gibi Mor,yeşil,kırmızı pot ve eşya takıp çıkartarak vs esnasında Benim (Fider) tarafımda özellikle yaptıkları 'lag' video da belirtilmiştir.

Bilgilendirme amaçlı açılmıştır konu. Bu lonca üyeleri ile vs atılmıyacağını belirtmek istedim kaybetme hırsı gözlerini bürümüş galiba. Her neyse iyi forumlar dilerim :)

Versace

Alfa Kurt
Oyuncu
:D :D Aciz Team olduklarını bilmeyen yok herhalde ve hayla yanlarında duranlar felan neyse :D başka türlü kazanma ihtimalleride yoktu zaten

qardelen

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord

Video Tranquillo isimli arkadaşın editlediği,çektiği video'dan alıntılanmıştır.
qardelen - junela - xCaca - Cervantes - YoksuLKraL (Mazi lonca üyeleri) Video da görüldüğü gibi Mor,yeşil,kırmızı pot ve eşya takıp çıkartarak vs esnasında Benim (Fider) tarafımda özellikle yaptıkları 'lag' video da belirtilmiştir.

Bilgilendirme amaçlı açılmıştır konu. Bu lonca üyeleri ile vs atılmıyacağını belirtmek istedim kaybetme hırsı gözlerini bürümüş galiba. Her neyse iyi forumlar dilerim :)
WSYİ KAYBEDİNCE BAHANEN GÜZEL OLMUŞ
KESİLDİĞİN HER WSDE DEFALARCA AĞLIYORSUN YENILGINI BU WSDE BÖLE TESELLİ ETMEYE ÇALIŞIYORSUN

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Bu cahiz kişiler her vs de böyle yapıyorlar kardeşim suç bizdeki böyle insanları rakip olarak görüp vs atıyoruz. Biz bunları okadar çok kesmişiz ki o kadar çok acıları varki o kadar çok korkuyorlar ki bizden böyle bir duruma baş vuruyorlar yazık. Buna ne kaybetme hırsı dersin nede başka birşey bunların şu yaptıkları tek şey korkudur kendilerine yakışanı yapıyorlar zaten bu durum böyle insanlar tarafından beklenir.

qardelen

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Bu cahiz kişiler her vs de böyle yapıyorlar kardeşim suç bizdeki böyle insanları rakip olarak görüp vs atıyoruz. Biz bunları okadar çok kesmişiz ki o kadar çok acıları varki o kadar çok korkuyorlar ki bizden böyle bir duruma baş vuruyorlar yazık. Buna ne kaybetme hırsı dersin nede başka birşey bunların şu yaptıkları tek şey korkudur kendilerine yakışanı yapıyorlar zaten bu durum böyle insanlar tarafından beklenir.
HAKLISIN BİZDE SİZLERİ O KADAR KESTİK Kİ ACINIZ İÇİNİZDE KALMIŞ BU HAREKETLERI YAPAN WS BOZAN SAHTE SKOR GEÇEN SIZIN TAYFANIZDA KENDI KİRLİ ÇAMAŞIRLARINIZA BAKIN ÖNCE..

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
HAKLISIN BİZDE SİZLERİ O KADAR KESTİK Kİ ACINIZ İÇİNİZDE KALMIŞ BU HAREKETLERI YAPAN WS BOZAN SAHTE SKOR GEÇEN SIZIN TAYFANIZDA KENDI KİRLİ ÇAMAŞIRLARINIZA BAKIN ÖNCE..
1.olarak sen beni ne zaman kestin veya siz diyelim hadi 2. Olarak 8 1 de kaçıp yüreği yemeyip sahte skor alan foruma konu açan adam kardeşim dedin adam. Sizden kesmedigim birisi varsa söyle bileyim sen önce kardeşim dedin adamlara bak ne yapıyorlar sonra bize gel burda ahkam kes. Bilip bilmeden yorum yapma.

Cervantes

NOX
Oyuncu
Cahile laf anlatamazsın..
Konuyu açıcağını bir kardeşin olarak bana söylesen açmaman yönünde fikrimi söylerdim.şimdi burda sayfalarca yazı yazsan da kendini bizleri bilen insanlar biliyor karşı tarafıda aynı öyle herkes kendine yakışanı yapar adam yerine koyup kale alman bile garip sen fırsat vermezdin böyle üç beş kalpazana :D

Eros

Adanalı
Oyuncu
Discord
Onursal Üye
Tarafsiz olarak yorum yapiyorum o vs de araci olmustum ve bu durumu gorup uyarmistim simdi kenarda izleyenler zaten oyunda user az olan vslerde bu durumlar yuzunden ya 2 kisi ile atiliyor yada olmuyor pc ci kotu olan biri icin bu durum vs kaybetme olanagidir NET YANİ bu. 2 tarafta emek veriyor para koyuyorlar sizin aklinizla 2 tarafinda emegi bosa gidiyor bu tarz seyler olmamasi icin her vs de yaziyoruz ciziyoruz ama kimse anlamiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Tarafsiz olarak yorum yapiyorum o vs de araci olmustum ve bu durumu gorup uyarmistim simdi kenarda izleyenler zaten oyunda user az olan vslerde bu durumlar yuzunden ya 2 kisi ile atiliyor yada olmuyor pc ci kotu olan biri icin bu durum vs kaybetme olanagidir NET YANİ bu. 2 tarafta emek veriyor para koyuyorlar sizin aklinizla 2 tarafinda emegi bosa gidiyor bu tarz seyler olmamasi icin her vs de yaziyoruz ciziyoruz ama kimse anlamiyor. Yucel efendi yillardir bu oyundasin sen olan durumun ne oldugunu iyi biliyosun birde burda kelime yaziyosun allahin bildigini kullari kandirmanin mantigi ne cozemedim.
Vs bu dayı yenmekte var yenilmekte ama erkek gibi çıkıp vs atmak var çıkıp yenilip yenmek var şimdiye kadar o kadar vs kazandık veya kaybettik ama kimse bizim aramızda çıkıp şöyle çocukça şeyler yapmadı yani bu aklı ermiş birisinin yapacağı birşey degil göz var nizam var adamlar gördükleri yaptıkları şeyi savunuyorlar.

Eros

Adanalı
Oyuncu
Discord
Onursal Üye
BILYORSUN HERKES ORDA KONUSYOR HER TÜR HALTI YIYOR KARDES SADECE ÜST ÜSTE PART YEYINCE ARKADASIN KONUSMAK AKLINA GELIYOR
Ben genelde tum vslerde ordayim partlik durum degil vs atanlara bisey demiyorum kenarda izleyenler rahat duemuyor her 2 taraf icinde mevcut

Tranquillo

Beran-Setaou
Oyuncu
Onursal Üye
Hayırlı akşamlar, böyle bir durum akıbetinde devam ediyor iken vs yerini değiştirme teklifinde bulunabilirdin diye düşünüyorum. Ayrıca bunu yaparken sadece sana değil Can'a da lag gitmesi gerekmiyor mu ? Kendi lonca üyelerim adına konuşuyorum, bu olayın tekrar yaşanmaması için bizzat kendim konuşacağım.

Eros

Adanalı
Oyuncu
Discord
Onursal Üye
Hayırlı akşamlar, böyle bir durum akıbetinde devam ediyor iken vs yerini değiştirme teklifinde bulunabilirdin diye düşünüyorum. Ayrıca bunu yaparken sadece sana değil Can'a da lag gitmesi gerekmiyor mu ? Kendi lonca üyelerim adına konuşuyorum, bu olayın tekrar yaşanmaması için bizzat kendim konuşacağım.
Pc saglam ise sorun olmuyor bu tip durumlar ama 50 kere binbir cesit adami uyariyoruz ben herseferinde uyariyorum user az vs ile insanlar eglensinler istyoruz yeri gelio bizde atiyoruz ama adam cagirmaktan korkar duruma geldik 2 kisiyle vs atiyoruz. Bizde isteriz 50 kisi gelsin izlesin ama bunu yapanlar yillarini vermis oyuncular.

JeeRy

Razadör
Oyuncu
Discord
Vs'yi atan arkadaşın özürünü diledi neyin kafasını yaşıyorsun ?

Vs atmadığın için böyle yorumlar bırakabiliyorsun madem çok biliyorsun yazıyorsun çiziyorsun savunuyorsun bir vs at aynı hareketleri ben yapiyim o zaman bu yorumları yap tamam mı ?

Ben can ile konuştum bundan sonra benim dostlarım mazi loncası,vefalıtürk loncası ile her hangi bir 1vs1'e katılmıyacaktır
Nasıl karakterde olduğunuzu bu katılmadığımız vs'lerde düşünürsünüz artık :)

Leitha

Aynen aynen bende seni..
Oyuncu
İnsanları bazı konularda loncalarına göre yargılamak yanlış, bazılarında ise doğru. Normalde lonca olarak hitap edilecek bir konu olmamasına rağmen önceden yaptıkları gerek yalan yanlış çölde kestik videosu açmalar, güzelce tebrik edip geçmek yerine aşağılama ve hakarete başvurmalar, bu olayların sonrasında yendiklerinde veya yenildiklerinde hakaretlerini farklı şekillere sokup hakaret etmeleri.. ve bu. Yıllardır vs atan herkesin kuralları bellidir, vs atan kişinin bilgisayarı isterse çok iyi olsun, isterse çok kötü olsun vs de lag yapmaya başvurmak, hp basmaya çalışmak gibi şeyler gerçekten büyük bir terbiyesizliktir ve vs kurallarına aykırıdır. Cesaretin varsa vs yi tamamen boz veya cesaretin varsa bırak doğru düzgün atılsın. Böyle sahtekarlıklar ve küçük düşürücü davranışları her geçen gün ismi belli lonca tarafından çeşitli kişiler ile görüyoruz ve insanların gerçekleri görmesini sağlıyoruz(sunuz), aynı bu videodaki gibi. Yazık demekten başka bir söze gerek yok aslında ancak belki akılları başlarına gelir diye uzun uzun yazmak zorunda gibi hissediyorum kendimi.

Versace

Alfa Kurt
Oyuncu
BILYORSUN HERKES ORDA KONUSYOR HER TÜR HALTI YIYOR KARDES SADECE ÜST ÜSTE PART YEYINCE ARKADASIN KONUSMAK AKLINA GELIYOR
bakhele kasko gurbetten geldiginde ayıktırsana çay içelim
potu videoda parlamak icin ac kapıyorsun herhalde kendini beğenmediysen yarın editleyip kanala tekrar atıyım zippo saz arkadaşları sizi :D laf değiş-mek icraat sizde münakaşaya girdiğinizi sanıyorsunuz slotlar sizi ciddiye almıyorum adamdan sayarlar başıma kalırsınız

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)