• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

Şikayet Oyundaki duzeltilmesi gereken hatalar (1 kişi bakıyor)

JeeRy

Razadör
Oyuncu
Discord

1- Her iki vs'de de rakip tarafın arkadaşları oyun içerisi lag olması için Pet çıkarma,Pot basma,İtem çıkartıp takma,boş bir alan da skil kullanma gibi şeyler yaptıkları videolarda belirtilmiştir.
Bunu yapan oyunculara uyarı vb. şeyler, bulunabilirseniz artık buna benzer şeyler yapabileceklerini düşünmüyorum

2- Harita maplerinde kişi sayısı artınca hesaplarda donma kasma daha fazla oluyor buda vs atan arkadaşlar adına kötü bir şeye sebep oluyor o da ne ? Çözme işlememesi,Bhızında geriye düşmesi bunları örnek verebilirim. Bunun için iyileştirme yapılırsa çok tatlı olabilir.

3- Tam olarak çözemedim ama Kritik delici şebnemlerinde ya da dok suyu sim suyularında hata oluyor kritik 340 350 civarı iken birden bire 300 e düşmeye neden oluyor.

4- Map'e her hangi bir oyuncu ışınlanma yaptığı zaman gerçekleşen anlık bir kasma mevcuttur.

5- Ben bu kasma olayları yüzünden tag vs'sinde 7-3 önde iken Oyuncuların yaptığı lag'tan dolayı 10-9 kaybettim. Ha bazı arkadaşlar olucak kaybettin ağlıyorsun ehehehe filan yazanlar olucaktır muhtemelen sıkıntı yok ama dediğim gibi vs atan her oyuncu aynı problemi yaşıyordur.

6- Çözüm olarak 1vs1'lere özel bir map ayarlansa arena tarzında çok tatlı olabilir. Şunu da söyleyebilirsiniz arena var ya zaten neden böyle birşey olsun diyebilirsiniz ama arena da grup hp çalışmıyor olmuyor yani eğer buna bir iyileştirilme getirilirse herkes sıkıntısız bi şekilde arena da vs atabilir kimse donma kasma yaşamadan vs atabilir.

Bir iyileşme sağlanırsa bu konu ile ilgili çok tatlı olur @Shorty

İyi forumlar dilerim...

CanseveN

Tigris
Oyuncu
Discord
Belirttigin 10-9 vs de her hangi bir lag durumu goremiyorum.Aksine yanimda savasci ve kara buyu sura skil acip kapatiyor tam giderken skil basiyor ve ben ses etmedim 7-3 ten vs yi dondurdum lagdan dolayi kaybetmedin kendin kotu oynadin yada kritigin girmedi yada ben iyi oynadim vs yi kazandim.Ayrica yapilan lag sadece sanami gidiyor ? Ayricaligin ne ? Anlam veremiyorum bu kadar takintin ne burda :D

Eros

Adanalı
Oyuncu
Discord
Onursal Üye
Belirttigin 10-9 vs de her hangi bir lag durumu goremiyorum.Aksine yanimda savasci ve kara buyu sura skil acip kapatiyor tam giderken skil basiyor ve ben ses etmedim 7-3 ten vs yi dondurdum lagdan dolayi kaybetmedin kendin kotu oynadin yada kritigin girmedi yada ben iyi oynadim vs yi kazandim.Ayrica yapilan lag sadece sanami gidiyor ? Ayricaligin ne ? Anlam veremiyorum bu kadar takintin ne burda :D
Aynı olay üzerine 2 konu açman ağladığını ifade ediyor bence. Kesildin bitti uzatmaya gerek yok saygı duyman gerekiyor can'a CanseveN
Açilan konu sizle alakali bir şey veya kaybedildigi icin yapilan. Birsey degil duzelmesi gereken sorunlar mevcut hata yaratan ve gidişati etkileyen durumlar göz önüne alinarak turkayin istemesiyle acilan bir konudur yanlis anlasilasin kisiler tarafindan. Metin dedektoru basincada lag yaratiyor bu arada 🙂🙂

JeeRy

Razadör
Oyuncu
Discord
Açilan konu sizle alakali bir şey veya kaybedildigi icin yapilan. Birsey degil duzelmesi gereken sorunlar mevcut hata yaratan ve gidişati etkileyen durumlar göz önüne alinarak turkayin istemesiyle acilan bir konudur yanlis anlasilasin kisiler tarafindan. Metin dedektoru basincada lag yaratiyor bu arada 🙂🙂
Dayım güzel anlatmışsın ama anlamaya kapasiteleri yetmediği için çok şeyapmıyalım boşver 😊😊

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)