• Discord sunucusuna katılmak istiyorsanız lütfen duyurumuzu okuyun.
    Discord sunucusunda oyuncu rolü alabilmek için forum hesabınızla discord hesabınızı birleştirmeniz gerekmektedir.

52. Haftanın Konuğu: Avonleam (1 kişi bakıyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veraliosa

Forum Yöneticisi
Yetkili
Forum Yöneticisi
Discord
1. Kısaca kendinizden bahseder misiniz?
Avonleam:
Adım Enes, 21 yaşındayım, Tokat'ta okumaktayım. Aslen Orduluyum ama Zonguldak Ereğli'de yaşıyorum.

2. Nickinizin anlamını öğrenebilir miyiz?
Avonleam:
Kadın bir şarkıcıdan esinlenerek bu nicki buldum. Şarkıcının ismi Avonlea.

3. Metin2'de keşke yapsaydım veya yapmasaydım dediğiniz bir olay oldu mu?
Avonleam:
Keşke yapmasaydım dediğim şey oyuna ilk başladığım yıllar kendim para yaparak aldığım ilk editimi hırsıza kendi ellerimle vermiş olmamdı. Keşke yapsaydım dediğim olay bu güne kadar pek bos kovalamadım keşke kovalasaydımda kendime bir set alsaydım ozamanların hatasını şimdi telafi ediyorum.

4. Hobilerinizi öğrenebilir miyiz?
Avonleam: Yüzme, Halı saha ve film izlemeyi seviyorum.

5. En sevdiğiniz film ve kitap nedir?
Avonleam: En sevdiğim film korku olarak Koleksiyoncu 1. ve 2. serileri oldu, Kitapla pek aram olmasa da Suzanne Collins'in Alaycı Kuş adlı kitabını okumuştum ve beğenmiştim.

6. Elym2 ile tanışmanızı anlatır mısınız?
Avonleam: Kuzenim vesilesiyle tanıştım. Önce oynayamıcağımı sanıyordum başlayınca kendimi alamadım, kuzenim bıraktı ve ben hala devam ediyorum. :D

7. Hangi takımlısınız?
Avonleam:
Tabi ki 4 Yıldızlı, Avrupa şampiyonu ve 22 lig kupası olan GALATASARAY.

8. Oyuna ayırdığınız zaman gerçek yaşantınızda sıkıntı yaratıyor mu?
Avonleam: Evet, hele ki sınav haftasında oyunun başından kalkamıyorum.

9. Oyunda yaşadığınız ilginç ve unutamadığınız bir anınız var mı? Varsa bizimle paylaşır mısınız?
Avonleam: Geçen sene olması lazımdı. Setim satılmıştı o vakitte kaya vaktiydi ve ben o boş çarla kaya çalmıştım. :D

10. Hayatınızda veya oyunda olmazsa olmaz dediğiniz şeyler var mıdır?
Avonleam: Oyunda olmazsa olmaz dediğim tek şey dostlarımın olması. Loncamdaki insanların hepsinin yerleri bende ayrı. :)

11. Ne tarz müzik dinlersiniz?
Avonleam: Genellikle pop dinlerim ancak Rap'i de sevmiyorum değil.

12. Gelecek ile ilgili planlarınız neler?
Avonleam: Şuan için bir planım yok, gelen her teklife açığım. :)

13. Buradan Elym2 oyuncularına bir şey söylemek ister misiniz?
Avonleam: Oyunu fazla ciddiye alıp birbirimizi kırmayalım. Oyunun asıl amacı eğlencedir. Eğlenin. :)

14. Haftanın Konuğu Etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
Avonleam: Bence çok hoş bir etkinlik, kimlerle oynadığımızı tanımış oluyoruz böylelikle.

15. Daha önce oynadığınız veya şuan oynadığınız başka bir pvp server ile Elym2'i karşılaştırıp düşüncelerinizi paylaşır mısınız?
Avonleam: Daha önce başka bir Pvp Server'de oynamadım.

Enes'e ( Avonleam ) verdiği cevaplar için Elym2 Yönetimi olarak teşekkür ederiz. Konu Perşembe gününe kadar açık kalacaktır, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Sorularınıza haftanın konuğu cevap verme zorunluluğunda değildir.

mucit

KraL058 & MuSaMa
Oyuncu
Discord
Avonleam: unutamadiğim tek ani varsa oda cevikli kritikli kbc kaskı verip full kbc ok blok büyü kaskı alman,
Ama benm için sen cansin, bu oyunda 1e1 görmediğim halde tek güvendiğim adam sensin gözüm kapali herşeyim senindir, derler ya sen bende ilk göz ağrısısın, ban yediğimde sen herşeyini bana veren tek adamsin, edit rivuletle boss kesip sandiklari veren, balikçida levi sembol kasan azimli kardeşimsin,
Bu oyundaki yeğenimsin iyki tanimişim seniiii

Avonleam

Lanetli Kurt
Oyuncu
Discord
[QUOTE = "mucit, mesaj: 187327, üye: 38"]
Avonleam: unutamadiğim tek ani varsa oda cevikli kritikli kbc kaskı verip full kbc ok blok büyü kaskı alman,
Ama benm için sen cansin, bu oyunda 1e1 görmediğim halde tek güvendiğim adam sensin gözüm kapali herşeyim senindir, derler ya sen bende ilk göz ağrısısın, ban yediğimde sen herşeyini bana veren tek adamsin, edit rivuletle boss kesip sandiklari veren, balikçida levi sembol kasan azimli kardeşimsin,
Bu oyundaki yeğenimsin iyki tanimişim seniiii
[/QUOTE]

Oyunda güvendiğim sayılı insanlardansın. Bende seni iyiki tanımışım, seviliyorsun. :)

SunnetciBEDO

Tigris
Oyuncu
Discord
Keşke bende memnun oldum diye bilsem aklım hala bozdugun yayımda iyiki varsın kral seviliyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Konu görüntüleyenler (Kullanıcı: 0, Misafir: 1)