• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

İTEM HIRSIZLIĞI (1 kişi bakıyor)

iLLaGaLL

Yasa Dışı
Oyuncu
Discord
iso hala veledlik peşindesin burda benim adım geçmeyebilir ama seni bu konu ilgilendirmiyor ki konuyu açan benim loncam yani demem o ki buradan sana ekmek yok.

NightBlue

DepDepLee3
Oyuncu
Bildiğim kadarıyla her itemin bir koda sahip olduğunu anımsıyorum bu kod normal +9 düz zehir kodu gibi değil efsunlu olarak örneğin 55 ort 20 olumsuz 10 şeytan 5 krit vs vs gibi her iteme özel kodlar gibi bir forum yazısı okumuştum sanırım bu anımsamam doğru ise itemler turkayın ufak bir incelemesi ile yere atılmış alınmış dahi olsa bulunabilir. Tekrar geçmiş olsun her ne olursa olsun bir oyun için karakterinden ödün veren insanların olmasına gerçekten üzülüyorum. Umarim zararın giderilebilir.

iLLaGaLL

Yasa Dışı
Oyuncu
Discord
Bildiğim kadarıyla her itemin bir koda sahip olduğunu anımsıyorum bu kod normal +9 düz zehir kodu gibi değil efsunlu olarak örneğin 55 ort 20 olumsuz 10 şeytan 5 krit vs vs gibi her iteme özel kodlar gibi bir forum yazısı okumuştum sanırım bu anımsamam doğru ise itemler turkayın ufak bir incelemesi ile yere atılmış alınmış dahi olsa bulunabilir. Tekrar geçmiş olsun her ne olursa olsun bir oyun için karakterinden ödün veren insanların olmasına gerçekten üzülüyorum. Umarim zararın giderilebilir.
itemler yere atılma yolu ilıe çalınmış ayrıca sahibine iade edilmiştir

BigTRouble

Kurt
Oyuncu
Önecelikle herkese selamlar,
EskiNesiL loncası olarak Pidege sunucusunda bizleri tanımayan yoktur. Kimsenin ne iteminde ne de hesabında gözümüz olmamıştır. Alacağımız her itemin bedeli fazlası ile karşı tarafa ödenip bütün ticaretlerimiz "acaba" sorusuna ihtiyaç duymayacak şekilde temizdir. Dün gece loncamızda bulunan xPayiitahtt, Zekiiii0101 ve CSD karakterimiz olan PolicY hesapları soyulmuştur. Öncelikle bu kansızlığı yapan kişinin hesapları boşaltırken genelden veya normalden oyun kuralları dışında davranışlarda bulunmuş ise bunun loncamızı bağlamadığını belirtmek isterim. Böyle bir olay gerçekleşti ise de SS'lerin özelden tarafımıza gönderilmesini istiyoruz. Oyun yönetiminden lonca olarak talebimiz xPayiitahtt, Zekiiii0101 ve PolicY karakterlerinin gece yarısından (08.06.2019) ve öğlen 12.00'a kadar bu hesapların ticaret geçmişlerine bakmalarıdır.

Loncamızın ws'lik setlerini ve CSD seti alan kansızın tespiti, mümkünse itemlerin geri iadesi ve o kansızın sunucudan uzaklaştırılmasını istiyoruz.
BEN BigTRouble YANİ MAMİ ÇOĞUNUZ TANIRSINIZ YILLARDIR BERABERİZ BENİM BÖYLE BİR ŞEY YAPACAĞIMI AKLINIZDAN DAHİ GEÇİRDİYSENİZ YAZIKLAR OLSUN BU ZAMANA KADAR 1 KİŞNİN DAHİ İTEMİNİ ÖDÜNÇ ALMIŞ İNSAN DEĞİLİM ÇÜNKİ İHTİYACIM DAHİ OLMADI :) ARAYAN ÇOK KİŞİ OLDU OLM SİZMİ YAPTINIZ DİYE BENİ BÖYLE BİR MEVZUYLA BİR KEFEYE KOYDUĞUNUZ İÇİNDE HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM :) ELBET BİR GÜN <3

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Eskinesil istediği şeyleri alamayınca çamur atan bir lonca dır dkdkdod

kuLLem

aLLem ♢ kuLLem
Oyuncu
Discord
Önecelikle herkese selamlar,
EskiNesiL loncası olarak Pidege sunucusunda bizleri tanımayan yoktur. Kimsenin ne iteminde ne de hesabında gözümüz olmamıştır. Alacağımız her itemin bedeli fazlası ile karşı tarafa ödenip bütün ticaretlerimiz "acaba" sorusuna ihtiyaç duymayacak şekilde temizdir. Dün gece loncamızda bulunan xPayiitahtt, Zekiiii0101 ve CSD karakterimiz olan PolicY hesapları soyulmuştur. Öncelikle bu kansızlığı yapan kişinin hesapları boşaltırken genelden veya normalden oyun kuralları dışında davranışlarda bulunmuş ise bunun loncamızı bağlamadığını belirtmek isterim. Böyle bir olay gerçekleşti ise de SS'lerin özelden tarafımıza gönderilmesini istiyoruz. Oyun yönetiminden lonca olarak talebimiz xPayiitahtt, Zekiiii0101 ve PolicY karakterlerinin gece yarısından (08.06.2019) ve öğlen 12.00'a kadar bu hesapların ticaret geçmişlerine bakmalarıdır.

Loncamızın ws'lik setlerini ve CSD seti alan kansızın tespiti, mümkünse itemlerin geri iadesi ve o kansızın sunucudan uzaklaştırılmasını istiyoruz.
Öncelikle burada senin ismin geçmiyor. Olay gerçekleştikten bir gün sonra bizzat Shorty nin incelemesi ile bu olaya karışanlara ip ban atıldı. Mevzu oldu bitti. Anladık ki oyun içerisindeki arkadaşlık ve güven ileride sıkıntılara sebep oluyormuş. Ancak şu da var siz nasıl bir kafa yaşıyorsunuz ki hesabın deposundaki şeftali çiçeğine kadar alıyorsunuz! Anavatan sana gelince sorunun var ise işlemi yapan Shorty ile görüş, bizlerin adama tutup ban atmak gibi bir yetkisi yok.

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Tongaya düşürmüşsünüzdür siz adamları. Nedense hep sizin lonca da oluyor böyle şeyler. Ayıp be sizin yüzünüzden sv de oyuncu kalmadı hırsızlık hadsizlik edepsizlik herşeyi yapıyorsunuz kınıyorum sizi. Cevap verme heyecan yaratma

kuLLem

aLLem ♢ kuLLem
Oyuncu
Discord
Kafaya bak, zihniyete bak. Tenekeye vursam senden daha az boş ses çıkar 😅

iLLaGaLL

Yasa Dışı
Oyuncu
Discord
Eskinesil istediği şeyleri alamayınca çamur atan bir lonca dır dkdkdod
bigtruble çarı yasinin üstüneydi yasini aradım dedim böyle böyle baktı itemler çarda yüzüyor

istediği neydi de alamadı orasını açar mısın biraz burada bilip bilmediğin her konuya atlama sana bir şey kazandırmaz...

kuLLem

aLLem ♢ kuLLem
Oyuncu
Discord
bigtruble çarı yasinin üstüneydi yasini aradım dedim böyle böyle baktı itemler çarda yüzüyor

istediği neydi de alamadı orasını açar mısın biraz burada bilip bilmediğin her konuya atlama sana bir şey kazandırmaz...
Bizim kimsenin itemin de setinde gözümüz olmadı, çok lazım ise basarız parasını alırız. O konuları sen düşünme anavatan! Boş yapıyor aklınca ergen (!) Ayrıca atılan ban laf ile iftira ile değil Shorty nin bizzat log kayıtlarını incelemesi ile ban atıldı. Madem senin alakan yok olanlardan buraya değil destek sistemine yaz derdini. Ulan utanmasanız potu bile alacakmışsınız.

iLLaGaLL

Yasa Dışı
Oyuncu
Discord
sana burada kimse yüz vermiyor ama yüzsüz gibi gelip yazıyorsun ona ne demeli xD

ANAVATAN

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
Ahahaha piyasada yokken kendi kendini bişeyler zannetmeye başlamışsın aslanım :) zirve tek kişiliktir ayağın kaymasın :)

kuLLem

aLLem ♢ kuLLem
Oyuncu
Discord
Ahahaha piyasada yokken kendi kendini bişeyler zannetmeye başlamışsın aslanım :) zirve tek kişiliktir ayağın kaymasın :)
Lan sen neyine güveniyorsun, şamansız çöle gelemeyen bebesin sen şaka mısın? 😂😂😂

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)