Keith Shakz (10) VS (4) lAYETl (SLOT KESİMİ)

Cuhanna

Tigris
Oyuncu
Nick
Cuhanna
Sınıf
Sura
Krallık
Shinsoo
Sunucu
Keith
ELi BAŞKASININ CEBİNDE KESİMİ

Tebrik ederim kardeşim benim eline sağlık.
Bu kendini bilmez şahısa güzel bir ders olur umarım.

Bundan 2 yıl önce Lannister loncasına bu şahsı almak ile hata yaptık. Bu şahıs hakkında hırsız menfaatçi gibi ithamlarda bulunuldu biz yine bu şahısa inanmak istedik. Kendisi (Mustafa/Shakz) nick'li arkadaşımızın hesaplarına da girmekteydi.
Mustafa hesap satın aldı ( Rictus nick'li sura hesap ) hesabın şifresi bu şahısda vardı gördük ki gel zaman git zaman gecenin bir yarısı hesaba girip şifreyi değiştirerek hesapta bulunan yaklaşık ederi (13 bin T değerinde : Ful + Ful sura kk set) i 500promil nick'li hesaba aktararak oyunu keyfini sefa ederek oynadı. Her ne kadar inkar edecek olsa bile destek talebine açtığımız konular mevcuttur.

Bunu anlatıyorum ki görün insanların menfaat ve çıkar uğruna neye büründüğünü bilin duyun istiyorum.
bişeyler yazmısında boş yazmısın menfaat cıkar demişsinde içinizdeki ajan aranızdaki muhabetler çirkinlikler lonca muhabetleriniz payidarla çok iyi özetlemişsiniz kendinizi amacım tartısma yaratmak degil ayetle bir selamım bile yoktur sadece buraya yazmak istedim

BloodyShaWeR

Olacak gibi değildi, olmadı da zaten..
Oyuncu
Discord
Nick
BloodyShaWeR
Lonca
Lannister
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
bişeyler yazmısında boş yazmısın menfaat cıkar demişsinde içinizdeki ajan aranızdaki muhabetler çirkinlikler lonca muhabetleriniz payidarla çok iyi özetlemişsiniz kendinizi amacım tartısma yaratmak degil ayetle bir selamım bile yoktur sadece buraya yazmak istedim
Konu içerisinde yazılan mesaj içeriğinde senin şahsına herhangi bir ima veya dolaylı yoldan laf atma gibi bir girişim yoktur.
Ama görüyorum ki yazdığına göre seninde yarana tuz bastım demekki.

Ben oyuna gerek vakit ayırıp birşeyler elde etmek için veya para yatırarak birşeyler elde etmek için (item , T , Set vb) oynayan bir oyuncuyum.
Benim sevmediğim veya beni sevmeyen bir oyuncu her kim olursa olsun soyulsa şahsen ( hahaha soyuldu slot iyi olmuş ) gibi kelimeler kurmam ben emek vermişsem karşımdaki adam da emek vermiş para yatırmış kasmış veya vs atarak t elde etmiş kimseye havadan item t gemiylor sonuçta.

Lannister çatısı altında bulunan oyuncuların ne yaptığı veya hangi lonca ile müttefik veya düşman olduğu beni ve loncadaki arkadaşlarımı ilgilendirir. Gereksiz düşünceni kendine saklamanı öneririm.

Ego

☪ ʏᴇᴍiɴ ᴇᴛᴛiᴋ, ᴀɴᴅıᴍıᴢ ᴅᴇʟi ᴋᴜʀᴛ! ☪
Oyuncu
Discord
Nick
Ego
Lonca
Pressive
Sınıf
Ninja
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
@Shakz tebrik ederim mustafa

Konu içerisinde yazılan mesaj içeriğinde senin şahsına herhangi bir ima veya dolaylı yoldan laf atma gibi bir girişim yoktur.
Ama görüyorum ki yazdığına göre seninde yarana tuz bastım demekki.

Lannister çatısı altında bulunan oyuncuların ne yaptığı veya hangi lonca ile müttefik veya düşman olduğu beni ve loncadaki arkadaşlarımı ilgilendirir. Gereksiz düşünceni kendine saklamanı öneririm.
QyXAj3.jpg

kaale alıp cevap verdiğin şahısa bi baksana hayatını oyunda geçiren saatin farkında bile olmayan biri boşver :)

gongalak

Lykos
Oyuncu
Discord
Nick
DAGDELEN
Lonca
Payidar
Sınıf
Sura
Krallık
Chunjo
Sunucu
Keith
Tebrikler..
Daha önce neler yaşandı bilemem ama kırmızılardan bir kaç kişinin vs bozmaya çalışması ayıptı 😉

Konuyu okuyanlar (Oyuncu: 0, Misafir: 1)