Keith PrejudiciaL

PrejudiciaL

Nemere
Oyuncu
Discord
Nick
PrejudiciaL
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Merhaba Adım Ramazan 23 Yaşindayim Mugla Milas'ta Oturuyorum PrejudiciaL Ve LouisCharles Nickeriyle
Oyunu Yaklaşik 2009 Dan beri Oynuyorum Ama Cok aralıklarla Oynadim Belirli Kesintilerle Yani Mmomt2 Merkür Serverinde Başlamiştim Oyuna
Ve Güzel bir Platform Ve Arkadaslıklar Rekaber Derken Ta Bu Zamana Kadar Geldik Nice senelere Gideriz Daha inşlh Hep Beraber
Daha Önceleri Calışmadigimizdan Cok Zamanimiz Oluyordu Oynuyacak Ama Artık Eskisi Gibi Sürekli Aktif Olmasakta İş Güc Zamanim Oldugunca Yer Ayiriyorum
Oyunda Düşman Oldugum Kimse Yoktur Ama Rekabet Ayridir
Ve Beni Güzel İnsanlarla Taniştirdigin icin @Shorty Bu Oyunu Kurarak Teşekkür Ederim 2015 Galiba O yıldan Beri Lannister Loncasindayim Birlikteligimiz Hep Daim Olur İnşlh KIZILKURT Güzel İnsanlarin Bulundugu Yıllarin Muhabbetleri Oldugu Güzel Arkadaşlıklarim Oldugu yer Ve Bir cok nicesi
@MIFTAH @Phecartes @BloodyShaWeR @06DAYI06 @ELpatron @JohnyCarrey @Loreon @Oguzhan @IRONY @Evolucia @Y.C. Kutay @Kerem
Mustafa Kardeşim Senin hesabin nickini bulamadim Kusura Bakma :D Daha Nice İnsanlar Etiketlemediklerim Kusura Bakmasin O kadar Cok Varki
Ve Cok konusmayi Boşverelim Tanıyan Taniyor Zaten İyi Forumlar

MIFTAH

Örümcek Barones
Oyuncu
Nick
Alhambra
Lonca
Mutluluklar
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
Yüreği güzel kardeşim benim. Oyun dışı konuştuğum, sevdiğim nadir insanlardansın. Eksik olma. Konuyu baya biraz erken açmışsın, kaç yıl sonra. :D Tekrardan başarılar dilerim çiçeğim. 🌹

BloodyShaWeR

Olacak gibi değildi, olmadı da zaten..
Oyuncu
Discord
Nick
BloodyShaWeR
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Şu oyunda tanıdığım en kral insanlardan birisin. keşke seninle daha önce tanışma fırsatına sahip olsaydım Lannister Ailesi çatısı altında bulunan tüm kardeşlerim benim için değerlidir ama senin bende yerin ayrıdır sadece oyundan ibaret bir dost olarak değil seni kardeşim gibi görüyorum inşallah real hayatında birgün bir yerde rast geliriz dostluğumuzu taçlandırırız seviliyorsun kardeşim benim. ❤ @PrejudiciaL

Varlığımız bir,yokluğumuz bir, dostumuz bir,düşmanımız bir.
Bu böyle biline 👍🏻

𝓔𝓿𝓸𝓵𝓾𝓬𝓲𝓪

🌙
Oyuncu
Discord
Nick
Evolucia
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Eey güzel insan oyunda düşmanlık olmaz rekabet ortamı olur bunu idrak edemeyen oyundan başka bir etkinligi olmayan cahili cüheylalara sesleniyorum ininizden çıkın biraz gerçek hayat denen bişeyde var yahu 🤣 seni tanımak güzeldi her daim yanındayım düşmanın düşmanımdır etinden korkanın kemigini 🤣 başarılarının devamını canı gönülden dilerim kardeşim😎

PrejudiciaL

Nemere
Oyuncu
Discord
Nick
PrejudiciaL
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Seni tanımaktan mutluluk duyuyorum Ramazan eline emeğine sağlık
Teşekkür ederim canım Benim Ayni Bende
Yüreği güzel kardeşim benim. Oyun dışı konuştuğum, sevdiğim nadir insanlardansın. Eksik olma. Konuyu baya biraz erken açmışsın, kaç yıl sonra. :D Tekrardan başarılar dilerim çiçeğim. 🌹
Teşekkür ederim kardeşim benim Ee biraz Öyle oldu :D
Acıların bölüşülmesi değil, sevinçlerin bölüşülmesidir dostluğu yaratan. Acında da mutluluğunda da hep yanındayım dostum. 🥰 😇
Teşekkür Ederim Dosdum bende ayni Şekilde <3
Şu oyunda tanıdığım en kral insanlardan birisin. keşke seninle daha önce tanışma fırsatına sahip olsaydım Lannister Ailesi çatısı altında bulunan tüm kardeşlerim benim için değerlidir ama senin bende yerin ayrıdır sadece oyundan ibaret bir dost olarak değil seni kardeşim gibi görüyorum inşallah real hayatında birgün bir yerde rast geliriz dostluğumuzu taçlandırırız seviliyorsun kardeşim benim. ❤ @PrejudiciaL

Bu böyle biline 👍🏻
Teşekkür ederim canım Kardeşim inşllh bir gün
Eey güzel insan oyunda düşmanlık olmaz rekabet ortamı olur bunu idrak edemeyen oyundan başka bir etkinligi olmayan cahili cüheylalara sesleniyorum ininizden çıkın biraz gerçek hayat denen bişeyde var yahu 🤣 seni tanımak güzeldi her daim yanındayım düşmanın düşmanımdır etinden korkanın kemigini 🤣 başarılarının devamını canı gönülden dilerim kardeşim😎
Teşekkür ederim Kardeşim iyiki varsin :D
Yaw gardaş geçen googleye adam yazdım sen çıktın karşıma yaww 😂😂😂😂 gerek reel hayatında gerek oyun içi hayatında başarılarının devamını diliyorum SEVİLİYORSUN 🌹
Teşekkür Ederim kardeşim benim :D :D Adamsın
Neşe saçan kardeşim benim her ne kadar oyun ortamından uzak kalsamda sizlerle arkadaşlığımız bakidir. Başarılarının devamını dilerim 😘
Teşekkür ederim güzel kardeşim oyunda olmasanda Hep kalptesin

ELpatron

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Nick
ELpatron
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith

Bu böyle biline 👍🏻
Ramonun düğününde toplanıyoruz ya kardeşim 😂 😂

Ego

☪ ʏᴇᴍiɴ ᴇᴛᴛiᴋ, ᴀɴᴅıᴍıᴢ ᴅᴇʟi ᴋᴜʀᴛ! ☪
Oyuncu
Discord
Nick
Ego
Lonca
Pressive
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Bizde seni tanıdığımız için memnunuz kardeşim. Yazdıklarında yer verdiğin için de teşekkür ederim. İş hayatında başarılar dilerim geri kalan hayatın için sağlık mutluluk dilerim kardeşim iyilik seninle olsun güzel insan 🌹💙

PrejudiciaL

Nemere
Oyuncu
Discord
Nick
PrejudiciaL
Lonca
Lannister
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Bizde seni tanıdığımız için memnunuz kardeşim. Yazdıklarında yer verdiğin için de teşekkür ederim. İş hayatında başarılar dilerim geri kalan hayatın için sağlık mutluluk dilerim kardeşim iyilik seninle olsun güzel insan 🌹💙
Teşekkür ederim Güzel İnsan inşllh hepimizin <3
Memnun oldum Ramazan kardeş Muğlada yaşıyormuşsun anca haberim oldu bi gün Milas a gelirsem oturalım bi kahve içelim
İnşllh kardeşim her zaman
Ramonun düğününde toplanıyoruz ya kardeşim 😂 😂
:D İnşllh canım ama yakup paraya kıyıp gelmez :D

Oguzhan

Beran-Setaou
Oyuncu
Discord
Nick
Jaxcalio
Lonca
Pressive
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Bende iyiki seni tanımışım kardeşim var ol eksik olma. Dostluğumuz daim olsun seviliyorsun.

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)