İTEM HIRSIZLIĞI (1 kişi bakıyor)

kuLLem

aLLem ♢ kuLLem
Oyuncu
Discord
Önecelikle herkese selamlar,
EskiNesiL loncası olarak Pidege sunucusunda bizleri tanımayan yoktur. Kimsenin ne iteminde ne de hesabında gözümüz olmamıştır. Alacağımız her itemin bedeli fazlası ile karşı tarafa ödenip bütün ticaretlerimiz "acaba" sorusuna ihtiyaç duymayacak şekilde temizdir. Dün gece loncamızda bulunan xPayiitahtt, Zekiiii0101 ve CSD karakterimiz olan PolicY hesapları soyulmuştur. Öncelikle bu kansızlığı yapan kişinin hesapları boşaltırken genelden veya normalden oyun kuralları dışında davranışlarda bulunmuş ise bunun loncamızı bağlamadığını belirtmek isterim. Böyle bir olay gerçekleşti ise de SS'lerin özelden tarafımıza gönderilmesini istiyoruz. Oyun yönetiminden lonca olarak talebimiz xPayiitahtt, Zekiiii0101 ve PolicY karakterlerinin gece yarısından (08.06.2019) ve öğlen 12.00'a kadar bu hesapların ticaret geçmişlerine bakmalarıdır.

Loncamızın ws'lik setlerini ve CSD seti alan kansızın tespiti, mümkünse itemlerin geri iadesi ve o kansızın sunucudan uzaklaştırılmasını istiyoruz.

Agera

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Büyük geçmiş olsun , hesap şifrelerinizi kimlerle paylaştığınıza dikkat edin.

Howl

Alfa Kurt
Oyuncu
Onursal Üye
Discord
Geçmiş olsun. Sıkıntılı işler , bu saatten sonra itemlerin dönmesini beklemenizde saçma olur. Şifreyi kimlerle paylaştığınızı söylerseniz ben size direkt kimde olduğunu söyleyebilirim :)

iLLaGaLL

Yasa Dışı
Oyuncu
Discord
geçmiş olsun şifre paylaşımı yaparken daha dikkatli olunmalı

Ficarof

Alfa Kurt
Oyuncu
Discord
Bu karaktersizliği yapan mahlukat itemleri ticaret yolu ile degilde yere atıp toplamıştır EskiNesiL de kurnaz adam çok

CaptainTsubasa

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Hesap şifrelerini paylaşırken bir daha düşünün böyle karaktersizler çıkabiliyor.. Geçmiş olsun. Turnuvaya ayarlarsın siz sorun değil
Bu karaktersizliği yapan mahlukat itemleri ticaret yolu ile degilde yere atıp toplamıştır EskiNesiL de kurnaz adam çok
Aynen benim arkadaşa da böyle yapmışlardı çok acı bir durum yapanda tanıyorum neyse..

Howl

Alfa Kurt
Oyuncu
Onursal Üye
Discord
Söylediğim kişiler çıktı. Geçmiş olsun tekrardan.

kuLLem

aLLem ♢ kuLLem
Oyuncu
Discord
Giden item olsun önemli değil daha iyileri yapılır yerine koyulur. Ama bunu yapanlar bakalım nasıl barınacak Pidge'de göreceğiz.

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Layığını bulmuşsunuz hayırlı olsun yapanların eline koluna sağlık ajahahbahahwhwhwa. Öyle şeye böyle şey demişler fkfkflfl
Ağla

Son düzenleme:

Seffah

Alfa Kurt
Oyuncu
Discord
Biz zek ve aykutu zamanında sese çektik. Dedik bak bu adamları loncaya almışsın. Kendin oyuna girmiyorsun. Bu adamlarda her türlü pislik var. Bu adamlar senin loncanı temsil ediyor savaşıyor, oynuyorlar dedik. Ama kendileri bize loncalarında ''yanlış'' adam olmadığını, tanımadığı bilmediği adam olmadığını söylemişlerdi. Biz bunu çok önceden öngörüp, uyarımızı da yapmıştık. Onlar müttefik biz rakibiz diye onların sözünü dinlemiştiniz. O yüzden pek üzülemedim açıkçası. Ama yine de geçmiş olsun..(Hadi iyisin köftehor yine savaşı erteledin)

TutsakYaşam

Lykos
Oyuncu
Discord
Şöyle
şunu buraya bırakayım yutub açıklama kısmınada bakmayı unuttmayın. siz karar verin kim olsun hırsız ?

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Emre durduk yere laf olsun diye yazıp durma be. Senin adın bile geçmiyor burda karsıma güzelim ya :)

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Ben sana destek amacı göz yaşlarını silmek amaçlı geldim... Adam ol demeye geldim :)) adam olmazsan böyle ağlatırlar demeye geldim aslaaan

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)